gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Karanlık çöktüğünde sizi aydınlatan yıldızlarız var mı ! ?

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Gerçekten süper öneriler. Ancak bunlardan kaç tanesine gerçekten uyum saglayabiliyoruz. İşte bu tartışılabilir...
    Aslında asıl sorun da burada...
    Sanırım ben ancak dünyaya bir daha geldiğimde bunu gerçekleştirebileceğim.
    Çünkü şu andan sonra değişmem oldukça zor görünüyor.
    Ben tüm bunların yerine istemedeğiniz ya da onaylamadığınız durumlarda kör, sağır ve dilsiz rolünü oynayın derim.

Gerçek ARKADAŞLARDAN ----- GERÇEK DOSTLARDAN

bahsediyorum sizlere ......

Sahip misiniz böyle YILDIZLARA .......

Değerini biliyormusunuz onların.......

İYİ Kİ VARSIN..... diyormusunuz onlara.......

Yoksa nasılsa varlar, bana her şartta katlanıyorlar diye mi düşünüyorsunuz haaaaaa......

Ne mutlu sahip olup , değerlerini bilenlere.....

Canım arkadaşlarım !

’’ GERÇEK ARKADAŞLAR VE DOSTLAR,

YILDIZLARA BENZERLER......

KARANLIK ÇÖKTÜÄžÜNDE,

İLK ONLAR GÖZÜKÜRLER............ ’’

Hiç vakit geçirmeden arayın yıldızlarızı ve dillendirin gönlünüzdekileri.......

Ben şimdi arıyorum.....

Hadisenize......

İYİKİ VARSIN....

*Paraya ihtiyacin yokmus gibi calis..
    *Kimse seni üzmemis gibi sev..
    *Kimse seni seyretmiyormus gibi danset..
    *Kimse seni dinlemiyormus gibi sarki söyle..
    *Cennet dünyadaymis gibi yasa..

Son düzenleme: 24 Aralık 2009
Karanlık çöktüğünde sizi aydınlatan yıldızlarız var mı ! ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizin Telepati Yeteneğiniz Var Mı?

Sizin Telepati Yeteneğiniz Var Mı?

telepati ile aşık etme düşünce gücüyle aşık etmek düşünce gücü ile etme gücüyle aşk gücü aşk Mırıldandığınız şarkı radyoda çalınmaya başlarsa, aklınıza gelen kişiyle yolda karşılaşırsanız veya canınızın çektiği meyveyi arkadaşınız getiriyorsa siz bir telepatsınız demektir. - Telepati, kişiler arasında bir fikir ya...
  2. geceyi aydınlatan yıldızlarımız burada

geceyi aydınlatan yıldızlarımız burada

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. size uyan var mı?

size uyan var mı?

1_Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen 2_Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni) 3_Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren 4_Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen, üzerine örtmese de yanına yorgan alıp...
  4. Ünlülerin açık adresleri var mı sizde ?

Ünlülerin açık adresleri var mı sizde ?

Acaba ünlülerin adresleri sitenize var mı? Ya da şöyle diyeyim hangi ünlülerin adreslerine ulaşabiliriz sitenizden ?

Sayfayı Paylaş