karanlıqlar_prensesi

karanlıqlar_prensesi

Yeni Üye
Üye
karanlıqlar_prensesi
biliyorum gideceksin geride yaşanmamış zamanları bırakarak
adın gibi renginde karanlıga mahsus olmalı.
sen karanlıqlar_prensesinin köşesisin.
seninle bana ait bütün yazılarımı paylaşacagım.bilirsin sen içimi
dışımda güleç bir surat yüregimde deli lodoslar eser benim.
sen benim köşemsin benden başka hiç kimse yazamaz.istemiyorum çünkü girmesin kimse aramıza=:(

eyvallahlar olsun ç//aldıklarına

yüregimi yaralayan adam
her hecem her kelimem her düşüm sana dair
sen anlayamasanda.
bitişlere mahkumdu bu karanlıqlar_prensesi
ve bitti de işte
...

Hasretin çıldırtıyor.anılara sıgrmıyorsun.bu dondurucu dört duvarın dili olsada anlatsa sana halimi.buz gibi yorganlaa sarılıp sabahı zor ettigimi..
aglıyorsun://aglıyorum//aglıyoruz..yarım kalmışlıgımıza..
sen hangi ayaza denk gelen yagmur bulutuydunda sırıl sıklam edecek kadar yagdırdın [ ask]'ı üzerime.inanmadıgım bu acı dolu üç. hafr [ A_Ş_K] 'e
inandırmak için hangi mevsimlerin güneşini dogdurdun ömrümün gün dogmaz sabahlarına.hangi yeminleri bozdurdun bir daha sevmem die feryat eden bu yüregime.
hangi sıcak buseyi kondurdun dudaklarıma ki alev alev yaktı içimi.hangi elleri degdirdin ki bu kıragı vurmuş saçlarıma böyle pırıl pırıl parıldar oldular.
hangi gözler gözlerimi böyle sonsuz bir mühre hapsetti ki gözlerini görmeden uyanamaz oldum mutlu yarınlarıma...
kimin düşü bu yüregime bulaşan.en aptalca şeylerde bile yüzümde al rengin mahrur sıcaklıgını oluşturan tebessümler kurduran
.bu içimi yakan kavuran ayrılık kimin.kim ç//aldı bagrımdan yarım kalan mutluluklarımı.kim saldı dikenli yollara bu aciz bedenimi.
aahhhh sevgili ahhhh sevgili daha şimdiden özledim kızmalarını.sonra bagışlayıp şımartan çocuksu yanlarını.ayrılık nöbetlerinde buz gibi yorgana sen die sarılmanın tadını..
yüregimi titreten adam dokunuşlarını kim aldı benden.gittin gideli eflatun bir masala hapsettim yüregimi.çıkardım bu pembe masaldan çirkin günleri.
saf ve masum bir sevda yarattım ikimiz için..hadi dön gel diyebilmeye gayret dudaklarımın kıvrımlarında çıkmaz sokaklara hapsolmuş üç beş cümle saklı.
sesim kesiliyor çıglık çıglıga dön gel die bagırırken.duymuyorsun sesimi.kayboluyorsun yavaş yavaş düşlerimde.
Korkma daha fazla kalıcı degilim sevdanın sokagında.sen daha 1
1,
2,
3,
demeden ben gitmiş olacagım senden çook uzaklara.ama son kez sana biriktirdigim üç,beş cümleyi söylemek istedi dilim.
1'ci cümlem: [ SEN]
2'ci cümlem: [BEN]
3'cü cümlem: [BİZ]
4'cü cümlem:[ KOCAMAN]
5'ci cümlem:[ YALAN]
yani anlıyacagın sen ben ve biz kocaman bir yalandan ibarettik.batmak üzere olan bir gündük son çırpınışlarını sergiliyorduk gösterimizin.Ve en sonunda batıyorduk işte.
bak gördünmü ayakta alkışlandı yazdıgın senaryo.hadi kalk bak senin için bu alkışlar.
sana bu övgüler.yıkılmaz gururumu yıktıgın için
sana bu çiçekler.benimle bir oyuncak misali oynayıp işin bitince kaldırıp bir köşeye attıgın için bu çoşku
Susun beh artık kapayın çenenizi...sende hadi kalk ayaga beh adam.Sen yazdın bu oyunun senaryosunu sen koydun rolleri.sen sundun bu çıkmaz kuralları.Ve sadece sen bildin bu kuralları.
TeBrik ederim bu yalan sevdanın en ustaca rolünü sen oynadın.TeBrik ederim kendini sevdirdin.yalandanda olsa seviyorumdedin.Teşekür ederim beni bitirdin.
şimdi al senin olsun yalan sevdan.Alır elime kırık dökük hikayemi çeker giderim.Ve son kez binlerce teşekürler olsun verdiklerine
.eyvallahlar olsun benden ç//aldıklarına..
25:08:2009
23:45__00:04
kendimce//tugbaca

