gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Karadayı'da çalan Bir Yangının Külünü Şarkısının Sözlerini yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Karadayıda çalan bir şarkı vardı, Zeki Müren'inmiş. Bir yangının külünü yeniden yakıp geçti diye başlıyordu.O şarkının sözlerini yazarmısınız lütfen..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Gönül penceresinden Ansızın bakıp geçtin
    Bir yangının külünü
    Yeniden yakıp geçtin

Madem ki son şarkının
    Kırık bir güftesiydim
    Niçin yarım bıraktın
    Neden bırakıp gittin

Karadayı'da çalan Bir Yangının Külünü Şarkısının Sözlerini yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözü

Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözü

Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözü Selam millet sizden Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözlerini istiyorum şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  2. Bir Çocuk Sevdim 23 Martta çalan şarkı sözleri

Bir Çocuk Sevdim 23 Martta çalan şarkı sözleri

Bir Çocuk Sevdim 23 Martta çalan şarkı sözleri için yazıyorum size Bir Çocuk Sevdim 23 Martta çalan şarkıyı kim söylüyor ve sözlerini paylaşır mısınız ?
  3. Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri

Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri

Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri istiyorum sizden kızlar bana o şarkının sözlerini yazın yaa bittim o şarkıya
  4. benim için üzülme dizisinde çalan sen gülüm idin şarkısının sözlerini yazarmısınız

benim için üzülme dizisinde çalan sen gülüm idin şarkısının sözlerini yazarmısınız

Benim İçin Üzülme dizisi çok güzel ve dizide çalan müzikler de öyler. Geçen bölümde Sen Gülüm İdin diye bir şarkı çaldı.Onun sözlerini yazarmısınız lütfen..
  5. intikam dizisinde çalan yoruldum şarkısının sözlerini yazarmısınız lütfen

intikam dizisinde çalan yoruldum şarkısının sözlerini yazarmısınız lütfen

İntikam dizisini beğenerek izliyorum ve geçenlerde dizide çalan Yoruldum şarkısının sözlerini arıyorum.Yazabilirmisiniz bu sayfaya acaba?

Sayfayı Paylaş