gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

karadayıda 11 şubatta çalan kara kara gözler şarkısını arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Ben sıkı bir Karadyı takipçisiyim.Bilhassa dizide kullanılan şarkılar çok ilgimi çekiyor ve beğeniyorum.11 şubat tarihinde yayınlanan bölümde de bir şarkı çalmıştı.Kara kara gözlerin diye.Sözlerini yazabilirmisiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hulki Saner'in bestesi olan Kara Kara Gözler Kıskanıyorum Şarkı Sözleri..
    Sen gideli derdimle yapyalnız yaşıyorum
    Nerdesin, kimlesin diye kıskanıyorum
    Kara kara kara gözler ona buna bakıyor mu
    O incecik beli şimdi başka biri sarıyor mu
    Pırıl pırıl pırıl saçlar yine dalgalanıyor mu

Yumuk yumuk güzel eller başka bir el sarıyor mu
    Kıskanıyorum, kıskanıyorum
    Derdime dalıp ben yanıyorum

Aşk acısı kalbimi kor gibi yakacak mı
    Gözyaşım durmadan hep böyle akacak mı

karadayıda 11 şubatta çalan kara kara gözler şarkısını arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kar

kar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. karınca

karınca

Brenda yamaç tırmanışı yapmak isteyen genç bir kadındı. Bir gün cesaretini toplayarak bir grup tırmanışına katıldı. Tırmanacakları yere vardıklarında, neredeyse duvar gibi dik, büyük ve kayalık bir yamaç çıktı karşılarına.Tüm korkularına rağmen, Brenda azimliydi. Emniyet kemerini taktı, ipi yakaladı ve kayanın dik yüzüne tırmanmaya başladı. Bir süre tırmandıktan sonra, nefeslebileceği bir oyuk...
  3. Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Türkü Sözleri Karadır Kaşların Şarkı Sözleri Sevgili melekler, yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekrana bağlayan Sultan dizisi artık Pazartesi akşamları değil Cumartesi akşamları yayında olacak. Bu hatırlatmamızın ardından Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Türkü Sözleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz... Karadır kaşların ferman yazdırır,...
  4. Lale Devri 24. bölümde çalan şarkıyı arıyorum

Lale Devri 24. bölümde çalan şarkıyı arıyorum

Lale Devrini beğeniyle izliyoprum.24. bölümde çalan şarkının sözlerini arıyorum.Yardımcı olabilir misiniz acaba ?
  5. KİRAZ MEVSİMİ 11.BÖLÜM'DE ÇALAN ŞARKI SEVDİKÇE

KİRAZ MEVSİMİ 11.BÖLÜM'DE ÇALAN ŞARKI SEVDİKÇE

kiraz mevsimi 11. bölümde çalan şarkı hangisi,kiraz mevsimi dizisinde 11. bölümde çalan şarkının adı nedir,kiraz mevsimi 11. bölüm şarkısı,kiraz mevsimi sevdikçe şarkı sözleri,kiraz mevsimi 11. bölüm şarkısı sevdikçe hakkında bilgiler, [MEDIA] Deniz üstü bir dolunay Gece hükümdarlığa aday Üstümüz başımız kum olmuş canım Deli rüzgar kimin umrunda Sevdikçe daha da güzelsin Dalgalar yosun...

Sayfayı Paylaş