gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Karanlık Oda (körebe)

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Karanlık Oda (körebe)
    Gözlerim;
    sus konuşurken sana,
    Yüreğimin çığlıklarını duymayacak kadar sağır bir yalnızlıktın..

Karanlık odalara hapsedildik bu yüzden!
    Benim benliğim bana,
    Seninkisi sana...

-ymış...

Evet karanlık odalar...
    Lakin karanlık olmadığı için üşüdüm hep oralarda. Az bir nefes ve ömrümden! Çok mu bana?

Adanmamalıymış ömür yaşanmamışlıklara,
    Beklenmemeliymiş avuntulara sarılıp...

Avuntular kuruntuya kaçıyor adaklar olmayınca...

Yine karanlık odalar...
    Ateşler içinde yükselen feryat, körler çemberi...
    Yanılgıya varıyor hayaller...

Bir karanlık oda... kanmış birşeylere, çok feci kanıyor, kan kokuyor...
    Bir karanlık odanın içinde,
    Hayallerimin ipini çekme derdindeyken sen,
    Katilin olabilirim!

ki beni kan tutuyor...
    ki geçmişin izleri var,
    karanlık odalar hep beni korkutuyor...
    seni en son gördüğümde kör ebe oynuyorduk... Gözlerim bağlıyken gitmiştin...Her karanlık yokluğunu haykıryor...
    Benim oyunum çocukluğumdan,
    seninkisi aldatıştanmış...

alinti

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
Karanlık Oda (körebe) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karanlık oda

karanlık oda

Terk edilmiş bir ada düştünüz. Adada akşama kadar dolaştınız ama hiç bir şey bulamadınız. Derken bir baraka gördünüz. Barakaya gidene kadar akşam oldu. İçeri girdiğinizde yakmak için hazırlanmış bir şömine, bir dolu tüp, yiyecek ve içecek, bir mum gördünüz. Ama siz arayış içindeyken ortalık zifiri karanlık oldu ve hava dondurucu şekilde soğuk. Hiçbir şey görünmüyordu. Yanınızda da sadece 1...
  2. Göksel - Körebe

Göksel - Körebe

dostlar üzmeyin beni uzattım size tutun elimi aklım arada bir olsa gidip gelse de affedin beni hayat şıçtık biraz acı biraz sevinçle olur böyle biraz acı biraz sevinçle körebe, körebe yakala, ebele, sobele, körebe bir gün uzakta durursam hayat yolunda yaya kalırsam n'olur unutmayın beni uzattığımda tutun elimi hayat böyle biraz acı biraz sevinçle olur böyle biraz acı biraz sevinçle...
  3. KaRaNLıKLaR

KaRaNLıKLaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Körebeyim Suçüstü Yumdum Gözümü

Körebeyim Suçüstü Yumdum Gözümü

kimsesizim … ve düşünce /siz… Üşüten bir mum alevi gece… Daha sabaha kaç karanlık eklemeli ey adı yar olan ? Afedersiniz... Adınız aşk diye sevmiştim. Düşüşümü bilin diye gözlerinizin önünde yığıldım - ‘topla kendini kan görmeden aşk olmaz ’ – dediniz. Peki tutup yüreğimin mahrem köşelerinden kalkmayı öğretecek yar değil miydi isminiz? Afedersiniz ne de düşüncesizim çünkü...

Sayfayı Paylaş