gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Karadayı Son Bölümde Çalan "Kadınım" Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

karadayı son öblümde çalan şarkı, karadayı son bölümde eşyalar toplanmış kim söylüyor, karadayı son bölümde çalan kadınım sözleri, karadayıda son bölümde çalan kadınım kim söylüyor 17 Kasım 2014 akşamı oynanan atv ekranlarının sevilen dizisi Karadayı da çalan bir parça vardı ki izleyici ekran başına kilitledi. "Kadınım" isimli parçayı merak edenler için hemen söyliyelim merhum sanatçı Tanju Okan söylüyor.
    Klasikleşmiş bir şarkı olan ve yıllardır eskimeden dinlenen parçanın sözlerini sizler için paylaşıyoruz.
    tanju okan.jpg

Eşyalar toplanmış seninle birlikte
    Anılar saçılmış odaya her yere.
    Sevdiğim o koku yok artık bu evde
    Sen…

Kıyıda köşede gülüşün kaybolmuş
    Ne olur terk etme yalnızlık çok acı
    Bu renksiz dünyayı sevmiştik birlikte
    Sen…
    Kadınım, kadınım, kadınım.

Hatırla o günü karşı ki sokakta
    Seni öptüğümü ilk defa hayatta
    Kollarımda benim ilk bahar sabahı
    Sen…

Sönmüş bak ışıklar,ev nasıl karanlık
    O ılık aydınlık yuvamız soğumuş
    Geceler bitmiyor ağlıyorum artık
    Sen…

Eşyalar toplanmış seninle birlikte
    Anılar saçılmış odaya her yere.
    Sevdiğim o koku yok artık bu evde
    Sen…

Masamız köşede öylece duruyor
    Bardaklar boşalmış her biri bir yerde
    Sanki hepsi hasret senin nefesine
    Sen…

Bana bıraktığın bütün bu hayatın
    Yaşanan aşkların değeri yok artık
    Ben sensiz olamam artık anlıyorum
    Sen…

Şimdi çok yalnızım
    Ne olur kal benimle
    O kapıyı kapat elini ver bana
    Dışarıda yalnız üşüyorsun
    Sen…

tumblr_static_tumblr_static__1280.jpg

Karadayı Son Bölümde Çalan "Kadınım" Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Bu konu karadayı dizisi 29 ekimde çalan inleyen nağmeler şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen yeni sezon dizilerinden Karadayı, ilginç konusu ve sevilen başrol oyuncularıyla reytingleri zorlayacak bir dizi film olmaya aday görünüyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel 'in başrollerini paylaştığı dizinin 29 Ekim gecesi (bu gece)...
  2. Karadayı Son Bölüm Eylül 2014 Çalan Müzik

Karadayı Son Bölüm Eylül 2014 Çalan Müzik

karadayı son bölümde çalan şarkı, karadayı yeni sezonda çalan şarkı, elma attım yuvarlandı sözleri, karadayı elma attım yuvarlandı kim söylüyor, karadayı son bölümde çalan şarkının sözleri Karadayı nihayet izleyicisi ile bu akşam 15 Eylül 2014 Pazartesi itibari ile tekrar buluştu. Yeni sezonun ilk bölümün de yürekleri dağladı. Bende dahil eminim ki birçok kişi ekran karşısın da gözyaşlarını...
  3. Karadayı Son Bölüm Yeni Fragman

Karadayı Son Bölüm Yeni Fragman

ATV Ekranlarının fenomen dizisi Karadayı da geçen hafta ki bölümün de silahlar patlamış ve Mehmet Saim Nazif Kara tarafından vurulmuştu. Beyefendi lakaplı Mehmet Saim vuruldu ama öldümü yeni fragman da bununla ilgili bir bilgi yok bu demekki yeni bölümde bunu öğrenmemiz mümkün olacak. Babasının suçunu üzerine alan Mahir Kara Mehmet Saim'i kendisinin vurdugunu söylüyor. Gittikçe nefeslerin...
  4. Karadayı Son Bölüm Fragmanı 6 Nisan 2015

Karadayı Son Bölüm Fragmanı 6 Nisan 2015

Karadayı dizisinin tutkunları için ATV ekranlarının fenomeni haline gelen dizinin son bölüm yeni fragmanını sizler için paylaşıyoruz. [MEDIA]
  5. Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü

Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü

Kanal d ekranlarının sevilen dizisi "Güneşin Kızları"31 ci bölüm de Ali ve Selin tartıştıkları esna da çok duygusal bir parça çaldı. Birçok kişinin merak ettiği bu parçayı kimin söylediği ve şarkının sözleriydi. Melekler Mekanı olarak hemen açıklıyorum; Sene bana ederimden ağrılı kederimden fazlasını vermedin diye sözlerin geçtiği parçayı Burcu Tatlıses söylüyor. Parçanın asıl ismi...

Sayfayı Paylaş