gebe
  1. karanlıqlar_prensesi

karanlıqlar_prensesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

karanlıqlar_prensesi

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında karanlıqlar_prensesi tarafından paylaşıldı.

biliyorum gideceksin geride yaşanmamış zamanları bırakarak
    adın gibi renginde karanlıga mahsus olmalı. sen karanlıqlar_prensesinin köşesisin.
    seninle bana ait bütün yazılarımı paylaşacagım.bilirsin sen içimi
    dışımda güleç bir surat yüregimde deli lodoslar eser benim.
    sen benim köşemsin benden başka hiç kimse yazamaz.istemiyorum çünkü girmesin kimse aramıza=:(

2. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallahlar olsun ç//aldıklarına
    yüregimi yaralayan adam
    her hecem her kelimem her düşüm sana dair
    sen anlayamasanda.
    bitişlere mahkumdu bu karanlıqlar_prensesi
    ve bitti de işte
    ...

Hasretin çıldırtıyor.anılara sıgrmıyorsun.bu dondurucu dört duvarın dili olsada anlatsa sana halimi.buz gibi yorganlaa sarılıp sabahı zor ettigimi..
    aglıyorsun://aglıyorum//aglıyoruz..yarım kalmışlıgımıza..
    sen hangi ayaza denk gelen yagmur bulutuydunda sırıl sıklam edecek kadar yagdırdın [ ask]'ı üzerime.inanmadıgım bu acı dolu üç. hafr [ A_Ş_K] 'e
    inandırmak için hangi mevsimlerin güneşini dogdurdun ömrümün gün dogmaz sabahlarına.hangi yeminleri bozdurdun bir daha sevmem die feryat eden bu yüregime.
    hangi sıcak buseyi kondurdun dudaklarıma ki alev alev yaktı içimi.hangi elleri degdirdin ki bu kıragı vurmuş saçlarıma böyle pırıl pırıl parıldar oldular.
    hangi gözler gözlerimi böyle sonsuz bir mühre hapsetti ki gözlerini görmeden uyanamaz oldum mutlu yarınlarıma...
    kimin düşü bu yüregime bulaşan.en aptalca şeylerde bile yüzümde al rengin mahrur sıcaklıgını oluşturan tebessümler kurduran
    .bu içimi yakan kavuran ayrılık kimin.kim ç//aldı bagrımdan yarım kalan mutluluklarımı.kim saldı dikenli yollara bu aciz bedenimi.
    aahhhh sevgili ahhhh sevgili daha şimdiden özledim kızmalarını.sonra bagışlayıp şımartan çocuksu yanlarını.ayrılık nöbetlerinde buz gibi yorgana sen die sarılmanın tadını..
    yüregimi titreten adam dokunuşlarını kim aldı benden.gittin gideli eflatun bir masala hapsettim yüregimi.çıkardım bu pembe masaldan çirkin günleri.
    saf ve masum bir sevda yarattım ikimiz için..hadi dön gel diyebilmeye gayret dudaklarımın kıvrımlarında çıkmaz sokaklara hapsolmuş üç beş cümle saklı.
    sesim kesiliyor çıglık çıglıga dön gel die bagırırken.duymuyorsun sesimi.kayboluyorsun yavaş yavaş düşlerimde.
    Korkma daha fazla kalıcı degilim sevdanın sokagında.sen daha 1
    1,
    2,
    3,
    demeden ben gitmiş olacagım senden çook uzaklara.ama son kez sana biriktirdigim üç,beş cümleyi söylemek istedi dilim.
    1'ci cümlem: [ SEN]
    2'ci cümlem: [BEN]
    3'cü cümlem: [BİZ]
    4'cü cümlem:[ KOCAMAN]
    5'ci cümlem:[ YALAN]
    yani anlıyacagın sen ben ve biz kocaman bir yalandan ibarettik.batmak üzere olan bir gündük son çırpınışlarını sergiliyorduk gösterimizin.Ve en sonunda batıyorduk işte.
    bak gördünmü ayakta alkışlandı yazdıgın senaryo.hadi kalk bak senin için bu alkışlar.
    sana bu övgüler.yıkılmaz gururumu yıktıgın için
    sana bu çiçekler.benimle bir oyuncak misali oynayıp işin bitince kaldırıp bir köşeye attıgın için bu çoşku
    Susun beh artık kapayın çenenizi...sende hadi kalk ayaga beh adam.Sen yazdın bu oyunun senaryosunu sen koydun rolleri.sen sundun bu çıkmaz kuralları.Ve sadece sen bildin bu kuralları.
    TeBrik ederim bu yalan sevdanın en ustaca rolünü sen oynadın.TeBrik ederim kendini sevdirdin.yalandanda olsa seviyorumdedin.Teşekür ederim beni bitirdin.
    şimdi al senin olsun yalan sevdan.Alır elime kırık dökük hikayemi çeker giderim.Ve son kez binlerce teşekürler olsun verdiklerine
    .eyvallahlar olsun benden ç//aldıklarına..
    25:08:2009
    23:45__00:04
    kendimce//tugbaca

3. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sensizligimin çıglıkları [anneme] son yazım

ahh annem ahh hiç göremedin yüregimde kopan fırtınaları çektigim acıları bak buda sana yazdıgım bir yazı ne kadar anlatır acılarımı bilmem ama bunlar işte sensiz benim hayatım
    ...
    bıktım artık annem yaşamaktan
    her seferinde kırılan üzülen saatlerce çocuklar gibi aglayan taraf olmaktan.
    elimdeki bir yudum sevgiyi başkalarıyla paylaşmak isterken
    içimdekilerin sömürülüp yagmalanmasından
    bıktım artık annem
    her zaman susmak zorunda olmaktan
    konuşacak onca şeyim varken.bagıra bagıra nefretimi kusmak isterken zoraki susuşlara gebe kalmaktan
    bıktım artık anne ben bu hayattan
    her seferinde ölüme bir adım daha yaklaşıpta kurtarılmaktan
    beş para etmez umutlar peşinde koşmaktan
    degmeyen iki kuruşluk adamları ömrüme sokupta dibe vurmaktan
    sıkıldım artık annem sıkıldım
    etrafıma baktıgımda mutlu suretler görmekten kendi özüme ömrüme döndügümde bir başıma bırakılmaktan
    suçsuzken kırılan taraf hep benken üzülen yaralanan yürek benimken
    boyun egmekten suçlanan olmaktan
    bıktım artık anne
    bana ait bir yürek bulamamaktan satılık sevdalara ev sahipligi yapmaktan
    hep başkalarının kinini yutmaktan yoruldum artık anne
    etrafımdakiler kahkaha atarken bir köşede tek başıma kalmaktan
    her gece degmeyen bir adam ugruna gözyaşlarımı akıtmaktan
    yorgunum artık anne
    sen diye boş duvarlara sarılmaktan
    özleminden her gece kavrulmaktan
    küçük yaşta yetim bırakılmaktan
    yorgunum artık anne unutulmaktan
    ögütler dinleyip tutmaya çalışmaktan
    herkes mutlu olsun diye kendimi paralamaktan

