gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı Sezon Finali Ne Zaman?

Konu, 'Karadayı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

karadayı sezon finali, karadayı final tarihi, karadayı sezon sonu
    Sevgili melekler, ekranların reyting rekortmeni dizilerinden Karadayı sezon finaline doğru yavaş yavaş ilerliyor. 2. sezondur atv ekranlarında reyting rekorları kıran dizi önümüzdeki sezon yayınlanarak ekranlara veda edecek. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel’in başrollerini paylaştığı ve her hafta büyük beğeniyle izlenen Karadayı dizisi 16 Haziran Pazartesi günü 75.bölümüyle sezon finali yapacak...

karadayı.jpg

Karadayı Sezon Finali Ne Zaman? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman

Kızlar Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman

Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman bu hafta diye duymuştum ama emin değilim acaba Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman bilen var mı?
  2. Kızlar Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu

Kızlar Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu

Ya kızlar ben izleyemedim Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu izleyen varsa lütfen bana da yazsın neler olduğunu merak ediyorum:S
  3. Karadayı Sezon Finali Fragman

Karadayı Sezon Finali Fragman

karadayı sezon finali karadayı sezon finali ne zaman karadayı son bölüm ATV ekranlarının heyecanla izlenen ve reyting rekorları kıran dizisi Karadayı artık sezon finaline giriyor. Sezon finalinde kafalarda birçok soru işaretlerinin olacağı ve bomba gibi bir finalin yapılacağı söyleniyor. Geçen haftaki bölümde çıkan yangında büyük ihtimal annesini kaybeden Mahir çok büyük acı çekiyor ve...
  4. Kara Para Aşk Ne Zaman Sezon Finali Yapıyor?

Kara Para Aşk Ne Zaman Sezon Finali Yapıyor?

kara para aşk sezon finali, kara para aşk dizisi, kara para aşk sezon finali tarihi Sevgili melekler, bu sezon başlayan yeni dizilerden Kara Para Aşk dizisinin sezon finali yapacağı tarih belli oldu. Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Nebahat Çehre ve Erkan Can’ın başlıca rollerini paylaştığı Kara Para Aşk ise 13.bölümyle 18 Haziran Çarşamba akşamı sezon finali bölümüyle ekrana gelecek....
  5. Karadayı Sezon Finalinde Kim Öldü?

Karadayı Sezon Finalinde Kim Öldü?

karadayı son bölüm, karadayı sezon finali, karadayı sezon finalinde neler oldu ATV Ekranlarının reyting rekoru kıran sevilen dizisi karadayı, dün akşam ki (16 Haziran 2014) bölümün de izleyiciyi ekran başına kilitledi. Mahir ve Feride aşkı baştan beri imkansız gibi görünsede aslın da herşey yolun da gitmeye başlamış ve düğün hazırlıkların sonu gelerek vuslata 5 kalmıştı. Ne yazık ki...

Sayfayı Paylaş