gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Karakterin Sırrı Kanda Saklı

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

İnsanların kan grupları, kişileri etkiliyor. Japon bilimadamlarının kan gruplarına göre buldukları insan karakterleri: 0 Grupu: Sosyal, gezmeyi seven kişilerdir. Başladıkları bir işi mutlaka bitirirler. Kendilerine güvenirler ve dikkat çekmeyi severler.
    A Grupu: Sakinve lüks yaşamyı tercih ederler. Utangaç, dürüst ve duygusal bir kişiliğe sahiptirler.
    B Grupu: Bu insanlarınhafızalarıcok güclüdür. Yalnızlığısever ve bir iş mükemmel olana kadar onunla ilgili büyük bir çaba gösterirler.i
    AB Grupu: Hem utangaç hemde gezmeyi seven bu kişilerinanlaşılması çok güçtür. Sorumluluk almazlar. Ancak, yardım severdirler

Valla arkadaşlar bende bilmiyorumgercek olum olmadıgını takvim yapragından okudum.....

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Karakterin Sırrı Kanda Saklı
    benim grubum ab evet bir özelliğin dışında hepsini taşıyorum sadece utangaç değilim.AB Grupu: Hem utangaç hemde gezmeyi seven bu kişilerinanlaşılması çok güçtür. Sorumluluk almazlar. Ancak, yardım severdirler

Karakterin Sırrı Kanda Saklı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzaylıların Sırrı Bu Işıkta Saklı

Uzaylıların Sırrı Bu Işıkta Saklı

uzaylıların sırrı Osiris gezegeninden gelen ışığı incelemeye alan bilimadamları evrende başka yaşamların olduğu konusunda önemli ipuçları buldular. Önemli bir adım Güneş sistemimizden çok uzaktaki Pegasus takımyıldızı içinde bulunan Osiris gezegenini analiz eden uzmanlar, evrende bizim dışımızda varlıklar olma ihtimalini araştırma konusunda önemli adım attılar. Bu gezegenden gelen az...
  2. Kilo Vermenin Sırrı Kahvaltıda Saklı

Kilo Vermenin Sırrı Kahvaltıda Saklı

Yapılan son araştırmalar günün en önemli öğünü olan kahvaltı öğününün kilo vermek için anahtar öğün olduğunu ortaya koydu. Araştırmada denek olarak kullanılan günlük kalori ihtiyaçlarının yarısını sadece kahvaltıda alan kadınlar, çok daha az miktarda yemekle beslenen kadınlardan daha hızlı ve sistemli kilo verdiler. San Francisco’da bir konferansta araştırma sonuçlarına değinen Dr....
  3. Zayıf kalmanın sırrı domateste saklı

Zayıf kalmanın sırrı domateste saklı

Kilo verip zayıflamak kolayda, peki ya zayıf kalmak? Sevgili Melek'ler, zayıf kalmanın sırrı domateste saklıymış. "Nasıl yani" diyor sunuz değil mi? O halde buyrun yazımızın devamına; Beslenme uzmanları, vejeteryan ve meyve ile sebze yiyen insanların modern diyet tarifleriyle zayıflama yoluna gödenlere göre daha ince kaldığını söylüyor. Yapılan son araştırmalar ise domatesin...
  4. Ucuz ve Etkili Bakımın Sırrı Buzdolabınızda Saklı!

Ucuz ve Etkili Bakımın Sırrı Buzdolabınızda Saklı!

Bu konu evde doğal güzellik yöntemleri ile ilgili bilgiler içermektedir. Saç ve cilt bakımınız için gereken sadece kozmetik ürünler değildir. Bazen bu tür kozmetik ürünleri almaya insanın maddi anlamda gücü de yetmeyebilir. Aslın da basit ama etkili bir takım evde uygulayacağınız yöntemlerle saç ve cilt bakımınız için gereken tek şey buzdolabınız da bulunan malzemeler... İşte buzdolabınız...
  5. Güzelliğin Sırrı Mayada Saklı!

Güzelliğin Sırrı Mayada Saklı!

mayanın faydaları, mayanın yararları, mayayla cilt bakımı Sevgili melekler, güzelliğin sırrı gerçekten de mayada saklı, bu abartısız bir söz. Zira antik çağlardan beri özellikle cilde olan yararları bilinen mayanın, Mısırlılarca mikrop öldürücü özelliği de keşfedilince yara merhemi gibi de kullanılmaya başlanmış. Yaraları dezenfekte etmek ve çabuk iyileşmesini sağlamak için yaranın üzerine...

Sayfayı Paylaş