bıktım beh anne artık yaşamaktan
    deger veripte hiç yerine koyulmaktan
    dogru düzgün bir sevgiye sıgınamamaktan
    yorgun düşüpte bedenimin yıkılmasından
    yorgunum artık anne
    hep bıraktıgın gibi saf ve masum olmaktan
    gözlerimi açıpta karanlıklara uyanmaktan
    ALLAH katında bile günahkar sayılmaktan
    yorgunum artık anne çok yorgunum
    her gece bedenime bir iz daha katmaktan
    damarlarımda dolaşan kanı boşa akıtmaktan
    sensiz bu yalan dünyada yaşamaktan
    yorgunum artık anne çok yorgunum

elimde öpüp koklayacagım bir resminin olmamasından
    seni sordugumda aldıgım boş cevaplardan
    insan yerine koyulmayıp yaşamaktan
    yorgunum artık anne sensiz nefes almaktan
    gözlerimin ferinin kaybolmasından
    her gün her gece yeni bir işkenceye göz yummaktan
    sensiz bu dünyada adım atmaktan
    kendi aciz bedenimi bile taşıyamamaktan
    yorgunum artık annem hep başkalarının rolünü oynamaktan
    20:08:2009
    13:00

tugbaca=)

4. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hadi gel Anne=(

anneme yazdıgım ilk yazı buydu aslında bu iki yazı ona yazdıgım ilk ve son yazılardı bir daha yazamam yazmam
    ben kendi karanlıklarıma hükmetmeye devam ederken
    o aydınlıklarında yaşasın
    ....
    Bana dünyayı anlat ANNE
    insanları anlat
    artik tanimaz oldum dünyayı.
    tanıyamaz oldum insan görünümlü varlıkları..
    sende gitme ANNE sende perdeyi çekme suratıma
    karanliktan korkar oldum korkar oldum ANNE

Içindeki sevgiyi bana ver ANNE onlar tarafindan sevilmez oldum
    insanları insanlıgı unutur oldum ANNE
    YARADANA ettigim isyanlarıma mani ol ANNE
    günahkar kılmazsın yaradan beni..
    ben istemedim ANNE ben istemedim
    bunca yalan söylemeyi çıkarları ardına düşenlere egilmeyi

dengemi şaşar oldum anne
    sendeliyorum bu hayatta
    kaybediyorum ANNE ne kadar dogrum varsa
    bende bitiyorum ANNE insanlıgımda çürüyor bunca yalanla
    bana BABAMI anlat anne o hiç görmedigim yüzünü anlat
    bakışların ona benziyor diyorsun bana göremedigim bakışlarını anlat
    mutlu olunca yüzündeki tebessümü aglayınca gözlerinde ki yaşı anlat
    anlat anne hadi durma anlat
    bana ömrümü çalanları anlat
    neden neyin ugruna beni ezip geçtiklerini anlat
    susma hadi anne anlat anlat
    neden beni terk ettigini anlat
    neden agladıgımda göz yaşımı silmedigini anlat
    neden bana nefret duydugunu anlat
    gitme anne

sabahları yine sen uyandır beni tüm saflıgınla ANNE
    sen ögütle dogrulugu dürüstlügü
    sen dua et ardımdan yaradana melegimi koru die

hadi gel artık ANNE
    dayanamaz oldum çıkarcılara
    dayanamaz oldum yok oluşlara
    hadi gel ANNE
    bu dünyayi artik çekemez oldum...

Bana dünyayı anlat ANNE

5. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kendimce//içimdeki varlıgının yok oluşları oynamasına hitaben
    buda karanlıklarımda saklı
    tek insana olan yazım
    ...
    bu gece zihnimden kalemime neler dökülür bilmiyorum.güzel bir rüya sonrası acılara uyanmanın buruklugunu yaşıyorum..
    içim acıyor ve sen bilmiyorsun.yalanlar söylüyorum yüregime.bir bir sıralıyorum ardı arkası kesilmeyen küfürlerimi.sense
    geçmiş karşıma hiç birşey olmamış gibi ben geldim özlemin geldi diyorsun düşüne .seni özledigimide nerden çıkarıyorsun.
    sana dair düşler kurdugumu.seni bekledigimimi mi sanıyorsun.
    her gece ugruna aglamakmı hasretinle tutuşup yanmak mı boşversene.ve sen karanlık odamda kayboluyorsun..
    [ susuyorum kendi yalanlarıma ben bile inanmazken susuyorum ve unutuyorum // aslında unutamıyorum dedim ya ben kendimi kandırıyorum..]
    biz seninle adı konmamış bir bahardık .
    ne ilk bahar gibi tomurcugunu verdik umutların nede büyüttük mutlulugu.
    ve neden sonra bir sonbahar gibi yaprak dökümünü yaşadık.
    biz bitmeten tükenmeyen ve dogmadan ölen bir bahardık.
    Çok önce bir radyodan duymuştum bu şiiri.bitip giden sevgili arkasından aglamaklı gözlerle okuyordu o koca adam

İnan!..
    Sevmiyorum şu saatin sesini
    Akmasın dursun zaman
    Her şeyin öncesi ve sonrası derler ya
    Yalan!
    Senden önce vardım
    Ama senden sonra yokum
    İnan!...

