gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı Dizisinin Yeni Sezon İlk Fragmanı Burada!

Konu, 'Karadayı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

karadayı yeni sezon ilk fragman, karadayı 2.sezon yeni fragman, karadayı dizisi
    Sevgili melekler, atvnin en sevilen dizilerinden Karadayı, yeni sezon ilk fragmanını yayınladı. 2.sezonun ilk bölümü olan 37.bölüm ile sezona giriş yapacak olan Karadayı dizisinin tanıtım fragmanı yeni bölümlerle ilgili ipuçları da veriyor. Yeni bölüm ilk fragmanında Savcı Turgut’un ağır yaralandığı ve Mahir’in onu kanlar içerisinde hastaneye getirdiği gösteriliyor. Karadayı’nın yeni bölümleri 9 Eylül Pazartesi günü ATV ekranlarında olacak.

karadayi.jpg

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Karadayım yakında tekrar başlıyor yaz geçmek nedir bilmedi meraktan hahaha Turgut cancağızım vuruldu gözler Mahir'de ama bana göre Turgut'u vuran Necdet.... Son bölümde Ayten bunu kendisine kimin yaptığını Necdet'e gizliden söylemişti ve büyük ihtimallede savcının adını verdi. Hazmedemeyen Necdet Ayten'i çok sevdiği için de savcının icabına baktı:D:D

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Asıl tiyatro bundan sonra başlıyor. Yavaş yavaş ipler Mahirin eline geçer herhalde :D:D Tabi işin cılkını çıkartıp senaryoyu habire uzatmazlarsa :D:D

4. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    karadayi kabadayi olucak gibi geliyo bana.

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Son bölüm de Mahir mahkemede savcıyı kendisinin vurduğunu söylüyordu nasıl olduda dışarıya çıktı hele birde kendi elleri ile cancağımızı hastaneye getirdi bak şimdi çok merak ettim :D:D

6. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    ayyy çok heyecanlı sabırsızlıkla bekliyorum...

Karadayı Dizisinin Yeni Sezon İlk Fragmanı Burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Yeni (4.) Sezon 104. Bölüm  İlk Fragmanı Burada!

Muhteşem Yüzyıl Yeni (4.) Sezon 104. Bölüm İlk Fragmanı Burada!

muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl yeni sezon, muhteşem yüzyıl 4.sezon ilk fragman Sevgili melekler, bu yıl 4.sezonu izleyeceğimiz Muhteşem Yüzyıl dizisinin yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı. Aradan yıllar geçmiş ve şehzadelerin büyümüş olduğunu göreceğimiz yeni sezonun ilk fragmanını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  2. İşte Karadayı Dizisi Yeni Sezondan İlk İpuçları!

İşte Karadayı Dizisi Yeni Sezondan İlk İpuçları!

karadayı yeni sezon, karadayı yeni sezon tüyoları, karadayı yeni sezon konusu Sevgili melekler, diziler yeni sezon için geri sayıma girmişken, reyting rekortmeni dizilerden biri olan Karadayı'nın da yeni sezon konusuyla ilgili ilk ipuçlarını sizlerle paylaşmak istedik. Acaba Mahir artık hedefine ulaşabilecek mi? Feride'yla arası düğzelecek mi? Yoksa işler iyice arapsaçına mı dönecek? İşte...
  3. Karadayı Yeni Sezon Fragmanı Eylül 2014

Karadayı Yeni Sezon Fragmanı Eylül 2014

karadayı son bölüm, karadayı son bölüm fragmanı, karadayı yeni sezon, karadayı yeni sezon fragmanı ATV ekranlarının sevilen Dizisi "Karadayı" yaz tatiline bomba gibi bir sezon finali ile girmişti. Feride ve Mahir'in düğün hazırlığının yapıldığı son saatlerde Mahir gilin evinin önün de patlayan bomba ve arabanın içinde bulunan kişiler yaz boyunca kafalar da soru işaretleri bıraktı....
  4. Yeni Sezon Karadayı Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

Yeni Sezon Karadayı Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

karadayı dizisi yeni sezon oyuncuları, karadayı dizisi oyuncuları, karadayı dizisi yeni oyuncular kimler, karadayı dizisi yeni sezon oyuncuları kim Karadayı dizisi yeni sezona merhaba diyerek tekrar izleyicisi ile buluştu. 15 Eylül 2014 Pazartesi oynanan yeni bölümün de yürekleri dağladı. Özellikle küçük Nazif'in ölümü ile annesi İlknur'un feryatları karşısın da ekran başındaki birçok...
  5. KARADAYI 78. BÖLÜM FRAGMANI İZLE -KARADAYI YENİ SEZON ÖZETİ

KARADAYI 78. BÖLÜM FRAGMANI İZLE -KARADAYI YENİ SEZON ÖZETİ

karadayı yeni sezon özeti,karadayı 78. bölüm fragmanı izle,karadayı 78. bölüm özeti,karadayı yeni bölümde neler olacak,karadayı dizisi 78. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] 1970’lerde Beyazıt’ta mutlu bir aile… Bir nişan günü her şey değişti… İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı… Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından…...

Sayfayı Paylaş