gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Karanlik Coktugunde Sizi Aydinlatan Yildiziniz Var mi..?

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gerçek ARKADAŞLARDAN ----- GERÇEK DOSTLARDAN bahsediyorum sizlere ......

Sahip misiniz böyle YILDIZLARA .......

Değerini biliyormusunuz onların.......

İYİ Kİ VARSIN..... diyormusunuz onlara.......

Yoksa nasılsa varlar, bana her şartta katlanıyorlar diye mi düşünüyorsunuz haaaaaa......

Ne mutlu sahip olup , değerlerini bilenlere.....

Canım arkadaşlarım !

'' GERÇEK ARKADAŞLAR VE DOSTLAR,

YILDIZLARA BENZERLER......

KARANLIK ÇÖKTÜĞÜNDE,

İLK ONLAR GÖZÜKÜRLER............ ''

Hiç vakit geçirmeden arayın yıldızlarınızı ve dillendirin gönlünüzdekileri.......

Ben şimdi arıyorum.....

Hadisenize......

İYİKİ VARSIN....

*Paraya ihtiyacin yokmus gibi calis..
    *Kimse seni üzmemis gibi sev..
    *Kimse seni seyretmiyormus gibi danset..
    *Kimse seni dinlemiyormus gibi sarki söyle..
    *Cennet dünyadaymis gibi yasa..

2. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Karanlik Coktugunde Sizi Aydinlatan Yildiziniz Var mi..?
    Benim bir yıldızım vardı 20 yıllık 1 hafta önce söndü.Artık parlamıyor.Çok emek verdim onu yaşatmak için ama o hiç çaba harcamadı.Baktım ki benimde ışığım sönüyor bitirdim.Çok üzgünüm çok.Yaramı tekrar kanattın *****.:cc_rip:

3. LaDYDuRu

LaDYDuRu Forum Okuru

tesekkürler *****

4. ezo77

ezo77 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmir KARŞIYAKALI ama URLADA yaşıyo:(((gelin geldi

benim karanlıktaki tek yıldızım annem,ve erkek kardeşim karanlık çöktüğünü hemen anlarlar ve yıldızım olurlar...

5. tosna

tosna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim yıldızşarım iki tane ama heryanımı aydınlatmaya yetişcek kadar parlak ve güzeller kızım ve kocam bunlardan sonrada gelen yıldızlrım var annem babam ailem yani allaha şükürler olsun şimdiye kadar karanlıkta kalmama izi vermediler

6. şeker kız

şeker kız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bu yıldız hep ben oldumm :D Gerçek dostlarım ve arkadaşlarım varr tabiii ne zaman ağlayacak bi omuz arasalar yanlarındayım. :D isyan ediyorum bende arada ağlamak istiyorum yaaaaaaaaa :D:D

Arkadaşlarımın hepsini severim, dostlarımı seçerim:) seçtiğim dostlarımınsa herzaman yanlardayım ve yanımdalar.

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

üzüldüm senin için :(
    bende bir ilk yapıp kendi konuma yorum yapmak istiyorum:)çok hoşuma gitti bu konu çünkü:)

ben hep yıldız oldum hep ben aydınlattım etrafımda yıldızlarım vardı ama ışıkları beni aydınlatacak kadar kuvetli deyildi.ailem canım annem onun varlığı benim hayatımda ki tek yıldız diyebilirim ama bazen insan başka yıldızlarada ihtiyaç duyuyor ve ben o bazen olan zamanlardan birinde o yıldızı buldum sandım (arkadaş dost)ama bir zaman sonra ben o yıldızın beni aydınlatmasını beklerken bir baktım ki zifiri karanlıktayım sonra anladım ki o yıldız benim ışığımı çalıyor.ve yine anladım ki ben yıldız bulamam bu dünyaya gelirken yaradan tarafından bazılarımıza görevler verilmiş bu görevlere sahip olanların kimi aydınlatır kimi aydınlanır ben ise hep aydınlatan taşıyan taraftaydım o yüzden şimdi pes ettim benim ışığım bana ve sevdiklerime yetiyor.burdan sesleniyorum ışığa ihtiyacı olanlara duyrulur :)

emeğine sağlık ***** :D:D
    gidelim ***** :D:D

Karanlik Coktugunde Sizi Aydinlatan Yildiziniz Var mi..? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Misin ?

Var Misin ?

Saatlerdir bilgisayarın başında oturuyordu, hala beklediği mail gelmemişti. Silkindi. Kaç saat olmuştu bilgisayar başına oturalı? Oooo! İki saatten fazla olmuş, koskoca iki saat? Arkadaşları yemeğe davet etmişti, Sinan sinemaya, oda arkadaşları ise fal partisine.. Hiçbirini kabul etmemişti. Şimdi bu ücra internet cafede gelecek o maili bekliyordu. Daha ne kadar sürecekti? Kimbilir belki,...
  2. size göre acil olan ne var? Yerleşme kanaması olmuş olabilir mi ?

size göre acil olan ne var? Yerleşme kanaması olmuş olabilir mi ?

kızlar bana göre acil olan konu ilk gebeliğinde üstüne görme denilen yerleşme kanaması olmayanlar ikinci gebeliğinde üstüne görme yaşanırmı benim özel günüm 10gün sürerdi 7gün sürdü bana çok az geldi sat2 şubat idi sizce hamilemiyim ne olur evet deyin çok acilllllllll
  3. Adet görüyorum fakat kasigim segiriyor sizce hamile olma ihtimalim var mi?

Adet görüyorum fakat kasigim segiriyor sizce hamile olma ihtimalim var mi?

Adet görüyorum fakat bugün belli bir suredir sol kasigim segiriyor. Ayrıca sol kasigimda bir agirlik var. Sizce hamile olmuş olabilir miyim?
  4. Sizce hamile olabilir miyim ?

Sizce hamile olabilir miyim ?

Merhaba .. Aranıza yeni katıldım. Yardimci olursaniz sevinirim .Evliyim bebegimiz olsun istiyoruz artık. son adet günüm 10 nisan . Bugün 13 mayıs . Gecikmem var mi sizce ? Ve idrar testinde gebelik negatif . Ama gecikme yaşadığımı düşünüyorum. Kan testi de daha yaptırmak istemiyorum heveslenip gebe yok diye tedirgin oluyorum ne yapmaliyim sizce hamile olabilir miyim ?

Sayfayı Paylaş