Diyordu işte böyle bende senden sonra yokum. Ama seninle de varolmadım bunun bilinciyle yaşıyorum.
    Seni kırmamak uğruna, incitmemek yaralamamak ugruna ,döktüğüm göz yaşlarını ve gecenin katran karasında saydığım saniye seslerini unutmağım henüz
    seni sevdiğimi de unutmadıgım unutamayacagım gibi.
    ve geldi saati hüznün.aglaya aglaya mutluluga uyanmak isterken apansız gidişlere açmak gözlerimi.
    çaresiz iç çekişlerimle başbaşa yapayanlız bu dört duvar arasında solup gitmiş gülüşlerim.bense yıkık dökük bir akşamın efkarlı saatlerine randevulu
    zamanımın gelmesini bekliyorum.aşka dair umutlarımı ve düşlerimi kaybetmek üzereyim.kolaymı sanıyorsun varken yoklugunu yaşamayı.bir telefon kadar yakınken
    sesine hasret kalmayı.düşünüyorum bu agır cezayı sensizligi haketmek için naptı bu zavallı yüregim.yoklugunu kabullenmek kadar kahredici bir gerçek olabilirmi.
    kabullenmek bu kadar kolay olabilirmi sanıyorsun.artık ne gecelerce ugruna akıttıgım yaşlar kandırıyor beni nede suya düşüp giden umutlar.
    sensizligin ortasında sessizligin saatine kurulmuş bekliyor yanlızlıgım.
    zaman gelecek ve sen gideceksin.
    bir an çıkarıp atmak istiyorum seni tüm hayatımdan.yaşanılmış ne varsa sana dair söküp atmak gönlümden.
    sonra durup düşünüyorumda bu aslında senden kurtulmak degil
    seninle olan herşeye her güzel güne ve ömrüme ihanet etmek gibi geliyor.
    oysa hayatın tüm güzelliklerini tüm mutluluklarını seninle yaşamış bu garip ömrüm.
    bu yüzdendirki ne atabiliyorum seni düşlerimden nede çekip çıkara biliyorum karanlıklarımdan.
    sen hapsolmaya yok olup gitmeye mahkumsun.aslında hapsolmaya yok olup gitmeye mahkum günden güne eriyen bu beden bu ten ve bu yürek
    .kısacası sevgilim sensizken ölüp ölüp diriliyorum yoklugunun vurdugu o kahrolası saatlerde.
    biz seninle birbirini seven ama uzak olan iki şehirdik aslında.aramızda düşler//düşüşler
    farklı günler farklı fikirler ve iki ayrı yürek vardı.biri ölümüne seven biriyse gönlünü eglendiren.
    şimdi sonsuzlugun en keskin sayfalarında.Gidiyorum.
    Geride yaşanmamış zamanları bırakarak... seni öfkelerimin serzenillerimin aşka tövbe edişlerimin
    dar agacında bırakarak arkama bakmadan gidiyorum..
    gözyaşlarım yüzümde sallanırken içimdeki buruklugu gönlüne bırakıp gidiyorum
    işte tam orda dur ve kımıldama oldugun gibi kal
    ve sonkez sevdigim kendinle başbaşa hoşça// kal

24:08:2009
    20:35
    içimdeki varlıgının yok oluşları oynamasına hitaben
    kendimce yazdıgım yeni bir saçmalık
    üç beş harf toplugunundan ne çıkar ben sana koca ömrümde anlatamamışken..

6. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yetim kaldı düşlerim//iz..

içim karanlıkları yazılarımada yansıyor baksana=(
    yeni dogan günle yürüyüşe geçti kabuk baglamaya yüz tutmuş yaralarım.her kabuk yeni bir kan her kan yeni bir yarayı haberliyordu gönlüme
    düşlerim düşlerim ne zaman gün yüzüne çıkacak.ah o pas tutmuş düşlerim ne zaman huzura varacak.
    sus söyleme kes sesini gönlüm geçmişten kalma huzur defol dünyamdan.bu yetim sevda hiç bir zaman ugramamıştı ki yüregime
    .. ÇÜNKÜ SİYAH DEĞİLDİ MAVİYDİ DÜŞLERİM ... Öyle yaa çocukken düşlerde siyaha hiç yer yoktu değilmi Ya maviydi yada pembeydi kurdugum yarınlar

bu gece her zamankinden farklı bir yanım eksik bu gece
    bu gece bana veda edişinin tam 23 günü ve bu gece her hecem öksüz
    ne geçmişe ne gelecege bilmedigim bir düşe hitaben yazılıyorlar..
    bir ıslaklık saklı gözlerimde durmadan akan.aglıyormuyum
    hayır ben aglamam ben güçlüyüm beni herkes güçlü kız sanıyor.
    ben ben böyle yas tutamam bitip giden bir düş ardından gecelerce aglayamam
    oysa aglıyorum şimdi bir matem içinde ömrüm.siyaha bulanmış tüm renklerim.mecalim yok yarınlara
    ne bugünler nede dünler hepsi bitti gitti işte ama içinde oldugum bu matemli yarınlar bitmiyor geçip gitmiyor işte..
    sussam dahamı iyidi.sustursaydım yüregimi haykırmasaydım sevdamı bitmezmeydi düşlerim
    Sessizmi kalmak gerekir bazen, gem vurmak bazı şeylere?
    Aslında çoğu şeyi sakladım senden hatta kendimden söylemedin onları zehir dolu dumanı , yalnızlığımı,mutsuzlugumu,acımasızlıgını,kanayan gönlümü,yitip giden ömrümü
    sustum ; hep ardım sıra boş konuşmalar geldi aslında. hiç biri dogru degildi duyduklarının.ne sana olan nefretim nede kinim YALAN YALAN tüm duydukların tüm bu yaşananlar yalan
    kötü bir ruya gördüklerim ne olur uyandır beni bu kabuslardan.sancılarım dinmiyor.yakıp kavuruyor bu ayrılık.ne olur ne olur dön..
    dilimde iki üç cümle
    Korkarak, çekinerek, kekeleyerek " geri dön ''diyor yüregim bilirim gelmezsin aynı sonuna varamadan sustugum cümlelerim gibi şimdi sende karanlıklara hapsolmuş
    gidiyorsun ömrümden..
    "SUSSAM DAHAMI İYİYDİ?" o zaman sarmazmıydı bu sancılar gönlümü
    girmeseydin düşlerime öksüz kalmazmıydı cümlelerim.sönmezmiydi gözlerimdeki ışık
    düşmezmiydi yüregime sevda denen ateş..
    düşlerim düşüşlerim olmazmıydı ömrümce..her hatanın bedelini kat kat ödemedimi bu gönül.seni hangi hatamın bedeli gördüde aldı yaradan benden
    off zor geliyor işte yüregime sensiz soguk sabahlara uyanmak.yamalı yüregimi sevdana iade ediyorum al senin olsun.bana agır geliyor onu sensiz sevginsiz taşımak..
    düşlerim yarım ve öksüz sokak sokak seni arıyor.seni soruyor her gördügü yüze.tek bir işaret bekliyor dudaklarım dudaklarına kavuşmak üzere.
    ne olur gitme dayanmaz bu yürek bu digişe.bırakma ellerimi buz keser bedenim koparsam senden.gidersen bir kez bu yürekten ölür bu sevda
    yitip giderim bu şehirden.bir avuç toprak altında susmamışlıgımın pişmanlıgında ben yine seni beklerim..
    tek bir düştü bekledigim başrolü oynayan kız ve erkek her acıya her engele ragmen kavuşmaktı sana mutlu sonla biten bir film olmasıydı tek istedim ama
    bu berduş sevdada yetim kaldı düşlerim//iz
    ...