sensizligimin çıglıkları [anneme] son yazım

ahh annem ahh hiç göremedin yüregimde kopan fırtınaları çektigim acıları bak buda sana yazdıgım bir yazı ne kadar anlatır acılarımı bilmem ama bunlar işte sensiz benim hayatım
...
bıktım artık annem yaşamaktan
her seferinde kırılan üzülen saatlerce çocuklar gibi aglayan taraf olmaktan.
elimdeki bir yudum sevgiyi başkalarıyla paylaşmak isterken
içimdekilerin sömürülüp yagmalanmasından
bıktım artık annem
her zaman susmak zorunda olmaktan
konuşacak onca şeyim varken.bagıra bagıra nefretimi kusmak isterken zoraki susuşlara gebe kalmaktan
bıktım artık anne ben bu hayattan
her seferinde ölüme bir adım daha yaklaşıpta kurtarılmaktan
beş para etmez umutlar peşinde koşmaktan
degmeyen iki kuruşluk adamları ömrüme sokupta dibe vurmaktan
sıkıldım artık annem sıkıldım
etrafıma baktıgımda mutlu suretler görmekten kendi özüme ömrüme döndügümde bir başıma bırakılmaktan
suçsuzken kırılan taraf hep benken üzülen yaralanan yürek benimken
boyun egmekten suçlanan olmaktan
bıktım artık anne
bana ait bir yürek bulamamaktan satılık sevdalara ev sahipligi yapmaktan
hep başkalarının kinini yutmaktan yoruldum artık anne
etrafımdakiler kahkaha atarken bir köşede tek başıma kalmaktan
her gece degmeyen bir adam ugruna gözyaşlarımı akıtmaktan
yorgunum artık anne
sen diye boş duvarlara sarılmaktan
özleminden her gece kavrulmaktan
küçük yaşta yetim bırakılmaktan
yorgunum artık anne unutulmaktan
ögütler dinleyip tutmaya çalışmaktan
herkes mutlu olsun diye kendimi paralamaktan

bıktım beh anne artık yaşamaktan
deger veripte hiç yerine koyulmaktan
dogru düzgün bir sevgiye sıgınamamaktan
yorgun düşüpte bedenimin yıkılmasından
yorgunum artık anne
hep bıraktıgın gibi saf ve masum olmaktan
gözlerimi açıpta karanlıklara uyanmaktan
ALLAH katında bile günahkar sayılmaktan
yorgunum artık anne çok yorgunum
her gece bedenime bir iz daha katmaktan
damarlarımda dolaşan kanı boşa akıtmaktan
sensiz bu yalan dünyada yaşamaktan
yorgunum artık anne çok yorgunum

elimde öpüp koklayacagım bir resminin olmamasından
seni sordugumda aldıgım boş cevaplardan
insan yerine koyulmayıp yaşamaktan
yorgunum artık anne sensiz nefes almaktan
gözlerimin ferinin kaybolmasından
her gün her gece yeni bir işkenceye göz yummaktan
sensiz bu dünyada adım atmaktan
kendi aciz bedenimi bile taşıyamamaktan
yorgunum artık annem hep başkalarının rolünü oynamaktan
20:08:2009
13:00

tugbaca=)

hadi gel Anne=(

anneme yazdıgım ilk yazı buydu aslında bu iki yazı ona yazdıgım ilk ve son yazılardı bir daha yazamam yazmam
ben kendi karanlıklarıma hükmetmeye devam ederken
o aydınlıklarında yaşasın
....
Bana dünyayı anlat ANNE
insanları anlat
artik tanimaz oldum dünyayı.
tanıyamaz oldum insan görünümlü varlıkları..
sende gitme ANNE sende perdeyi çekme suratıma
karanliktan korkar oldum korkar oldum ANNE

