gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Karadayıdaki Kibrit Yasin Komiser neden Kenana Yardım Etti

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar karadayıda oynayan kibrit yasin komiser için benim aklımda bişi var. Hatırlarmısınız bilmiyorum baya bi bölüm önce bu hani karadayı yani mahir kara adliyeye girdiğinde bu bakanla oturan üç kişi özel yetkilerle donatılmış bir kişinin olduğundan bahsediyordu. Hani Bu kibrit yasinde bi kıişiye yardımda etti acaba diyorum bu özel yetkiler le donatılmış araştırmacı kişi bu mu kızlar ne diyorsunuz ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi güzel tespit kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi sayın misafirimiz :) Acaba senarist grubundan mısınız ? Şaka bir yana bence dediğiniz olabilir çok akla yatkın geliyor. Ama benim aklıma gelmedi.

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de düşünüyorum Kenan kim diye, Avukat Salih ya da Mahir Kara diyecektiniz galiba :D:D

Karadayıdaki Kibrit Yasin Komiser neden Kenana Yardım Etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komiser

komiser

Komiser Komiser görmek, ileride yüksek makamlara ulaşacağınıza yorumlanır. Komiser görmek, ileride yüksek makamlara ulaşacağınıza yorumlanır. Rüyada komiser rütbesinde bir polis görmek, yeni güç bir isle karsilasarak oldukça sikintili günler yasayacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen komiser, hüzün, korku, tehlike vedüsmanliga isaret ede
  2. kibrit

kibrit

Kibrit Kibrik yakmak yahut onunla ocak vs. tutuşturmak hidayet ve menfaate, sevinç ve ferahlığa delalet eder.Ummadığınız bir anda yaşamınızda önemli değişiklikler olacak demektir. Rüyasında yanan kibrit gören, genç bir erkek iyi bir para kazanacağı rahatlayacağı yeni bir işe atılacaktır.; Orta yaşlı bir erkek için başkalarının sebep olacağı bir tartışmaya işaret eder. Bekar bir kız için,...
  3. Kenan İmirzalioğlu yemin etti

Kenan İmirzalioğlu yemin etti

kenan imirzalioglu kenan imirzalıoğlu arabası imirzalıoğlunun arabası imirzalıoğlu annesi babası Kenan İmirzalıoğlu, 21 günlük ‘acemi eğitimini' tamamladıktan sonra yemin etti. EDİRNE'deki 54'üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'na bağlı General Cemalettin Alkoç Kışlası'nda vatani görevini sürdüren oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, 21 günlük 'acemi eğitimini' tamamladıktan sonra düzenlenen...
  4. Bebekler neden parmak emer biri yardım etsin

Bebekler neden parmak emer biri yardım etsin

Benim bebeğim neden parmaklarını emiyor ya, 7 aylık tontik bi kızım var adı Elif ablaları bu benim kızım durmadan parmaklarını emiyor, mama veriyorum almıyorda bunun tam olarak sebebi nedir. Bilen var mı ?
  5. Kenan Işık İstifa Etti

Kenan Işık İstifa Etti

Kenan Işık İstifa Etti Kenan Işık İstifa Etti Şehir Tiyatroları'nda son perde. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yeni yönetmeliğinin ardından başlayan tartışmada Başkan Kadir Topbaş'ın sanat danışmanı Kenan Işık da istifa etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın repertuar belirleme yetkisini bürokratlara veren yeni yönetmeliğin ardından istifalar sürüyor. Akşam...

Sayfayı Paylaş