Hiçbir şeyin hatırı yok mu, şimdi ben senin için hiçbir şeymiyim, hiç mi insafın yok, sensizken
    hiçbir şeye bile sahip değilim..."

16:08:2009
    19:58
    yeni bir saçmalamamla yine sizlerleyim=)
    TUGBA=)

7. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dogmaz olası güneş artık dogsun bu diyarlara
    her gece ayrı bir düş
    her hece ayrı bir düş//üştür
    yüregime

yum usulca gözlerini uzat üşümüş ellerini
    sakla o masum yüregini
    zaman gibi sessiz uyu
    bu dünya dipsiz bir kuyu

yumdum usulca gözlerimi uzatdım hadi tut sensiz buz kesen bu ellerimi..hadi tut..seninle beraber en güzel gelecek vardı aklımda
    kapadım gözlerimi bir eylül akşamına yaprakları dökülmüş asırlık çınar gibi sakladım korkularımı yarılmış// yaralanmış kovuguma
    açmaya korkar bir şekilde araladım yaşlı gözlerimi ah o eski günler mutlu huzurlu günler bir film şeridi gibi geçiverdi gözlerimin önünden
    uzak tut uzak tut bu kahrolası anıları benden yyooo hayır hatırlamak istemedigimden degil her hatıra ayrı bir acıtır oldu tenimi. elimi uzatsam tutcakmışım gibi yakınımdasın yanı başımdasın
    ama dokunamıyorum.görüpte bakmamak gibi yakıyor işte canımı
    yalan de ne olursun
    ne olursun uyandır beni bu rüyadan.kötü bir rüyaydı de gördügün//müz .biz ayrılmadık biz bitmedik de.
    diye diye adını sayıklayarak inlerken yüregimm
    uyandım bu tatsız rüyadan
    her sabah aynı karanlık odada açıyordum gözlerimi varlıgına tek bir düşün aydınlatıyordu odamı.ama bugün perdelerini bile açamadım odamın
    güneşin pırıltıları vursun istemedim yüzüme.görmek duymak istemedim insan sesleriyle dolu mutluluk ezgilerini..
    açtım ellerimi karanlık bu dört duvarda titreye titreye ufak bir umut aradım yalvardım tanrıya gideni geri getir diye ve agladım saatlerce.elinden şekeri alınan küçük bir çocuk gibi
    çıglık çıglıga sustum aslında..duyulmadı feryatlarım.çıkmak istemedim bu odadan biliyormusun senden önce oynadıgım o mutlu kıs ahkamı kesen pollyanna rolünü yeniden giydim üzerime.
    bak artık sensizde mutluyum bak nasılda gülüyorum kahkahalarla.bak bak da gör senden sonraki acizligi bakda gör beni attıgın bu kör kuyularda nasıl yokluguna agladıgımı.
    sensizligin beni nasıl kıvrandırdıgını.bakta gör...
    aslında sensiz kalan ben degildim sensiz kalan bir koskoca şehirdi.içinde sana varan patikalı yollarıyla.iklimleri senin rengine savrulan mutluluk kokakan bu şehirdi.
    seninle mutlulu dizi dizi oluk oluk akıtan bu şehir sensizlikte kan kustu acı bir sessizlik kapladı her yanını.sonra
    [[ burası sözleri bana ait olan bir RAP' den alıntıdır=)

gökyüzünde bulutlar benimle beraber agladı.haykırırdı gürültüler aslında bu sensizligime isyandı
    yalvarırdı yagmurlar olabildigince yagardı yoklugunda aglıyan bu yagmurlar yagardı...
    verdigin o sözler artık aldı başını gitti.
    derde derman olmaz tebessümde kaldı sevdam hiç bir şeydi .
    oldum olası gelmez huzur kapmı kapadım her gündüze
    adını sayıkladım ve agladım tüm gecelerce..
    sözlerin agır bu bedene ömür yolunda çürüdü şimdi
    hepsi bir yalandan ibaret çok düşünce köreldi
    aklım alamaz oldu onca derdi derman olmaz olsun
    hiç bir günümün sonunu göremez oldum tükendim .
    dogmaz olası güneş artık dogsun bu diyarlara şimdi gözlerinde gördügüm onca acının affı yok.bak yeni bir umut köreldi.oysa gözlerinde bir sebepti yoklugunda bedene bir kederdi sensizlik
    bu gece ayazın ortasında nedensiz bir yanlıızlık o gece bitene dek sözünü edemem ah haksızlık yalvarırım elini ver ve gözüme bir kere bak seviyorum seni derman olmaz sensiz gecen hiç bir gece

20:08:2009
    satt:03:30

tugbaca

8. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kendimce//yeni bir saçmalamam [Hoşçakal]..