Içindeki sevgiyi bana ver ANNE onlar tarafindan sevilmez oldum
insanları insanlıgı unutur oldum ANNE
YARADANA ettigim isyanlarıma mani ol ANNE
günahkar kılmazsın yaradan beni..
ben istemedim ANNE ben istemedim
bunca yalan söylemeyi çıkarları ardına düşenlere egilmeyi

dengemi şaşar oldum anne
sendeliyorum bu hayatta
kaybediyorum ANNE ne kadar dogrum varsa
bende bitiyorum ANNE insanlıgımda çürüyor bunca yalanla
bana BABAMI anlat anne o hiç görmedigim yüzünü anlat
bakışların ona benziyor diyorsun bana göremedigim bakışlarını anlat
mutlu olunca yüzündeki tebessümü aglayınca gözlerinde ki yaşı anlat
anlat anne hadi durma anlat
bana ömrümü çalanları anlat
neden neyin ugruna beni ezip geçtiklerini anlat
susma hadi anne anlat anlat
neden beni terk ettigini anlat
neden agladıgımda göz yaşımı silmedigini anlat
neden bana nefret duydugunu anlat
gitme anne

sabahları yine sen uyandır beni tüm saflıgınla ANNE
sen ögütle dogrulugu dürüstlügü
sen dua et ardımdan yaradana melegimi koru die

hadi gel artık ANNE
dayanamaz oldum çıkarcılara
dayanamaz oldum yok oluşlara
hadi gel ANNE
bu dünyayi artik çekemez oldum...

Bana dünyayı anlat ANNE

kendimce//içimdeki varlıgının yok oluşları oynamasına hitaben

buda karanlıklarımda saklı
tek insana olan yazım
...
bu gece zihnimden kalemime neler dökülür bilmiyorum.güzel bir rüya sonrası acılara uyanmanın buruklugunu yaşıyorum..
içim acıyor ve sen bilmiyorsun.yalanlar söylüyorum yüregime.bir bir sıralıyorum ardı arkası kesilmeyen küfürlerimi.sense
geçmiş karşıma hiç birşey olmamış gibi ben geldim özlemin geldi diyorsun düşüne .seni özledigimide nerden çıkarıyorsun.
sana dair düşler kurdugumu.seni bekledigimimi mi sanıyorsun.
her gece ugruna aglamakmı hasretinle tutuşup yanmak mı boşversene.ve sen karanlık odamda kayboluyorsun..
[ susuyorum kendi yalanlarıma ben bile inanmazken susuyorum ve unutuyorum // aslında unutamıyorum dedim ya ben kendimi kandırıyorum..]
biz seninle adı konmamış bir bahardık .
ne ilk bahar gibi tomurcugunu verdik umutların nede büyüttük mutlulugu.
ve neden sonra bir sonbahar gibi yaprak dökümünü yaşadık.
biz bitmeten tükenmeyen ve dogmadan ölen bir bahardık.
Çok önce bir radyodan duymuştum bu şiiri.bitip giden sevgili arkasından aglamaklı gözlerle okuyordu o koca adam

İnan!..
Sevmiyorum şu saatin sesini
Akmasın dursun zaman
Her şeyin öncesi ve sonrası derler ya
Yalan!
Senden önce vardım
Ama senden sonra yokum
İnan!...

Diyordu işte böyle bende senden sonra yokum. Ama seninle de varolmadım bunun bilinciyle yaşıyorum.
Seni kırmamak uğruna, incitmemek yaralamamak ugruna ,döktüğüm göz yaşlarını ve gecenin katran karasında saydığım saniye seslerini unutmağım henüz
seni sevdiğimi de unutmadıgım unutamayacagım gibi.
ve geldi saati hüznün.aglaya aglaya mutluluga uyanmak isterken apansız gidişlere açmak gözlerimi.
çaresiz iç çekişlerimle başbaşa yapayanlız bu dört duvar arasında solup gitmiş gülüşlerim.bense yıkık dökük bir akşamın efkarlı saatlerine randevulu
zamanımın gelmesini bekliyorum.aşka dair umutlarımı ve düşlerimi kaybetmek üzereyim.kolaymı sanıyorsun varken yoklugunu yaşamayı.bir telefon kadar yakınken
sesine hasret kalmayı.düşünüyorum bu agır cezayı sensizligi haketmek için naptı bu zavallı yüregim.yoklugunu kabullenmek kadar kahredici bir gerçek olabilirmi.
kabullenmek bu kadar kolay olabilirmi sanıyorsun.artık ne gecelerce ugruna akıttıgım yaşlar kandırıyor beni nede suya düşüp giden umutlar.
sensizligin ortasında sessizligin saatine kurulmuş bekliyor yanlızlıgım.
zaman gelecek ve sen gideceksin.
bir an çıkarıp atmak istiyorum seni tüm hayatımdan.yaşanılmış ne varsa sana dair söküp atmak gönlümden.
sonra durup düşünüyorumda bu aslında senden kurtulmak degil
seninle olan herşeye her güzel güne ve ömrüme ihanet etmek gibi geliyor.
oysa hayatın tüm güzelliklerini tüm mutluluklarını seninle yaşamış bu garip ömrüm.
bu yüzdendirki ne atabiliyorum seni düşlerimden nede çekip çıkara biliyorum karanlıklarımdan.
sen hapsolmaya yok olup gitmeye mahkumsun.aslında hapsolmaya yok olup gitmeye mahkum günden güne eriyen bu beden bu ten ve bu yürek
.kısacası sevgilim sensizken ölüp ölüp diriliyorum yoklugunun vurdugu o kahrolası saatlerde.
biz seninle birbirini seven ama uzak olan iki şehirdik aslında.aramızda düşler//düşüşler
farklı günler farklı fikirler ve iki ayrı yürek vardı.biri ölümüne seven biriyse gönlünü eglendiren.
şimdi sonsuzlugun en keskin sayfalarında.Gidiyorum.
Geride yaşanmamış zamanları bırakarak... seni öfkelerimin serzenillerimin aşka tövbe edişlerimin
dar agacında bırakarak arkama bakmadan gidiyorum..
gözyaşlarım yüzümde sallanırken içimdeki buruklugu gönlüne bırakıp gidiyorum
işte tam orda dur ve kımıldama oldugun gibi kal
ve sonkez sevdigim kendinle başbaşa hoşça// kal

