gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı Son Bölüm Eylül 2014 Çalan Müzik

Konu, 'Karadayı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

karadayı son bölümde çalan şarkı, karadayı yeni sezonda çalan şarkı, elma attım yuvarlandı sözleri, karadayı elma attım yuvarlandı kim söylüyor, karadayı son bölümde çalan şarkının sözleri Karadayı nihayet izleyicisi ile bu akşam 15 Eylül 2014 Pazartesi itibari ile tekrar buluştu.
    Yeni sezonun ilk bölümün de yürekleri dağladı. Bende dahil eminim ki birçok kişi ekran karşısın da gözyaşlarını tutamadı. Arabaya konan bombanın patlaması sonucu hayatını kaybeden Mahir in annesi ve küçük Nazif hayatını kaybetti. Oğlunu kaybeden anne İlknur un feryatları yürekleri dağladı. Allah kimseyi evladı ve sevdikleri ile sınamasın gerçekten çok zor bir durum.

Tam o esnada dizi de çalan bir parça insanın içine işledi diyebilirim. Birçok kişi "Elma attım yuvarlandı" diye başlayan parçayı kimin söylediğini ve parçanın sözlerini merak ediyor.

Melekler mekanı olarak Karadayı yeni sozan son bölüm de çalan parçayı Aynur Doğan seslendirdi. Parçanın ismi"Elma (alma) Attım Yuvarlandı" ve sözleri ise şöyle;

10650053_353955278092738_4706923290215813572_n.jpg Ataberk-Mutlu-9.jpg

Bebek (Elma Attım Yuvarlandı) (Söz)

Elma attım yuvarlandı
    Gitti beşiğe dayandı
    Bebek uykudan uyandı

(Bağlantı)
    Nenni oğul oğul
    Nenni yavrum yavrum
    Nenni gülüm gülüm
    Nenni bebek bebek
    Sana bebek diyemedim
    Kalkıp meme veremedim
    Nenni oğul oğul
    Nenni yavrum yavrum
    Nenni gülüm gülüm
    Nenni balam balam

Kızlar gelin çaydan geçek
    Çay bulanık nerden içek
    Bebek ölmüş kefen biçek

392135110031.jpg

2. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    offffffff ilknur yaktin kavurdun o ne guclu bir oyundu ......

Karadayı Son Bölüm Eylül 2014 Çalan Müzik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reklamlarda Çalan Müzikler 2014

Reklamlarda Çalan Müzikler 2014

reklamlarda çalan müzikler, reklamlarda çalan şarkılar, reklamlarda çalan yabancı şarkılar Sevgili melekler, hergün reklam kuşaklarında birbirinden farklı onlarca yüzlerce reklam izliyoruz. Reklamı reklam yapan, ilgi çektiren, dikkatle izlettiren reklamın yaratacılığının yanında reklam sırasında çalan parçalardır. Öyle ki o parçaları başka yerlere duyduğumuzda aklımıza hemen o reklam gelir....
  2. Karadayı 15 Eylül 2014 Lazca Ağıt Sözleri

Karadayı 15 Eylül 2014 Lazca Ağıt Sözleri

karadayı son bölümde çalan lazca ağıt kim söylüyor, karadayı son bölümde çalan lazca türkünün sözleri, karadayı son bölüm küzikleri, karadayı son öblümde çalan lazca türkünün sözleri, karadayıda çalan karadeniz türküsü 15 Eylül 2014 tarihinde atv ekranlarına tekrar merhaba diyen Karadayı, izleyicisi ile buluştu. Yeni sezona yürekleri dağlayan bir bölümle giriş yapan karadayı, ekran...
  3. Karadayı 78.ci Bölüm 29 Eylül 2014 Fragmanı

Karadayı 78.ci Bölüm 29 Eylül 2014 Fragmanı

karadayı son bölüm fragmanı, karadayı 29 eylül yeni bölüm, karadayı son bölümde neler olacak, karadayı yeni bölüm fragmanı izle ATV ekranlarının reyting rekortmeni Karadayı, izleyici tarafından soluk soluga izleniyor. Yeni sezonda Mahir artık yeraltı dünyasına yavaş yavaş girmeye başlayarak ünlü bir kabadayı olma yolun da ilerliyor. Dün akşam ki bölümün de babası ve ailesini bırakarak intikam...
  4. Karadayı Son Bölümde Çalan "Kadınım" Sözleri

Karadayı Son Bölümde Çalan "Kadınım" Sözleri

karadayı son öblümde çalan şarkı, karadayı son bölümde eşyalar toplanmış kim söylüyor, karadayı son bölümde çalan kadınım sözleri, karadayıda son bölümde çalan kadınım kim söylüyor 17 Kasım 2014 akşamı oynanan atv ekranlarının sevilen dizisi Karadayı da çalan bir parça vardı ki izleyici ekran başına kilitledi. "Kadınım" isimli parçayı merak edenler için hemen söyliyelim merhum...
  5. Karadayı Son Bölüm Yeni Fragman

Karadayı Son Bölüm Yeni Fragman

ATV Ekranlarının fenomen dizisi Karadayı da geçen hafta ki bölümün de silahlar patlamış ve Mehmet Saim Nazif Kara tarafından vurulmuştu. Beyefendi lakaplı Mehmet Saim vuruldu ama öldümü yeni fragman da bununla ilgili bir bilgi yok bu demekki yeni bölümde bunu öğrenmemiz mümkün olacak. Babasının suçunu üzerine alan Mahir Kara Mehmet Saim'i kendisinin vurdugunu söylüyor. Gittikçe nefeslerin...

Sayfayı Paylaş