buda karanlıqlarımın sahibine yazdım bir yazı
    gözlerimde biriken yaşların altında düşlerimin kucagımda koşar gelirdim sana..
    sensiz geçen bir gecenin daha bitişinde
    gözlerim uykuya küsmüş bir halde..anlatıp duruyor aslında karanlıklara hiç bir zaman olmamışlıgını..
    şimdi
    gözlerim hasrete gebee yaşlarla dolu.. sanki bir yanım ölüme yeminli..sensizlikte var olmak istemiyor gibi..aslında istememek deil aslında isteyememek bu..
    bulutlar bulutlarda ben gibi küskün gökyüzüne ve onlarda döküyor iç çekişmelerini..
    ardı arkası kesilmiyor fırtınanın
    bedenim kan revan içinde ince bir çizgide göz kapaklarım..ölümle yaşam arasında ki o ince çizgide ruhum
    can çekişiyor aslında..
    açıyorum gözlerimi aniden bir düş bir ses bir gülüş arıyorum senden kalan
    AMA YOOKK..
    hem renklerime ne oldu benim nerede o rengarek sevdam//ız
    kim giydirdi üzerime//mize bu karanlıkları...
    düşündükçe senli günleri ben giymişim üzerime bu karanlıkları kime ne..
    kime ne sevdandan berduş olmuşum..kime ne her gece ayrı bir sokak başında sızmışım..
    kime ne ben yoklugunda ölüme yemin etmişim..onlar bilmiyorlar gelişini bekledigimi..
    hani diyorum çıksan gelsen şu köşe başından..hani yoklugunda soluksuz kalan sevdam dursa ..hani bitse bu karanlıklar nefes alsa sana hasret soluklar..
    doya doya çekse hapsetse enderinlere kokunu..hani bir gelsen diyorum..yine gökkuşagı olsa sevdam..karaları alsa gitse ya dogan gün..
    hani bir gelsen dünyaya merhaba dese yine umutlarımız...hani hiç konuşmadan gözlerinle gözlerime aksan
    hani onca günün hasreti bitse..karanlık dünyamın aydınlık ışıgı hani son nefesimi vermeden bir gelsen diyorum..
    hani bir gelsen tutsan ellerimden kenetlensek sonsuzluga..hani bir hayalsinya işte hani bir gelsen..
    AMA GELMEZSİN BİLİRİM..
    türküler son demini almış bilirim sensiz gecen hergün bir ömürdür aslında..içimdeki küçük çocuk küskün dünlere
    tövbeli oldu yeminlere..kanayan yanlarım kaybolur yavaş yavaş..zaman siler izlerini yüregimden..
    biter bu gecede biter bu düşte ve yine biter bu bitmez dedigim ........
    boşver koca bir hiçten ibaretti senli düşler..boşver ortaya koyudugumuz yüregi boşver
    sevemez senin yüregin ben gibi...
    şimdi çekip giderken ardından kalma bir sürü belkiyle..dilimde tek bir kelime ''SEN''diye
    vurur ıslak kaldırım taşlarına..bir yol gözler gözlerim..bugulu camlar ardında..ve bir çizgi görünür uzaklarda en uzaklarda ''VUSLAT''vurur uzayan gecelerime
    bu sevdanın bileti tek yöneydi aslında ne gelişe ne gidişe kesilmişti..
    senden bana kalan son yadigarla şimdi bir bilinmeze dogru yol aldım ben..
    gidiyorum..
    içimdeki çocugun uzanır küçük parmakları sonsuzluga ..
    sus kesmiş kelimeleri ceplerinde..
    vakit soguk bir veda ya an kala...

HOŞÇAKAL...

05:08:2009
    03:00
    gecenin bir vakti birden ortaya çıkan bir saçmalama
    bir düşe hitaben yazıldı..sadece
    işte yeni bir saçmalamam o kadar..

9. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir bitişin hikayesi..