24:08:2009
20:35
içimdeki varlıgının yok oluşları oynamasına hitaben
kendimce yazdıgım yeni bir saçmalık
üç beş harf toplugunundan ne çıkar ben sana koca ömrümde anlatamamışken..

yetim kaldı düşlerim//iz..

içim karanlıkları yazılarımada yansıyor baksana=(
yeni dogan günle yürüyüşe geçti kabuk baglamaya yüz tutmuş yaralarım.her kabuk yeni bir kan her kan yeni bir yarayı haberliyordu gönlüme
düşlerim düşlerim ne zaman gün yüzüne çıkacak.ah o pas tutmuş düşlerim ne zaman huzura varacak.
sus söyleme kes sesini gönlüm geçmişten kalma huzur defol dünyamdan.bu yetim sevda hiç bir zaman ugramamıştı ki yüregime
.. ÇÜNKÜ SİYAH DEĞİLDİ MAVİYDİ DÜŞLERİM ... Öyle yaa çocukken düşlerde siyaha hiç yer yoktu değilmi Ya maviydi yada pembeydi kurdugum yarınlar

bu gece her zamankinden farklı bir yanım eksik bu gece
bu gece bana veda edişinin tam 23 günü ve bu gece her hecem öksüz
ne geçmişe ne gelecege bilmedigim bir düşe hitaben yazılıyorlar..
bir ıslaklık saklı gözlerimde durmadan akan.aglıyormuyum
hayır ben aglamam ben güçlüyüm beni herkes güçlü kız sanıyor.
ben ben böyle yas tutamam bitip giden bir düş ardından gecelerce aglayamam
oysa aglıyorum şimdi bir matem içinde ömrüm.siyaha bulanmış tüm renklerim.mecalim yok yarınlara
ne bugünler nede dünler hepsi bitti gitti işte ama içinde oldugum bu matemli yarınlar bitmiyor geçip gitmiyor işte..
sussam dahamı iyidi.sustursaydım yüregimi haykırmasaydım sevdamı bitmezmeydi düşlerim
Sessizmi kalmak gerekir bazen, gem vurmak bazı şeylere?
Aslında çoğu şeyi sakladım senden hatta kendimden söylemedin onları zehir dolu dumanı , yalnızlığımı,mutsuzlugumu,acımasızlıgını,kanayan gönlümü,yitip giden ömrümü
sustum ; hep ardım sıra boş konuşmalar geldi aslında. hiç biri dogru degildi duyduklarının.ne sana olan nefretim nede kinim YALAN YALAN tüm duydukların tüm bu yaşananlar yalan
kötü bir ruya gördüklerim ne olur uyandır beni bu kabuslardan.sancılarım dinmiyor.yakıp kavuruyor bu ayrılık.ne olur ne olur dön..
dilimde iki üç cümle
Korkarak, çekinerek, kekeleyerek " geri dön ''diyor yüregim bilirim gelmezsin aynı sonuna varamadan sustugum cümlelerim gibi şimdi sende karanlıklara hapsolmuş
gidiyorsun ömrümden..
"SUSSAM DAHAMI İYİYDİ?" o zaman sarmazmıydı bu sancılar gönlümü
girmeseydin düşlerime öksüz kalmazmıydı cümlelerim.sönmezmiydi gözlerimdeki ışık
düşmezmiydi yüregime sevda denen ateş..
düşlerim düşüşlerim olmazmıydı ömrümce..her hatanın bedelini kat kat ödemedimi bu gönül.seni hangi hatamın bedeli gördüde aldı yaradan benden
off zor geliyor işte yüregime sensiz soguk sabahlara uyanmak.yamalı yüregimi sevdana iade ediyorum al senin olsun.bana agır geliyor onu sensiz sevginsiz taşımak..
düşlerim yarım ve öksüz sokak sokak seni arıyor.seni soruyor her gördügü yüze.tek bir işaret bekliyor dudaklarım dudaklarına kavuşmak üzere.
ne olur gitme dayanmaz bu yürek bu digişe.bırakma ellerimi buz keser bedenim koparsam senden.gidersen bir kez bu yürekten ölür bu sevda
yitip giderim bu şehirden.bir avuç toprak altında susmamışlıgımın pişmanlıgında ben yine seni beklerim..
tek bir düştü bekledigim başrolü oynayan kız ve erkek her acıya her engele ragmen kavuşmaktı sana mutlu sonla biten bir film olmasıydı tek istedim ama
bu berduş sevdada yetim kaldı düşlerim//iz
...

