Karagül Dizisi Baran Şanverdi Karakteri Hakkında Bilgiler

Konu, 'Karagül' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

 1. Bu konu; Karagül Dizisi Baran Şanverdi Karakteri Hakkında Bilgiler vermektedir.  Sevgili melekler, Fox Tv'nin yeni dizisi Karagül ilk bölümüyle evlerimize konuk oldu. Reyting yarışına girecek gibi görünen Karagül dizisinde Baran Şanverdi karakterini Mert Yazıcıoğlu canlandırıyor. Bakalım Mert Yazıcıoğlu'nun canlandırdığı Baran Şanverdi karakteri nasıl bir biriymiş...


  [​IMG]  Baran sert ve hoyratlığının yanında anasına sevgisini göstermekten hiç kaçınmaz. Narin’e çok düşkündür. Anasının bir damla gözyaşı dökmesi onu kahreder. Annesini kimsenin üzmeye hakkı yoktur ona göre. İstanbul’u ne kadar merak etse de, o babası gibi değil amcası gibi bu topraklara ait olmayı istemektedir. İstanbul’a ve insanlarına önyagıyla bakar, “Ne gideceğim oralara, oradakiler hep yozlaşmış, sütü bozulmuş insanlar. Oralarda insanlık ölmüş, biz buralarda örfü adeti baş tacı ediyoruz” der. Her fırsatta İstanbul’u kötüler. Onun hayali bu topraklarda kalıp amcasının izinden gitmektir.
 2. amcasının izinden gitmesin çünkü babası daha tatlı ve modern bu arada gerçek annesinden neden bahsetmemiler mera ettim açıkças.ıanneyle evladını ayırmak kdar kötü bişi olamaz.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. karagul baran

  ,
 2. karagül

  ,
 3. baran şanverdi

  ,
 4. karagüldeki baran kimin oğlu,
 5. baran,
 6. karagüldeki melek kim,
 7. karaguldekı baranın gercek sevgılısı,
 8. karagül baranın sevgilisi,
 9. Karagüldeki melek,
 10. karagül baranın gerçek sevgilisi,
 11. karagüldeki melek kaç yaşında,
 12. karagül baranın dayısının adı,
 13. karagüldeki baran kimdir,
 14. karagüldeki kasım kim www.meleklermekani.com,
 15. baran in sevgilisi gerçek hayatta