buda ona yazdım bir yazı
    kapadım gözlerimi izledim var olan geçmişimi.sevdam //ız hala ilk günkü gibi taze
    ilk günkü gibi sıcak ilk günkü gibi masum.ama ya biz..
    o eski umutlu gözler yok olmuş sanki.umutsuza düşmüş umuda gider dedigimiz tüm yollar
    hüzün sarmış yolumuzu diken misali.bırakmıyor izin vermiyor bir sonraki adımı atmamıza..BİTİYORMUYUZ
    yitip gidiyormuyuz dersin.verdigimiz onca emek döktügümüz onca göz yaşı ve ugruna akıttıgımız her damla kan boşamıydı..
    bu kadar kolaymıydı bitmek.tükenmek.bu kadar mı günahkar kıldı bizi bu sevda..
    hiç bitmez diyorduk hiç bitmeyiz biz sonsuz olacagız biz herkese aşkın aşkımızın vazgeçilmezligin göstercez diyorki
    şimdiyse gösterdigimiz tek şey kendi YIKILIŞIMIZ KeNDİ VAZGEÇMİŞLİGİMİZ VE KENDİ ÖLÜŞLERİMİZ..
    yarınlara dair kurulan pembe düşlerimizi karaya çaldık biz..sen ve ben evet biz mahfettik bu ömrü bu sevdayı.evet biz yıktık umutları.
    senin seviyorumların benim kendimce acizligim dagıttı renkleri.şimdi elimizde kalan tek şey siyahlarımız.karaya çalan düşlerimiz
    oysa ben hep pembe düşlerin kızı sense hep pembe sevdaların adamıydın.acı yoktu gözyaşı yoktu ayrılık yoktu sözde bizim sevdamızda
    ama bak herkesten önce herşeyden önce finişi biz yaptık.yani anlıyacagın bittik..
    yok artık o masum kız karşında yok artık o bitmez tükenmez sevdası.ve yok artık sana dair kurdugu düşleri.
    sen bitirdin sen yok etdin o büyük sevdayı.aa yok pardon senin gözünde ben bitirdim ben kabul ettim bu yenilgiyi..
    evet sen hep haklıydın evet sen bu sevdayı ayakta tutandın ve yine evet senide benide mahfeden bendim..
    benden bu kadar YARİM bak hala yarim diye biliyorum sana evet sen yar bilgidim can bildigim kendime helal kıldıgım en masum yanım en masum sevdamdın
    anlıyamadın.ne hissettigimi seni ne denli sevdigimi göremedin.sen hep kendi dünyandan baktın benim yarınlarıma.ama benim dünlerimi hiç görmedin
    suçlamıyorum seni herşeyin suçlusu benmiyim şimdi diyeceksin ..hayır sevdigim hiç birşey için seni suçlamıyorum.hiç birşeyin suçlusu sen degilsin
    benim öfkem benim yenilgim kendime.olmayan bir sen yarattım yüregimde.öyle sevdim öyle baglandım ki.kopamıyorum işte.hak etmedi benim sevdam bu denli hüzünleri
    ben mutlulugu asmıştım boynuma sonsuzlugumu koymuştum senin iki avucun arasına.al dedim bu gönlü ister öldür ister yaşat ama asla soldurma.sen ne öldürdün ne soldurdun nede yaşattın.
    hep bir bilinmezi öngördün bana.mutlulugu hak ediyorsun derken bile mutsuzlugu sundun sen bana..şimdi her defasında suçlayacagın bir ben olmayacak hayatında.her hüzünde bir parça koparacagın
    her sözde ölüme bir adım daha götürecegin bir can bir yürek olmayacak dünyanda.tek başınasın artık ben yokum yarılarında.sevdam yok artık boşluga düştügünde seni kaldırcak
    sana zarar vermemek adına kendini bir adım daha hayattan koparacak..aslında senin sucun ne biliyormusun sevgili bana bu bitişin hikayesini yazdıran tek bir cümlen
    SEN BENİ SEVMİYORSUN Kİ..
    öyle acıttı ki bu sözü senden duymak.ugruna her gece aglarken gözlerim.vuslatın soguk yelinde düşünle ısınmaya çalışırken yüregim
    tek seni bir seni sayıklarken dilim.bunu söylemeni beklemezdi yüregim.sana göre sadece 3 kelime neki SEN BENİ SEVMEDİN..
    demesi kadar kolaymıdır kabullenmesi sanıyorsun.sen onu delice severken onun senin onu sevmedigini düşündügünü söylemesi.ÖLÜMDÜR aslında sevgili
    sen bilmezsin.bu 3 kelimeyi söylediginde bir an kapadım gözlerimi açtım ellerimi tanrıya bumuydu reva gördügün bana dedim.ben onun için senin katında günahkar kılınmışken
    karşılıgı bumuydu sevdamın dedim.sonra içimden bir ses sevda karşılık beklemek degildir dedi .dogru karşılık beklemeden sevdim ben seni.
    ama sen bu bitişin hikayesini yazdırmaya yemin etmiştin bir kere.sonumuzu istiyordun.al işte bittik sevgili.sonumuzu yazdım bu kagıda ellerim titreye titreye
    şu tuttugum kalem kurşundu sanki her yazışta daha çok vurdu daha çok yaraladı yüregimi..neyse sevgili lafı uzatmaya gerek yok.otur övün şimdi bak yazdırdın seni ölümüne seven bir yürege
    bu lanet BİTİŞİ...

08:08:2009
    18:02
    bir anlık sinirle yazılmış birşey
    büyük bir saçmalık ama benim canımı yakmaya
    yetiyor işte..

10. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu küçük bir ayrılıgın vakti

ayrılıqın hükmü bulaşmıştı gönlüme

Bugün her günden daha farklı benim için
    yarın çok daha uzaklarda olacaksın...
    bugün hiç bitmesin istiyorum !
    yarın hiç olmasın.
    Hiç gelmesin bu küçük ayrılığın vakti
    dakikaları sayar oldum artık
    ben dur artık zaman dedikçe
    o inadına daha hızlı gidiyor sanki
    Her geçen saniyede ben bir kez daha yıkılıyorum
    her saniye bir öncekinden fazla yakıyor canımı.
    Durduramıyorum zamanı
    Keşke herşeyimiz tam olsaydı da böyle bir ayrılık yaşanmayacak olsaydı.
    ' biz ayrılmıyoruz ki, yüreğinden ayrılmıyorum ki ' dediğini duyar gibiyim
    Biliyorum benden gitmiyorsun
    Biliyorum yüreğimden gitmiyorsun
    ama yinede canımı yakıyor bu mesafeler.
    Bu gece sabaha kadar konuşmak istiyorum seninle
    hiç kapatmamak telefonu
    o güzel sesinle uyuyup günaydın öpücüğünle uyanmak istiyorum.
    bugün daha da çok istiyorum seninle ilgili herşeyi yaşamayı.

Bugün Hiç Bitmese Olmaz Mı ?
    Yarın Hiç Gelmese...

[ALINTI]

bunları kim yazmış bilmiyorum ben sadece
    kendimce devamında birşeyler yazmıştım..

bugün hiç bitmese olmazmı??
    yarın hiç gelmese..biz ayrılmasakda gözyaşlarım sensiz karanlıga hapsolmasa..ve bir ömür boyu kollarında kalsam..
    seninle sonsuzluga kucak açsam..
    çok geç artık degilmi bizim için söylene bilecek tek şey keşke..
    keşke bitmeseydin ömrümün baharında ..
    keşke solmasaydık ayrılıgın kucagında..geri dönüşü yok biliyorum
    affı yok sevdanın..
    ama şunu bilki bu gidiş seni degil sadece bedenini aldı benden
    sen hala yüregimdeki ilk heycanımsın
    sen hala ilk tutkum sen hala ilk göz yaşımsın..
    gitsende kalsanda hala bensin//benimsin..
    sesin ,kokun,gülüşün,hala yadigar bana
    hala yanagımda duruyor ellerinin sıcaklıgı
    hala dudaklarımda duruyor senden kalan sensizligin..
    gitsende kalsanda sen hala bu küçük yürekteki vazgeçilmezlerdesin
    SENİ SEVİYORUM..
    gitsende
    bitsende......
    ben seni hala çok seviyorum..
    dudklarım adını dua kılmış dilimde
    her gece yeni bir dua daha adıyorum senin ugruna
    TANRIYA..
    tek duam benden uzakta bir başkasıyla olsanda
    bana hayatı veren gözlerinde bir damla bile yaş olmaması
    başka bir bedene yar olsanda dudaklarında tebessümün izleri kalması..
    ve tek arzum tek dilegim
    hani dedimya sen ömrümün miladısın diye
    şimdi tek bir düşüm kaldı kırık düşlerimden
    sen bir ömür boyu hiç gelmesende
    AKLIMIN her zerresini seninle dolu
    KALBİMİN her köşesi adınla mutlu
    VE
    BEDENİMİN her zarresi
    topraga girene kadar bir tek sana yar
    bir tek sana HELAL kalsın..
    şimdilik hoşçakal yarım kalan düşüm
    yarın seninle sensizligime dogacak günde görüşmek üzere
    SENİ SEVİYORUM
    TENİ TENİME HARAM KILINAN HELALİM

...

