karamel saç rengi

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye

karamel saç rengi karamel saç renkleri çikolata rengi açık saçlarını karamel saç rengine boyamak isteyenler için

2. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye

[​IMG]en çok çağla şikele yakışmış bronz teniyle çok güzel uyum sağlamış bende düşünüyorum ama korkuyorum daha önce saçımı hiç boyamadım şimdilik alıştırma açısından uclarına karamel attırmayı düşünüyorum ışık verme açısından nasıl olur onuda bilmiyorum ama bakalım kısmet

3. kelebekk

kelebekk Yeni Üye

merhaba..ben saçlarımı karamele boyattım harika oldu..fakat her ay kuaföre para vermek istemiyorum fazlasıyla pahalı..palettenin 7.55 karamel saç boyası varmış..hiç kullanmadım daha ama boyadığımda aynı rengi tutturabilirmiyim??kullanan varsa yazabilirmi

4. kalem&yaprak

kalem&yaprak Yeni Üye

güzel model karamel tonu ama cilt tipi çok öenmli eğer cildiniz karamel tonlarındaysa çok tavsiye etmiyorum saçınızı karamel tonunda boyatmanıza

5. Gizem atras

Gizem atras Yeni Üye

Karamel saç rengine bayılıyorum :D Bende boyatmıştım =)) Yaz gelsede tekrar boyatsam ! Çok hoş bir renk xD

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

palette nin 7.55 karamelini kullandım ben. aynı resimde görüldüğü gibi oldu. saçlarımı uzun bir süredir boyuyorum. saçımın altındaki renk palettenin kestane rengiydi. onun içinde kızıllık olmasına rağmen kapattı tüm rengi. hatta değişik bi renk bile oldu hafif kızıllar güneşte böle parlıor gibi. ben baya beğendim.
    buğday tenliyseniz eğer ya da sarışın mutlaka deneyin derim. açık sarı saç çünkü bazı bayanlarda çok soluk durabiliyor.

7. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

karamel saç rengini kullanmıştım fotolarım da var ama pc de yok olsa eklerdim bende.

8. nurayn

nurayn Yeni Üye

karamel rengini bende çok beğeniyorum. bir ara pallettenin karamelini kulanmıştım bende memnun kalmıştım. bence buğday tende çok güzel duruyor.

9. ηaz ♥

ηaz ♥ Yeni Üye

Bu renge bayılıyorum.Bana yakışacağını düşündüğüm halde babam yüzünden boyayamıyorum.

10. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği

[​IMG] offf cokk güzelll bir renkk bayıldım tamdaa boyama zamanımda iii fikir olduu wallah bana ....tşklerrrr güll iii derecede bana yardımcı oldun....öptümm senii....

11. SummeRose

SummeRose Banned

canım benim bu renk çikolata karamel....galiba şaşırdın

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

karamel şaç rengi

ben esmer tenli yeşil gözlüyüm acaba bana bu karamel rengi yakışırmı??

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

girl

bende saclarımı boyatıyorum siyah yakışıyo karamelde yakışırmı

14. ligustrum

ligustrum Forum Okuru

Berbat bir durum

merhaba benım sac rengım bal köpügüydü bugday tenli oldugum için çok soluk durdu.Daha sonra bakır rengıne boyattım oda kızılımsı bir renk cıkardı. Ve çok fazla yakişmadı şimdi degiştirmek istiyorum.Aslında karamel rengıne boyatmak istiyorum.Şimdi kızıldan dönmek için napmam gerekiyor.Lütfen önerilerinizi alabilirmiyim. :(

karamel saç rengi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çikolata karamel saç rengi

karamel saç rengi çikolata saç rengi çikolata renkleri karamel Sevgili arkadaşlar buğday tenli insanlara ençok yakışan saç rengi çikolata karamel bakın göz gezdirin kendinize yakışanı deneyin.. BEĞENİRSENİZ YORUM YAPIN LÜTFEN..:)
  2. bal köpüğü ve karamel saç rengi

bakır karamel saç rengi bal köpüğü karamel saç rengi bal köpüğü kimlere yakışır nasıl elde edilir nasıl elde edilir arkadaşlar bu renk saç resimleri yükleyebilirmisiniz....internette bulamıyorum değişik değişik renkler çıkıyo alakasız renkler...
  3. Karamel Saç Rengi

karamel saç rengi karamel saç renkleri renkleri 2011 karamel saç, karamel saç boyası, karamel saç rengi tonları, karamel saç rengi nasıl elde edilir, karamel saç renkleri 2011, 2011 karamel saç rengi, karamel saçlar Geçtiğimiz 2010 yılının saç moda renklerinden olan karamel rengi, anlaşılan o ki, saç moda renkleri arasında ki yerini koruyacak Melek'lerim. Esmerlere farklı bir hava...
  4. 2011 karamel saç rengi modelleri

karamel saç rengi tonları 2011 saç rengi modası karamel renkleri 2011 renkleri 2011 saç rengi, karamal saç rengi, tonları, modelleri, modası hakkında herşey burada arkadaşlar. Kartamel saç rengi tonlarının, 2011 trendlerini bu yazımızda sizlerin gözü önüne setiyoruz Melek'lerim:)
  5. Karamel Saç Renkleri 2013

Bu konu; Karamel Saç Renkleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin yıldızı Meryem Uzerli yani nam-ı diğer Hürrem Sultan ile hayli popülerleşen karamel saç rengi tonları modasını sürdürmeye devam ediyor. Aslına bakarsanız kuaförlere tarif edilmesi en zor saç rengi tonlarından birisi olan karamelin istediğiniz tonunu anlatabilmek için yapacağınız en...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. vital karamel

,
  2. vital 7.55

,
  3. palette 7.55 karamel

,
  4. vital karamel saç boyası kullananlar