Hiçbir şeyin hatırı yok mu, şimdi ben senin için hiçbir şeymiyim, hiç mi insafın yok, sensizken
hiçbir şeye bile sahip değilim..."

16:08:2009
19:58
yeni bir saçmalamamla yine sizlerleyim=)
TUGBA=)

dogmaz olası güneş artık dogsun bu diyarlara

her gece ayrı bir düş
her hece ayrı bir düş//üştür
yüregime

yum usulca gözlerini uzat üşümüş ellerini
sakla o masum yüregini
zaman gibi sessiz uyu
bu dünya dipsiz bir kuyu

yumdum usulca gözlerimi uzatdım hadi tut sensiz buz kesen bu ellerimi..hadi tut..seninle beraber en güzel gelecek vardı aklımda
kapadım gözlerimi bir eylül akşamına yaprakları dökülmüş asırlık çınar gibi sakladım korkularımı yarılmış// yaralanmış kovuguma
açmaya korkar bir şekilde araladım yaşlı gözlerimi ah o eski günler mutlu huzurlu günler bir film şeridi gibi geçiverdi gözlerimin önünden
uzak tut uzak tut bu kahrolası anıları benden yyooo hayır hatırlamak istemedigimden degil her hatıra ayrı bir acıtır oldu tenimi. elimi uzatsam tutcakmışım gibi yakınımdasın yanı başımdasın
ama dokunamıyorum.görüpte bakmamak gibi yakıyor işte canımı
yalan de ne olursun
ne olursun uyandır beni bu rüyadan.kötü bir rüyaydı de gördügün//müz .biz ayrılmadık biz bitmedik de.
diye diye adını sayıklayarak inlerken yüregimm
uyandım bu tatsız rüyadan
her sabah aynı karanlık odada açıyordum gözlerimi varlıgına tek bir düşün aydınlatıyordu odamı.ama bugün perdelerini bile açamadım odamın
güneşin pırıltıları vursun istemedim yüzüme.görmek duymak istemedim insan sesleriyle dolu mutluluk ezgilerini..
açtım ellerimi karanlık bu dört duvarda titreye titreye ufak bir umut aradım yalvardım tanrıya gideni geri getir diye ve agladım saatlerce.elinden şekeri alınan küçük bir çocuk gibi
çıglık çıglıga sustum aslında..duyulmadı feryatlarım.çıkmak istemedim bu odadan biliyormusun senden önce oynadıgım o mutlu kıs ahkamı kesen pollyanna rolünü yeniden giydim üzerime.
bak artık sensizde mutluyum bak nasılda gülüyorum kahkahalarla.bak bak da gör senden sonraki acizligi bakda gör beni attıgın bu kör kuyularda nasıl yokluguna agladıgımı.
sensizligin beni nasıl kıvrandırdıgını.bakta gör...
aslında sensiz kalan ben degildim sensiz kalan bir koskoca şehirdi.içinde sana varan patikalı yollarıyla.iklimleri senin rengine savrulan mutluluk kokakan bu şehirdi.
seninle mutlulu dizi dizi oluk oluk akıtan bu şehir sensizlikte kan kustu acı bir sessizlik kapladı her yanını.sonra
[[ burası sözleri bana ait olan bir RAP' den alıntıdır=)

