gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Karamel dizisi detayları

Konu, 'Biten Diziler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Yön: Şafak Bal Oyn: Ahu Türkpençe, Emre Kınay, Gökhan Soylu, Ülkü Duru Boğaz’ın kıyılarına yerleşmiş zenginlikle, şehrin arkasına doğru yayılan gecekonduların arasında bir semtti Küplüce… Süreyya, diğer adıyla Süreyya Sultan, Kilis’ten göç edip İstanbul’a gelmiş, kocası evde yaptığı içli köfteleri tezgahta satarken Süreyya da bir kuaförde çalışmıştı. Kazandıkları parayla küçük bir lokanta açmışlardı. Ancak kocası ölünce lokantayı devretmişti.
    2008-2009 sezonuna müthiş bir başlangıç yapan SHOW TV, devam eden dizileri, programları ve yeni başlayan yapımlarıyla herkesin tercihi olacak. Türkiye’nin zirvedeki kanalı, milyonları ekrana bağlamaya devam edecek.
    KARAMEL
    AHU Türkpençe ile Emre Kınay bu dizide buluştu, onlara Gökhan Soylu ve Ülkü Duru da eşlik ediyor. Hikaye, Boğaz’ın kenar semtlerinden Küplüce’de geçiyor. Burada insanlar taşınır, bir dükkan kapanıp yenisi açılır ama mahallenin tek kuaförü hep yerinde kalırdı. Süreyya, diğer adıyla Süreyya Sultan… Kilis’ten göç etmişler, kocası evde yaptığı içli köfteleri tezgahta satarken Süreyya da bir kuaförde çalışmıştı. Kazandıkları parayla küçük bir lokanta açmışlar, ancak kocası ölünce lokantayı devretmek zorunda kalmıştı. Elinde kalan son parayla bu kuaförü açmış, kızını ve oğlunu büyütmüştü. Mahallenin hiç sönmeyen ışığı gibiydi Süreyya, kızı Reyhan da onun yıldızı…

Karamel dizisi detayları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. krem karamel

krem karamel

Malzemeler 2 ÇAY KAŞIĞI VANİLYA 8 ADET YUMURTA 1-1,5 BARDAK ŞEKER 1 LT. SÜT Yapılışı BİR KABA YARIM BARDAK TOZ ŞEKER KOYUP, HAFİF ATEŞTE YAKMADAN ERİTİN.15 DK. SONRA KEHRİBAR KIRMIZISI BİR RENK ALINCA ŞEKERİN YARISI MİKTARINDA SU İLAVE EDİP,BİR TAŞIM KAYNATIN. YAPTIĞINIZ BU KARAMELİ, KREM-KARAMEL KALIBININ DİBİNE BOŞALTIN. BİR TENCEREYE 1 BARDAK TOZ ŞEKER, 3 BÜTÜN YUMURTA VE 5 YUMURTA...
  2. Gülşen - Detay

Gülşen - Detay

hadi sen affettin beni ben affettim mi bakalım hiç memnun değilim kendimden eyy aklım bişeyler yapalım detaylarla deliren kalbim bire bin katıyor yine dengemi bozan mutluluğundan kaçarak mı kurtulayım düzene yenik mi düşecegiz acaba ozaman aşkından ölebilirim hiç getirirmiyim kırılma noktasına kırmam onu işi bilirim programsız hazırlıksız aşkına tutulmuş olabilirim bundan böyle sensiz bir...
  3. Karamel dizisi 1. bölüm fragmanından özet

Karamel dizisi 1. bölüm fragmanından özet

Acı ve tatlının bir araya geldiği çok özel kuaför dükkanının içindeki kadınların hikayesi, “KARAMEL”… Aşklarla süslenen, geleneklerle bastırılan, ihanetlerle parçalanan, tabularla ezilen kadınlardır onlar. “Bir gecede annemin annesi oldum” diyen Zehra’nın (Ahu Türkpençe) diğer tarafta iki farklı erkekle, Yusuf (Emre Kınay) ve Tuna’yla (Gökhan Soylu) kesişen sevda yolunun hikayesidir....
  4. Karamel Dizisi 2.Bölüm Özeti

Karamel Dizisi 2.Bölüm Özeti

Kardeşinin ölümünü kabullenemeyen Yusuf’un inzivaya çekilmek için açtığı lokanta mahallelinin diline düşmüştür. Hem Süreyya’nın ziyaretlerinden hem komşuların dedikodularından bıkan Yusuf kendine yeni bir yer ararken, babasının düşmanı Seyit’in ve adamlarının lokantaya gelmesiyle iyice çıkmaza girer.Zehra ise kardeşi Ömer ve annesi Süreyya yüzünden sık sık Yusuf’la karşı karşıya gelse de ona...
  5. Hürrem karameli

Hürrem karameli

hürrem karameli hürrem karameli saç rengi kimlere yakışır saç boyası hürremin rengi kimlere yakışır Son günlerde Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem'in saç rengi kuaförlerde çok boyanan,hazır boyalarda da çok satan renkler arasındaymış.. Karamel rengi diye tabir edilen Hürrem'in saçlarını sizler nasıl buluyorsunuz bilmem ama ben bu rengi beğeniyorum..

Sayfayı Paylaş