gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Karakol dizisi - Yeni dizi

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

karakol dizisi karakol dizisi oyuncuları forum karakol dizisi, oyuncuları, ne zaman başlıyor, tanıtımı bu yazımızda arkadaşlar.

Yeni bir dizi tanıtımı ile huzurlarınızdayız Melek'ler. Show tv de ekranlara gelecek olan bu dizinin başarılı bir oyuncu kadrosu var Melek'ler.

Dizinin başrol oyuncusu "Elveda Rumeli" dizisinden tanıdığımız Alex yani Ertan Saban...

Şimdi gelin Karakol dizisinin oyuncu kadrosunu görelim Melek'ler.

Karakol dizisi - Yeni dizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizi Müzigi gözlerimi kapatsam (Doktorlar Dizisi)

Dizi Müzigi gözlerimi kapatsam (Doktorlar Dizisi)

doktorlar dizisi kördüğüm aşk bir hastalıkmış sanki seni bende hapsetti yüreğim kilitli ben odamda kokunla şimdi konuştum duvar sesizdi adın nefesimdi buralar şimdi yangın yeri yokluğun yangının alevi söyle gitmenin sebebi neydi gözlerimi kapatsam yüzünü görür müyüm gündüzleri uzatsam geceler bi kördüğüm kapıları kapatsam yalnız üşür müyüm bi kuş olupta uçsam üzerine süzülür müyüm
  2. Nuri Dizisi Oyuncuları ve Dizi Konusu

Nuri Dizisi Oyuncuları ve Dizi Konusu

nuri dizisinin oyuncuları nuri dizisi oyuncuları dizi dizi oyunculari filmi Çok yakında Kanal D ekranlarında Nuri dizisi başlıyor.Dizinin başlıyacağı tarih 13 Şubat olarak belirlendi.Sizlere bu yepyeni dizi hakkında oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili bilgileri sunuyorum. Başrollerinde Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca’nın oynadıkları dizinin yapımını Süreç Film, yapımcılığını ise İnci...
  3. Karakol Dizisi Oyuncuları

Karakol Dizisi Oyuncuları

karakol dizisi oyuncuları Karakol, Karakol dizisi, Karakol dizisi Show tv, Karakol dizisi oyuncuları, karakol dizisi oyuncu kadrosu, karakol dizisinde kim oynuyor, karakol dizisi konusu Çok yakında Show TV ekranlarında başlayacak olan Karakol dizisinin oyuncu kadrosunu paylaşıyorum kızlar... Yönetmenliğini genç kuşağın başarılı isimlerinden Onur Tan’ın üstlendiği dizide başrolü...
  4. Karakol Dizisi Konusu

Karakol Dizisi Konusu

karakol dizisi konusu karakol ne zaman oynuyor dizisi ne zaman oynuyor dizi konusu Karakol, Karakol dizisi, Karakol dizisi Show tv, Karakol dizisi oyuncuları, karakol dizisi oyuncu kadrosu, karakol dizisinde kim oynuyor, karakol dizisi konusu Çok yakında Show TV ekranlarında başlayacak olan Karakol dizisinin genel hikayesini paylaşıyorum kızlar... İşte “Karakol”un hikâyesi: İçişleri...
  5. Yepyeni bir dizi Veda dizisi

Yepyeni bir dizi Veda dizisi

veda dizisi oyuncuları veda dizisi konusu Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere yeni sezon dizileri arasına girecek bir dizi haberi daha sunuyor ve başrollerini Jale Arıkan ve Mehmet Aslantuğ'un üstlendiği Veda dizisi hakkında bilgiler sunuyoruz. Kanal D ekranlarında Perşembe günleri yayınlanmaya başlayacak olan Veda dizinin senaryosunu Sündüz Haşar yazıyor. Yönetmen...

Sayfayı Paylaş