gökyüzünde bulutlar benimle beraber agladı.haykırırdı gürültüler aslında bu sensizligime isyandı
yalvarırdı yagmurlar olabildigince yagardı yoklugunda aglıyan bu yagmurlar yagardı...
verdigin o sözler artık aldı başını gitti.
derde derman olmaz tebessümde kaldı sevdam hiç bir şeydi .
oldum olası gelmez huzur kapmı kapadım her gündüze
adını sayıkladım ve agladım tüm gecelerce..
sözlerin agır bu bedene ömür yolunda çürüdü şimdi
hepsi bir yalandan ibaret çok düşünce köreldi
aklım alamaz oldu onca derdi derman olmaz olsun
hiç bir günümün sonunu göremez oldum tükendim .
dogmaz olası güneş artık dogsun bu diyarlara şimdi gözlerinde gördügüm onca acının affı yok.bak yeni bir umut köreldi.oysa gözlerinde bir sebepti yoklugunda bedene bir kederdi sensizlik
bu gece ayazın ortasında nedensiz bir yanlıızlık o gece bitene dek sözünü edemem ah haksızlık yalvarırım elini ver ve gözüme bir kere bak seviyorum seni derman olmaz sensiz gecen hiç bir gece

20:08:2009
satt:03:30

tugbaca

kendimce//yeni bir saçmalamam [Hoşçakal]..

buda karanlıqlarımın sahibine yazdım bir yazı
gözlerimde biriken yaşların altında düşlerimin kucagımda koşar gelirdim sana..
sensiz geçen bir gecenin daha bitişinde
gözlerim uykuya küsmüş bir halde..anlatıp duruyor aslında karanlıklara hiç bir zaman olmamışlıgını..
şimdi
gözlerim hasrete gebee yaşlarla dolu.. sanki bir yanım ölüme yeminli..sensizlikte var olmak istemiyor gibi..aslında istememek deil aslında isteyememek bu..
bulutlar bulutlarda ben gibi küskün gökyüzüne ve onlarda döküyor iç çekişmelerini..
ardı arkası kesilmiyor fırtınanın
bedenim kan revan içinde ince bir çizgide göz kapaklarım..ölümle yaşam arasında ki o ince çizgide ruhum
can çekişiyor aslında..
açıyorum gözlerimi aniden bir düş bir ses bir gülüş arıyorum senden kalan
AMA YOOKK..
hem renklerime ne oldu benim nerede o rengarek sevdam//ız
kim giydirdi üzerime//mize bu karanlıkları...
düşündükçe senli günleri ben giymişim üzerime bu karanlıkları kime ne..
kime ne sevdandan berduş olmuşum..kime ne her gece ayrı bir sokak başında sızmışım..
kime ne ben yoklugunda ölüme yemin etmişim..onlar bilmiyorlar gelişini bekledigimi..
hani diyorum çıksan gelsen şu köşe başından..hani yoklugunda soluksuz kalan sevdam dursa ..hani bitse bu karanlıklar nefes alsa sana hasret soluklar..
doya doya çekse hapsetse enderinlere kokunu..hani bir gelsen diyorum..yine gökkuşagı olsa sevdam..karaları alsa gitse ya dogan gün..
hani bir gelsen dünyaya merhaba dese yine umutlarımız...hani hiç konuşmadan gözlerinle gözlerime aksan
hani onca günün hasreti bitse..karanlık dünyamın aydınlık ışıgı hani son nefesimi vermeden bir gelsen diyorum..
hani bir gelsen tutsan ellerimden kenetlensek sonsuzluga..hani bir hayalsinya işte hani bir gelsen..
AMA GELMEZSİN BİLİRİM..
türküler son demini almış bilirim sensiz gecen hergün bir ömürdür aslında..içimdeki küçük çocuk küskün dünlere
tövbeli oldu yeminlere..kanayan yanlarım kaybolur yavaş yavaş..zaman siler izlerini yüregimden..
biter bu gecede biter bu düşte ve yine biter bu bitmez dedigim ........
boşver koca bir hiçten ibaretti senli düşler..boşver ortaya koyudugumuz yüregi boşver
sevemez senin yüregin ben gibi...
şimdi çekip giderken ardından kalma bir sürü belkiyle..dilimde tek bir kelime ''SEN''diye
vurur ıslak kaldırım taşlarına..bir yol gözler gözlerim..bugulu camlar ardında..ve bir çizgi görünür uzaklarda en uzaklarda ''VUSLAT''vurur uzayan gecelerime
bu sevdanın bileti tek yöneydi aslında ne gelişe ne gidişe kesilmişti..
senden bana kalan son yadigarla şimdi bir bilinmeze dogru yol aldım ben..
gidiyorum..
içimdeki çocugun uzanır küçük parmakları sonsuzluga ..
sus kesmiş kelimeleri ceplerinde..
vakit soguk bir veda ya an kala...

HOŞÇAKAL...

