gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Karagül İlk Bölümüyle Ekranlara Geldi

Konu, 'Karagül' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Karagül İlk Bölümüyle Ekranlara Geldi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Ece Uslu, Özcan Deniz ve Yavuz Bingöl'ün yeni dizisi Karagül ilk bölümüyle Cuma akşamı ekranalra geldi. Hayli ilgi gören ve ilk bölümden heyecan veren dizinin ilk bölümünü seyretmeyenler için işte özeti...

Asmalı Konak ve Fırat dizisinden tatlar taşıyan Karagül'de daha ilk bölümden Özcan Deniz'in canlandırdığı Murat karakteri iflas edince abisinin yanına gidip yardım istedi ve ne yazık ki abisinin cinnet geçirmesine sebep oldu. Abisi tarafından dövülerek Fırat'a atılan Murat yani Özcan Deniz'in hayatta kalıp kalmayacağı merak konusu oldu.

Murat'ın İstanbul'daki güzel karısını canlandıran Ece Uslu, eşinin Fırat'ta kaybolduğunu öğrenir öğrenmez Şanlıurfa'ya gitti. Fırat kıyısında yapılan aramaya tanık olan Ebru bu acıya dayanamayarak bayıldı.Ece Uslu ayılır ayılmaz kalktı, nerede olduğunu sordu ve eşinin kaybolduğu Fırat'ın kıyılarına gitti.

Fırat kıyısında aramalar devam ederken yine Ece Uslu eşine ait gömleği nehirde görünce dayanamayarak atladı. Gömleği yakalayabilmek için uzun süre suyun altında kalmak zorunda kalan Ebru'yu kurtarmak için Yavuz Bingöl'de kendini Fırat'a attı. Ve baygın bir halde Ebru'yu çıkarttı. Arama çalışmaları sürerken dizinin ilk bölümü sona erdi..

Karagül İlk Bölümüyle Ekranlara Geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karagül Dizisi Yakında Ekranlarda!

Karagül Dizisi Yakında Ekranlarda!

Bu konu; Karagül Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlara yeni gelecek olan dizilerden biri Karagül. Fox tvde yayınlanacak olan dizinin konusu ile ilgili bilgileri ekim ayında forumumuzdan paylaşmıştık. Kadroda yapılan değişikliklerle sil baştan ilk bölümü çekilen dizi yakında Fox tvde ekranlara gelecek. Çok yakında Fox...
  2. Karagül Dizisi İlk Bölümünde Neler Oldu?

Karagül Dizisi İlk Bölümünde Neler Oldu?

Bu konu; Karagül Dizisi İlk Bölümünde Neler Oldu haberi hakkında bilgiler verilmektedir. Sevgili melekler, Fox Tvnin yepyeni dizisi "Karagül" Cuma akşamı ilk bölümüyle ekranlara geldi. İlk bölümde abisi tarafından dövülerek Fırat nehrine atılan Murat (Özcan Deniz) 'ın ölüp ölmediği merak konusu oldu. İşte ilk bölümlerde yaşananlar.. Murat işleri bozulunca abisinden yardım...
  3. 20 Dakika Final Bölümüyle Ekranlara Geliyor

20 Dakika Final Bölümüyle Ekranlara Geliyor

20 dakika dizisi 20 dakika final bölümü 20 dakika son bölüm Sevgili melekler, bir dizi film daha tarih oluyor. Başrollerini Tuba Büyüküstün ve İlker Aksum'un paylaştığı "20 Dakika" dizisi önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümüyle final yapacak. Twitter sayfasından "Ve"20 dakika" bitti. Eve dönüyoruz" yazarak çekimlerin bittiğini duyuran Tuba Büyüküstün, bunun...
  4. Karagül Yeni Sezon İlk Bölüm Tanıtım Fragmanı !

Karagül Yeni Sezon İlk Bölüm Tanıtım Fragmanı !

karagül yeni sezonda neler olacak, karagül yeni sezon tanıtım, karagül 2014-2015 ilk tanıtım fragmanı Sevgili melekler, izlediğim tek televizyon dizisi olan Karagül geçtiğimiz sezon heyecan verici bir şekilde tatile girmişti. Yeni sezonda pek çok beklentide olan dizinin hayran kitlesine hemen söyleyelim, Murat eve geri dönüyor. Herkesin nefretini kazanan Kendal Ağa'nın hapse düşeceği yeni...
  5. Asla Vazgeçmem ilk bölümüyle Show Tv'de

Asla Vazgeçmem ilk bölümüyle Show Tv'de

asla vazgeçmem ilk bölüm,asla vazgeçmem konusu,asla vazgeçmem 1. bölüm,asla vazgeçmem oyuncuları,asla vazgeçmem hangi kanalda başlıyor Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne...

Sayfayı Paylaş