gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

karanlık ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

karanlıklar ortasından doğan bir güneş ilahisi sözleri karanlıklar ortasından doğan bir güneş ilahisi ötelerden kalan özlem dinle karanlığın ortasında dinle karanliklar ortasindan dogan dogan bir gunes
    Ötelerden kalan Özlem
    Özümüzün daveti sen
    sen varligin ask tutkali
    tutkun sana alem.

YA HABIB ALLAH. YA NEBI ALLAH
    YA VELI ALLAH YA RASUL ALLAH.
    YA HABIB ALLAH ALLAH YA NEBI ALLAH ALLAH
    YA VELI ALLAH ALLAH YA RASUL ALLA

karanlık ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duman - Karanlıkta

Duman - Karanlıkta

Neden bilmem sorduğumda Dünlerim yok yarınlarla,yarınlarla,yarınlarla Kör oldum ben aydınlıkta... Kayboldum ben karanlıkta... Yokmuş günler sonsuzlukta Derdim bitmez varoldukça,varoldukça,varoldukça Sevilmeden, sarılmadan darıldım ben sana.. Kayıp giden adımlarım birkaç gözyaşında Kör oldum ben aydınlıkta Kayboldum ben karanlıkta Karanlıkta,karanlıkta,karanlıkta...
  2. karanlığın gölgesinde

karanlığın gölgesinde

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. KaRaNLıKLaR

KaRaNLıKLaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Mavi KaranLık

Mavi KaranLık

Sayfayı Paylaş