05:08:2009
03:00
gecenin bir vakti birden ortaya çıkan bir saçmalama
bir düşe hitaben yazıldı..sadece
işte yeni bir saçmalamam o kadar..

bir bitişin hikayesi..

buda ona yazdım bir yazı
kapadım gözlerimi izledim var olan geçmişimi.sevdam //ız hala ilk günkü gibi taze
ilk günkü gibi sıcak ilk günkü gibi masum.ama ya biz..
o eski umutlu gözler yok olmuş sanki.umutsuza düşmüş umuda gider dedigimiz tüm yollar
hüzün sarmış yolumuzu diken misali.bırakmıyor izin vermiyor bir sonraki adımı atmamıza..BİTİYORMUYUZ
yitip gidiyormuyuz dersin.verdigimiz onca emek döktügümüz onca göz yaşı ve ugruna akıttıgımız her damla kan boşamıydı..
bu kadar kolaymıydı bitmek.tükenmek.bu kadar mı günahkar kıldı bizi bu sevda..
hiç bitmez diyorduk hiç bitmeyiz biz sonsuz olacagız biz herkese aşkın aşkımızın vazgeçilmezligin göstercez diyorki
şimdiyse gösterdigimiz tek şey kendi YIKILIŞIMIZ KeNDİ VAZGEÇMİŞLİGİMİZ VE KENDİ ÖLÜŞLERİMİZ..
yarınlara dair kurulan pembe düşlerimizi karaya çaldık biz..sen ve ben evet biz mahfettik bu ömrü bu sevdayı.evet biz yıktık umutları.
senin seviyorumların benim kendimce acizligim dagıttı renkleri.şimdi elimizde kalan tek şey siyahlarımız.karaya çalan düşlerimiz
oysa ben hep pembe düşlerin kızı sense hep pembe sevdaların adamıydın.acı yoktu gözyaşı yoktu ayrılık yoktu sözde bizim sevdamızda
ama bak herkesten önce herşeyden önce finişi biz yaptık.yani anlıyacagın bittik..
yok artık o masum kız karşında yok artık o bitmez tükenmez sevdası.ve yok artık sana dair kurdugu düşleri.
sen bitirdin sen yok etdin o büyük sevdayı.aa yok pardon senin gözünde ben bitirdim ben kabul ettim bu yenilgiyi..
evet sen hep haklıydın evet sen bu sevdayı ayakta tutandın ve yine evet senide benide mahfeden bendim..
benden bu kadar YARİM bak hala yarim diye biliyorum sana evet sen yar bilgidim can bildigim kendime helal kıldıgım en masum yanım en masum sevdamdın
anlıyamadın.ne hissettigimi seni ne denli sevdigimi göremedin.sen hep kendi dünyandan baktın benim yarınlarıma.ama benim dünlerimi hiç görmedin
suçlamıyorum seni herşeyin suçlusu benmiyim şimdi diyeceksin ..hayır sevdigim hiç birşey için seni suçlamıyorum.hiç birşeyin suçlusu sen degilsin
benim öfkem benim yenilgim kendime.olmayan bir sen yarattım yüregimde.öyle sevdim öyle baglandım ki.kopamıyorum işte.hak etmedi benim sevdam bu denli hüzünleri
ben mutlulugu asmıştım boynuma sonsuzlugumu koymuştum senin iki avucun arasına.al dedim bu gönlü ister öldür ister yaşat ama asla soldurma.sen ne öldürdün ne soldurdun nede yaşattın.
hep bir bilinmezi öngördün bana.mutlulugu hak ediyorsun derken bile mutsuzlugu sundun sen bana..şimdi her defasında suçlayacagın bir ben olmayacak hayatında.her hüzünde bir parça koparacagın
her sözde ölüme bir adım daha götürecegin bir can bir yürek olmayacak dünyanda.tek başınasın artık ben yokum yarılarında.sevdam yok artık boşluga düştügünde seni kaldırcak
sana zarar vermemek adına kendini bir adım daha hayattan koparacak..aslında senin sucun ne biliyormusun sevgili bana bu bitişin hikayesini yazdıran tek bir cümlen
SEN BENİ SEVMİYORSUN Kİ..
öyle acıttı ki bu sözü senden duymak.ugruna her gece aglarken gözlerim.vuslatın soguk yelinde düşünle ısınmaya çalışırken yüregim
tek seni bir seni sayıklarken dilim.bunu söylemeni beklemezdi yüregim.sana göre sadece 3 kelime neki SEN BENİ SEVMEDİN..
demesi kadar kolaymıdır kabullenmesi sanıyorsun.sen onu delice severken onun senin onu sevmedigini düşündügünü söylemesi.ÖLÜMDÜR aslında sevgili
sen bilmezsin.bu 3 kelimeyi söylediginde bir an kapadım gözlerimi açtım ellerimi tanrıya bumuydu reva gördügün bana dedim.ben onun için senin katında günahkar kılınmışken
karşılıgı bumuydu sevdamın dedim.sonra içimden bir ses sevda karşılık beklemek degildir dedi .dogru karşılık beklemeden sevdim ben seni.
ama sen bu bitişin hikayesini yazdırmaya yemin etmiştin bir kere.sonumuzu istiyordun.al işte bittik sevgili.sonumuzu yazdım bu kagıda ellerim titreye titreye
şu tuttugum kalem kurşundu sanki her yazışta daha çok vurdu daha çok yaraladı yüregimi..neyse sevgili lafı uzatmaya gerek yok.otur övün şimdi bak yazdırdın seni ölümüne seven bir yürege
bu lanet BİTİŞİ...

