gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Karadayının Son Bölümünde Feride'nin Okuduğu Şiir

Konu, 'Karadayı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bence sende herkes gibisin şiiri kime ait, nazım hikmet şiirleri, feridenin okduğu şiir, karadayı sonbölümde feridenin okuduğu şiir kime ait, feridenin okuduğu şiirin sözleri Atv ekranlarının reyting rekoru kıran sevilen dizisi Karadayı, izleyici ekran başına kilitmeye devam devam ediyor. 17 Kasım 2014 akşmı oynanan bölümün de hakime Feride'nin okuduğu şiir duygusal anlar yaşattı. Nazım Hikmet Ran'a ait olan "Bence sen de herkes gibisin" isimli şiirin sözlerini sizler için paylaşıyoruz.
    Bence-Şimdi-Sen-De-Herkes-Gibisin.jpg
    Bence Şimdi Sen De Herkes Gibisin

Gözlerim gözünde aşkı seçmiyor,
    Onlardan kalbime sevda geçmiyor,
    Ben yordum ruhumu biraz da sen yor,
    Çünkü bence şimdi herkes gibisin.

Yolunu beklerken daha dün gece,
    Kaçıyorum bugün senden gizlice,
    Kalbime baktım da işte iyice,
    Anladım ki sen de herkes gibisin.

Büsbütün unuttum seni eminim,
    Maziye karıştı şimdi yeminim,
    Kalbimde senin için yok bile kinim,
    Bence sen de şimdi herkes gibisin.

Nazım Hikmet Ran

Karadayının Son Bölümünde Feride'nin Okuduğu Şiir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adnan'ın Bihter'e okuduğu şiir (;

Adnan'ın Bihter'e okuduğu şiir (;

adnanın bihtere okuduğu şiir video aşkı memnuda adnanın bihtere okuduğu şiir aşkı memnudaki gerçek adı memnu gerçek adı Aşk-ı memnu'da, evililik yıldönümlerinin kutlamasında Adnan'ın Bihter'e okuduğu şiir, İşte Yaşar Ümit Oğuzcan'ın yazdığı o şiir! Kadınlar için sone, Ben güzel gözlü kadınları severim Bir de küçük ayaklıları, uzun boyluları Hem nasıl severim, öyle severim işte...
  2. 4.Bölümde Kanuninin Hürreme Okuduğu Şiir

4.Bölümde Kanuninin Hürreme Okuduğu Şiir

muhteşem yüzyılda okunan şiir muhteşem yüzyılda okunan şiirler yüzyıl kanuninin hürreme okuduğu şiir muhibbi şiirleri yüzyıl kanuni nin şiirleri Muhteşem yüzyıl dizisinin 4.cü bölümünde Kanuni'nin Hürrem'e okuduğu aşk dolu satırlardan oluşan şiirin sözlerini sizlerle paylaşıyorum. Nihayet gözüm gördü gönlüm sevdi Bunlar suçsa gel öldür Allahtan hep şehitlik isterdim Allaha şükürler olsunki...
  3. Ezel'de Ramiz Dayının okuduğu son şiir

Ezel'de Ramiz Dayının okuduğu son şiir

ramiz dayının okuduğu kitaplar ramiz dayının son sözleri insan yaşarken özgürdür dayı son şiir kitapları Ezel dizisinde söylediği özle sözlerle ve okuduğu şiirlerle izleyenlerin beğenisini birkez daha kazanan ünlü oyuncu Tuncer Kurtiz (Ramiz Dayı)'nın dizide okuduğu son şiir... DAYININ SON ŞİİRİ Gömdüm hepsini geliyorum İnsan yaşıyorken özgürdür Yaklaştım iyice geliyorum Her insan biraz...
  4. Bir çocuk sevdim Timurun hastanede okuduğu şiir

Bir çocuk sevdim Timurun hastanede okuduğu şiir

Bir çocuk sevdim Timurun hastanede okuduğu şiir neydi lütfen buradan o Bir çocuk sevdim Timurun hastanede okuduğu şiiri paylaşırmısınız acaba?
  5. Karadayı 17 Haziran Nazif Kara'nın Okuduğu Şiir

Karadayı 17 Haziran Nazif Kara'nın Okuduğu Şiir

karadayı sezon finali karadayı nazif kara karadayı sezon finali 2013 Sevgili melekler, Karadayı 17 Haziran pazartesi akşamı yayınlanan sezon finaliyle tatile girdi. Son bölümden en çok akıllarda kalan ise Nazif Kara rolündeki usta oyuncu Çetin Tekindor'un, oğlu Mahir için okuduğu Ahmed Arif'in Hasretinden Prangalar Eskittim şiiri oldu Seni, anlatabilmek seni. İyi çocuklara,...

Sayfayı Paylaş