gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Karamel dizisinde kimler oynuyor

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Dizide başrollerde Ahu Türkpençe, Emre Kınay, Gökhan Soylu, Ülkü Duru gibi ünlü oyuncular olacak [​IMG]

Karamel dizisinde kimler oynuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbulun altınları dizisinde kimler oynuyor oyuncu kadrosu, oyuncuları...

İstanbulun altınları dizisinde kimler oynuyor oyuncu kadrosu, oyuncuları...

istanbul un altınları oyuncuları istanbulun altınları oyuncu kadrosu istanbul un oyuncu kadrosu kadro istanbulun kadro Meleklerim yakında Atv ekranında İstanbul'un altınları isimli bir dizi oynayacak, oyuncu kadrosu baya geniş, bakın kimler oynuyor arkadaşlarım... İlk önce Bu Komedi dizisi olacak ve dizide Haluk Bilginer ve Demet Akbağ oynayacak. Şimdiden tanıtım fragmanları dönüyor bile Atv...
  2. 20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

20 Dakika diye bir dizi başlayacakmış sanırım Tanıtım filminde Tuba Büyüküstün'ü gördüm sanırım, kısa bir an gördüm ama umarım odur. Kimler oynuyor bu dizide net bilgisi olan varmı?
  3. osmanlı tokadı dizisinde kimler oynuyor

osmanlı tokadı dizisinde kimler oynuyor

Selam arkadaşlar, yeni bir dizi başlayacak Osmanlı Tokadı. Kadrosu nasıl acaba duyan bilen var mı ?
  4. tozlu yollar dizisinde kimler oynuyor ?

tozlu yollar dizisinde kimler oynuyor ?

Selamlar arkadaşlar, yeni bir dizi başlıyor Tozlu Yollar , kimler oynuyor bu dizide, yeni bir dizi daha eklemeliyim listeme :D

Sayfayı Paylaş