08:08:2009
18:02
bir anlık sinirle yazılmış birşey
büyük bir saçmalık ama benim canımı yakmaya
yetiyor işte..

bu küçük bir ayrılıgın vakti

ayrılıqın hükmü bulaşmıştı gönlüme

Bugün her günden daha farklı benim için
yarın çok daha uzaklarda olacaksın...
bugün hiç bitmesin istiyorum !
yarın hiç olmasın.
Hiç gelmesin bu küçük ayrılığın vakti
dakikaları sayar oldum artık
ben dur artık zaman dedikçe
o inadına daha hızlı gidiyor sanki
Her geçen saniyede ben bir kez daha yıkılıyorum
her saniye bir öncekinden fazla yakıyor canımı.
Durduramıyorum zamanı
Keşke herşeyimiz tam olsaydı da böyle bir ayrılık yaşanmayacak olsaydı.
' biz ayrılmıyoruz ki, yüreğinden ayrılmıyorum ki ' dediğini duyar gibiyim
Biliyorum benden gitmiyorsun
Biliyorum yüreğimden gitmiyorsun
ama yinede canımı yakıyor bu mesafeler.
Bu gece sabaha kadar konuşmak istiyorum seninle
hiç kapatmamak telefonu
o güzel sesinle uyuyup günaydın öpücüğünle uyanmak istiyorum.
bugün daha da çok istiyorum seninle ilgili herşeyi yaşamayı.

Bugün Hiç Bitmese Olmaz Mı ?
Yarın Hiç Gelmese...

[ALINTI]

bunları kim yazmış bilmiyorum ben sadece
kendimce devamında birşeyler yazmıştım..

bugün hiç bitmese olmazmı??
yarın hiç gelmese..biz ayrılmasakda gözyaşlarım sensiz karanlıga hapsolmasa..ve bir ömür boyu kollarında kalsam..
seninle sonsuzluga kucak açsam..
çok geç artık degilmi bizim için söylene bilecek tek şey keşke..
keşke bitmeseydin ömrümün baharında ..
keşke solmasaydık ayrılıgın kucagında..geri dönüşü yok biliyorum
affı yok sevdanın..
ama şunu bilki bu gidiş seni degil sadece bedenini aldı benden
sen hala yüregimdeki ilk heycanımsın
sen hala ilk tutkum sen hala ilk göz yaşımsın..
gitsende kalsanda hala bensin//benimsin..
sesin ,kokun,gülüşün,hala yadigar bana
hala yanagımda duruyor ellerinin sıcaklıgı
hala dudaklarımda duruyor senden kalan sensizligin..
gitsende kalsanda sen hala bu küçük yürekteki vazgeçilmezlerdesin
SENİ SEVİYORUM..
gitsende
bitsende......
ben seni hala çok seviyorum..
dudklarım adını dua kılmış dilimde
her gece yeni bir dua daha adıyorum senin ugruna
TANRIYA..
tek duam benden uzakta bir başkasıyla olsanda
bana hayatı veren gözlerinde bir damla bile yaş olmaması
başka bir bedene yar olsanda dudaklarında tebessümün izleri kalması..
ve tek arzum tek dilegim
hani dedimya sen ömrümün miladısın diye
şimdi tek bir düşüm kaldı kırık düşlerimden
sen bir ömür boyu hiç gelmesende
AKLIMIN her zerresini seninle dolu
KALBİMİN her köşesi adınla mutlu
VE
BEDENİMİN her zarresi
topraga girene kadar bir tek sana yar
bir tek sana HELAL kalsın..
şimdilik hoşçakal yarım kalan düşüm
yarın seninle sensizligime dogacak günde görüşmek üzere