gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

karakalem SavaşçıLar

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

karakalem savaşçı karakalem savaşcı resimleri [​IMG]

karakalem SavaşçıLar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. avrupanın en savaşçı kavmi

avrupanın en savaşçı kavmi

Kelt kelimesi (Latin celtae, galli,ve Antik Yunanca keltoi, galatai – (onurlu, cesur olanlar anlamından) kaynaklanıyor. Tarihöncesi ve ilkçağ döneminde yaşayan Avrupa kavimlerinin bir bölümüdür. Dört bin yıl kadar önce Keltler, anavatanları olan Orta Avrupa'dan göç ederek özellikle Britanya Adaları'na, İspanya'ya ve Galya'ya yerleştiler. Savaşçı ve avcı oldukları kadar mükemmel çiftçiydiler....
  2. Eskiçağın kadın savaşçıları

Eskiçağın kadın savaşçıları

kadın savaşçı isimleri savaşcı kadın avatarları savaşçıların isimleri savaşçı amazon Homeros der ki " ERKEK GİBİ AMAZON 'LAR " evet konuya böyle başlamayı uygun gördük. Eskiçağın kadın savaşçıları hakkında değişik görüşler ortaya atıldı hala da atılmaya devam ediyor. Burada bunları varıp sizleri sıkacak değilim. Onlar hakkında yazılmış gerçekten ilgi çeken yazıları ve kendi...
  3. ölümsüz savaşçı!!!

ölümsüz savaşçı!!!

Orjinal Adı: Beowulf Yönetmen: Robert Zemeckis Oyuncular: Ray Winstone, Anthony Hopkins, John Malkovich, Robin Wright Penn, Brendan Gleeson Senaryo: Neil Gaiman, Roger Avary Görüntü Yönetmeni: Robert Presley Müzik: Alan Silvestri Kurgu: Jeremiah O'Driscoll Tür: Aksiyon - Macera - Fantastik Süre: 113 Dk. Yapım: 2007 - ABD Dağıtımcı: Warner Bros. Gösterim tarihi: 30 Kasım 2007...
  4. Sagopa Kajmer - Kör Savaşçı

Sagopa Kajmer - Kör Savaşçı

sagopa: ben uyku dolu bu gözlerimle baktım ahalime ve kelime topladım çuvalla bendime, sınırda çattım halime, savaştım kör savaşçı arenasında kendime sataştı sözlerim aleyhime, hep arbede!... solar bu güller, anısı geride tek dikenle anılır. rehine tebessüm eden azaplar oldu, kezzap içti intihar çocuklarım, zamanda yorulan elvedalarım. pes etti, öldürüldü tüm devalarım. ey rapin oğlu!......
  5. Kadın Savaşçılar (Amazonlar)

Kadın Savaşçılar (Amazonlar)

ata binen savaşçı kadın ata binen kadına ne denir savaşçı kadına ne denir Amazonlar hakkında en geniş bilgiyi haklarında anlatılan öykülerden biliyoruz.Bir rivayete göre Libya ’da,başkasına göreyse Kafkasya ’da ortaya çıkmıştı Amazonlar. Ne var ki öykülerin geçtiği asıl yer Anadolu ’dur. Anadolu Amazonlarının erken tarihi, neredeyse yaşadıkları söylenen bölgelerin tarihi kadar karanlıktır. Bir...

Sayfayı Paylaş