gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Karadayı ekranlara veda edecek

Konu, 'Karadayı' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

indir.jpg
    Yönetmenliğini Uluç Bayraktar ve Cem Karcı’nın üstlendiği ay yapım imzalı Karadayı, 8 Haziran pazartesi yayınlanacak olan 114.bölümüyle ekrana veda edecek.

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Melike İpek Yalova, Yurdaer Okur ve Çetin Tekindor’un yer aldığı ATV’nin ilgiyle izlenen fenomen dizisi Karadayı bu sezon son defa ekranda olacak. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar ve Cem Karcı’nın üstlendiği ay yapım imzalı Karadayı, bilindiği üzere bu sezon sonunda final yapacak.

3.sezonuyla da ilgiyle izlenilen dizi 8 Haziran Pazartesi yayınlanacak olan 114.bölümüyle büyük bir final yapacak ve izleyiciye veda edecek. Dizinin final tarihi haberini ise, dizide Mehmet Saim karakterini canlandıran başarılı oyuncu Erhan Yazıcıoğlu açıkladı. Karadayı, final bölümüyle 8 Haziran Pazartesi 20.00'da atv’de!

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bak işte canım sıkıldı hemde fena ah mahir ahh nerelere gidecen özletme kendini en kısa zaman da tekrar yepyeni bir diziyle geri dönnnhahaha

THESECRET bunu beğendi.
  3. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    :D :D :D :D daha 8 hazirana çok var bacım :D

Karadayı ekranlara veda edecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Veda Edeceksen Et

Orhan Gencebay - Veda Edeceksen Et

orhan gencebay geceler geceler orhan gencebay Ufukta gün bitince isyanım başlar benim Karanlığa karışır gözümde yaşlar benim Korkulu bir rüyadır şu bitmeyen geceler Hep bu his bu duygu ile geçiyor bak seneler Bu gönülde bir akşam sabah olmaya bilir Veda edeceksen et zaman kalmaya bilir Dert ne birdir nede bin feryadıma kulak ver Bana en son darbeyi vurmadan geceler ah geceler Bir kumar...
  2. Aşka Veda Edeceksin

Aşka Veda Edeceksin

Aşka Veda Edeceksin ,, İyi bak bana,geri de bıraktıklarına... gör ki neleri yok etmişsin... kaybetmişsin demeyeceğim benden eser kalmadı çünkü... ağlamayı unutmuşken dostluğuna tutuldum.. Koskaca dünyada bir kelimeyle kayboldum.. bendeki bu yürek aşkını taşıyamazken ayrılık çanlarını susturmak için koşturduğum yollarda yoruldum... Rüzgarın agaçları savurduğu gibi her yöne dağıldım......
  3. aşka veda edeceksin...

aşka veda edeceksin...

İyi bak bana,geri de bıraktıklarına... gör ki neleri yok etmişsin... kaybetmişsin demeyeceğim benden eser kalmadı çünkü... ağlamayı unutmuşken dostluğuna tutuldum.. Koskaca dünyada bir kelimeyle kayboldum.. bendeki bu yürek aşkını taşıyamazken ayrılık çanlarını susturmak için koşturduğum yollarda yoruldum... Rüzgarın agaçları savurduğu gibi her yöne dağıldım... binlerce parçaya...
  4. Muhteşem Yüzyıl 2013 Yılında Ekranlara Veda Edecek!

Muhteşem Yüzyıl 2013 Yılında Ekranlara Veda Edecek!

Bu konu Muhteşem Yüzyıl Dizisinin bitip bitmeyeceği hakkında bilgilere yer vermektedir. Ekranların reyting rekoru kıran dizilerin başında gelen isimlerden Muhteşem Yüzyıl, son zamanlar da tarihimizi yanlış yansıtıyor kanısı ile yayından kaldırılacağı yolunda bir takım haberlere konu oldu. Peki bu kadar ilgi gören bir dizi gerçekten de yayından kaldırılacak mı? Dizinin sevenleri olduğu kadar...
  5. Canlı Para Ekranlara Veda Ediyor !

Canlı Para Ekranlara Veda Ediyor !

Bu konu; canlı para yarışması hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reyting canavarından sadece diziler nasibini almıyor. Pek çok dizinin ardından reytinglere kurban giden program bir yarışma oldu: Fox tv Canlı Para yarışması. Bir dönem Engin Altan Düzyatan 'ın sunumuyla izlediğimiz ve Murat Başoğlu 'nun sunuculuğuna devam ettiği yarışma final yapacak. Murat Başoğlu'nun...

Sayfayı Paylaş