gebe
  1. palmiye

palmiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Karaman melekleri

Konu, 'Memleket Melekleri' kısmında palmiye tarafından paylaşıldı.

gelin tanışalım

Karaman melekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karaman gelenek ve görenekleri

karaman gelenek ve görenekleri

karaman gelenek ve görenekleri karamanın gelenek ve görenekleri karaman gelenekleri karamanın gelenekleri adetleri ÖRF-ADET-GELENEK-GÖRENEKLERİ DÜĞÜN 20. yüzyıl başlarına kadarki zamanlarda, Karaman'daki düğünlerin, bir çok yere nisbetle, çok üstünlüğü, debdebesi ve şatafatı vardı. Karaman düğünleri; evlenecek olan delikanlının ailesinin,...
  2. Hayrettin Karaman-Ravza'da İlahisi

Hayrettin Karaman-Ravza'da İlahisi

açın bu ravzayı sözleri açın şu ravzayı sözleri ravza ile ilgili ilahiler Felekler melekler bütün kainât Sevginle varoldu cânım Efendim Sen yar olduğundan kürre ve zerrât Rabbine yâr oldu cânım Efendim Allah'ın has kulu habibi sensin En büyük derdimin tabîbi sensin İlâhî lisanın edîbi sensin Sevgilim sultanım hânım Efendim Hasretinle yandım kapandı yollar Arzuladı açık kaldı bu kollar...
  3. Facestar Kaan Karamaya

Facestar Kaan Karamaya

ebru gündeş facestar kaan karamaya ebru gündeş 2012 albümü ebru gündeş şarkıları 2012 ebru gündeş sor bakalım şarkısı fotoları haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz aylarda Ebru Gündeş'in Facebook sayfasında düzenlediği Facestar yarışmasının birincisi Kaan Karamaya oldu Melek'lerim. Ebru Gündeş 2012 albümü şarkıları arasında Kaan Karamaya'nın bestesi olan Sor Bakalım şarkısına yer verdi. Biz...
  4. Karaman burs veren yerler

Karaman burs veren yerler

Karaman'da Burs veren kurumlar Karaman burs veren yerler "Karaman'da nereden burs alabilirim?" diyen misafirlerimiz ve Karaman'da burs almak isteyen melek'lerimiz için, bu sayfamızda Karaman'da burs veren kurumlar hakkında bilgileri paylaşıyoruz. Karamanda burs almak için aşağıdaki kurumlarla irtibata geçebilirsiniz. Karaman Yüksek Öğr. ve Yar.Vakfı Belediye İşhanı Kat:2...
  5. 2012 Karaman Nüfusu

2012 Karaman Nüfusu

2012 Karaman Nüfusu kaç lütfen bu sene Karaman nüfusu kaç olduysa yazın bana

Sayfayı Paylaş