30:07:2009
    13:12

11. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen bana lütfedilen en güzel armagansın

buda mutlu günlerimden kalan bir yazı
    senin için yazıldı bu şiirler
    Seni haykırıyor her bir sözcük
    Noktasıvirgülü sana koşuyor
    Ben koşamıyorum ya sana
    Ulaşamıyorumaşamıyorum ya sensizliği...
    Yağmur oluprüzgar olup gelemiyorum ya sana
    kimi zaman satır olup dökülü veriyorum kagıtlara...
    ve seni öyle çok seviyorum ki anlatılamayan ne varsa bana dayir hepsinin adı seninle başlıyor
    öyle mutluyum ki bugün öyle çok ucuşuyorki nagmeler kulagımda iyi ki varsın sevdigim gözümün nuru sensiz neylesin
    gönül yarınları... sen benim vazgeçilmezim iyi ki hayatımdasın iyiki yaşamıma ortaksın bir ömür boyu beraber olabilme
    ümidiyle SENİ ÇOOK SEVİYORUM...
    bugün hayatımın en mutlu günü bugün sevdigim adamın HAYATIMA girdigi gün benimse yok olup giden bu boşlukta
    hayata yeniden merhaba dedigim gün..onca acı onca göz yaşı arasında buldugum en degerli hazinem ugruna herşeyi göze alabilecegim zorlu sevdam
    sen bana lütfedilen en büyük armagansın..seni anlatmaya ne kelimeler yeter nede dil zaman kıskanır anlatılmaz eşsizligini.. sen anlatılmayan birşeysin
    ve benim en degerli parçam herşeyimsin...
    sen benim biricigim sen benim umudum sen benim hüzünlü gecelerimdeki tek düşüm
    yalan olmadıgına inandıgım tek gerçegim canımın canı
    yüregimin kabulu sevdamın vazgeçilmezi
    dünüm bu günüm ve yarınlarmın yaramaz çocugu nerden aklına gelirdi
    benim gibi bir deliyi sevebilecegin
    ve bu deliyle sonsuzluga yemin edecegin
    biliyormusun sevgidim yanında olmayı gözlerinin içine bakarak
    sana sımsıkı sarılıp SENİ SEVİYORUM BİTANEM İ
    İYİ Kİ VARSIN İYİ Kİ BENİMLESİN DİYEBİLMEYİ..
    O KADAR ÇOK İSTERDİM Kİ.yaşattıgın onca güzel şey için
    nefes almama anlam kattıgın için aklımı kalbimi her saniye işgal edecek kadar
    kendine asık ettigin için ve sadece varlıgınla
    benimle olmanla bana verilebilecek en güzel hediyeyi verdigin için
    sana sonsuz teşekür ederim...
    benim deli dolu kaçık matrak duygusal yaramaz ve bir o kadarda yakışıklı sevgilim herşeyim..
    uzaktada olsan dokunamasamda tenine hissedemesemde sıcaklıgını
    koklayamasamda o eşşsiz kokunu
    bakamasamda gözlerine utanarak bilki
    bu can bu bedende oldukça bu ten ugruna nefes aldıkça
    sen hep bu kalbin birtenesi vazgeçilmezi kalacaksın
    SENİ SEVİYORUM DÜŞÜM
    İYİ Kİ VARSIN

buda herşeyime dogum gününde yazdıgım bir yazıydı
    bazı yerlerini degiştirdim sizlerlede paylaşmak istedim

13:06:2009
    16:18:18
    hayatımdaki en güzel gün

16:06:1991
    ve
    17:05:2009​

13:06:2009
    16:18:18

16:06:1991
    ve
    17:05:2009

hayatımdaki en güzel gündü
    tabiki şimdi sadece acı veriyor bu zamanlar

12. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herşey seninle güzel

evet bir zamanlar herşey seninle güzeldi sevdam
    ama şimdi bitişleri oynuyoruz biz seninle=(

ben seninle nefes alıyorum sevgilim
    herşey seninle güzel..aldıgım nefes bile ....
    koyu karanlıklardaydı yüregim..bedenim nefes almaktan acizdi..
    ama sonra sen geldin yıllardır kimsenin ugramadıgı yüregimin kıyılarına..hani asırlardır yagmura hasret kuru toprak nasıl yanıp tutuşursa bu yürekte yoklugunda öyle yanıp tutuşuyordu işte..yangınlardaydı yüzüm..gülmek nedir bilmezdi gözlerim..ama sen geldigin gün yüregime ruhuma sahip oldugun gün yeniden dogdu bu can..
    her anım her saniyem seninle doldu..hani saniye hesabı dolanırya yelkovan tik tak..sende öyle dolanıyorsun kanımda canımda..tatlı bir tebessüm oluyorsun bazen gözlerimde..sensiz geçecek olan bir günü degil bir saniyeyi bile düşünemez oldu.
    öyle işledinki yüregime nakış nakış her gün her gece her saat dahada büyüdün yüregimde..
    sen öyle birşey oldunki bende anlatılamayan.anlatmaya kalksam ne kagıtlar yeter nede dil..

Sen benim; benliğim, varlığım, hayatım, geleceğim, çılgınlığım, sevincim, mükemmelim, sevdiceğim kısacası her şeyim her şeyimsin...
    senden önce aldıgım her nefeste bir sızı hissederdim yüregimde acı verirdi gülmek konuşmak bakmak
    ama seninle gördügüm tüm çirkinlikler yok oldu dört tarafım bahar dört tarafım sevda..oldu
    ihaneti, acımasızlıgı,umutsuzlugu,unutturdun bu yürege..
    aldıgım nefesin güzelligini gösterdin bu ömre..
    şimdi herşey daha güzel daha anlamlı seninle
    yolda yürümek bile seninle oldugu için hayalinle yanyana elele olabildigim için
    güzel
    Olmayacak düşlerin peşinde koşmak bile sırf içinde sen varsın diye mutlu
    anlıyacagın sevdam
    Her şey seninle güzel duyduğum bu ses bile
    Yalnız içtiğim su değil aldığım nefes bile

Seni seviyorum ,Seni seviyorum,Seni seviyorum,Seni seviyorum,Seni seviyorum...

13. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    düşlerimin düşü düşmeden gel yar...

düşlerimin düşü düşmeden gel yar
    bir gece daha bitti sensiz ve bir güneş daha dogdu çaresiz..
    ve ben yine çaresizligimin içinde çareler aramaya başladım
    yokluguna dair..
    BULAMADIM
    seni bulamadıgım gibi..
    ve ben

gece agaran gökyüzünde gözlerini görmeyi
    sabahı haberleyen güneşde ellerinle ısınmayı
    her daim seninle olmayı özledim..
    [DÜŞLERİMİN DÜŞÜ DÜŞMEDEN GEL YAR]

[hani bir hayelya işte]
    her sabah beni uyandırmanı agaran günlerimin ışıgı olmanıözledim..
    gecenin bir vakti saate aldırmaksızın aramalarını
    ya bu saatte ne olduda arıosun ooff uykumu bölüosun dedimde surat asışlarını ve
    napim özledim çok özledim geceye gözlerimi kaparken sesini duymak istedim suçmu die isyan edişlerini özledim...
    onca kavgalara ragmen sen benim ilkimsin ve sonum olacaksın die etdin yeminlerini özledim...

ben seni özledim sevgilim her sabah gözümü açar açmaz karşımda seni görmeyi..
    ellerimi tuttun an yanaklarımın kızarmasını aman da aman utanırmış benim güzel sevgilim diyip sarılmalarını ösledim..
    kokunu ösledim sevgilim...doyamadıgım kokunu ösledimm..
    ben en çokda seni seviyorum derken gözlerine bakmayı onlarla eriyip bitmeyi özledim ...
    [hani bir hayel ya işte]
    seni özledim sevgilim seni çoook özledim aldıgım her nefeste nefesini hissetmeyi özledim ...

bak sabah oldu işte bir anlık düş oluverdi gözlerin
    hepsi yarına dayir kurulmuş hiç gerçekleşemeyen hayallerimdi
    ve
    en tatlı yerinde uyandım düşlerin
    bittiiii özlemler
    bitti sevmeler
    sevilmeler
    aslında
    bitti
    hiç görmeden kurdugum
    düşler
    ...
    ben aslında sadece bunları yaşayamamayı özledim
    sabah gözlerimi açtımda sensizlige yanmayı degilde
    bir an önce yanında olmak için telaşlanmayı özledim
    sadece sesini duyarak heycenlanmayı degilde
    gözlerinde kaybolmaktan korkmayı özledim...
    ve
    ben aslında seni düşler kurarrak degilde kurulan düşleri sende
    yaşamayı özledim..
    hani dedim ya hüzne gebe garip bir düştün ve artık sende
    yüregimden düştün..
    hiç gerçekleşmeyecegini bile bile inatla istedigim her gece ugruna YARADANA isyan ettigim
    en tatlı düşümdün sen...
    şimdi yüregim ıssız bir liman misali bir geminin yanaşmasını bekliyor
    içinde sen olan dışında sevdan kokan bir gemi..
    gel artık yar yosun tutmadan yüregim kapanmadan gözlerim
    ugruna çarpan bu yüregim durmadan gel artık yar
    ...
    bir ses bir umut verde yaşasın bu ıssız yürek sensizlikte...
    senki her gece karanlık odamda kıvranıp uyudugum sızım...

............

07:05:2009 yazılmış eski bir saçmalamamdı
    bu eklemeler yaparak yeni bir yazı çıkardım
    ortaya işte..

31:07:2009
    12:37

14. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öylesine [ özledim]

öylesine özledim=(
    özledim öyle sessiz öyle sakin
    ] bu defaki özlemim öyle yakıp yıkan kasırgalar gibi
    sert degil...
    bu defa ellerini özledim
    o hiç dokunamadıgım ellerini
    hayalde olsa o ellerin saçlarımda gezişini..
    bana hayat verişini özledim..
    özledim öyle sessiz öyle eşsiz
    bu defa ki özlemim en derinden en içten
    isyansız , yalansız
    bu defa gözlerini özledim
    gözlerime hiç degmesede
    bir bakışınla titremesede üregim..
    ben hayalimdeki gözlerini özledim...

özledim öyle sessiz öyle suskun
    bu defaki özlemim öyle yaralayıcı
    öyle ulaşılmaz
    ben bu defa tenini özledim
    dokunamasam bile , her düşte
    beni benden çalan o tenini özledim..
    özledim öyle sessiz öyle mahsun
    ben bu defa kokunu özledim
    dört mevsim açan onca çicegi büyüleyen
    o eşsiz o anlatılmaz
    içime her çekişimde yeniden doguşumu müjdeleyen
    kokunu özledim
    özledim işte öyle sessiz öyle yıkıcı
    bu defa hayallini degil ben seni sesini özledim
    her duyuşumda bedenimi titretmeye yeten o sesini özledim
    ve yine her adımı söyleyişinde kelimelerinin yüregime dokunuşunu özledim..
    ben aslında nefesini nefesimde hissetmeyi özledim

16:07:2009
    17:04

15. karanlıqlar_prensesi

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu şehri terk ediş

bu gece seni seninle bırakıp gidişimin gecesi

gidiyorum senden çok daha uzaga
    aramıza giren mesafeler
    bu defa insanlar
    bu defa sesler / seslenişler
    ve düşler
    ....

içimde tarifsiz bir hüzün
    yüzümde buruk bir tebessüm
    dilimde söylenmeye yüz tutmuş
    bir biri ardına sıralı onca cümle
    hepsinde bir tümce eksik
    hepsinde bir öznem kayıp

bu şehirden gidiş ne diye bu kadar agır geliyor bu bedene
    neyin vazgeçilmezligi sardı yüregimi
    ...

oysa defalarca terk etmiştim bu şehri
    hiç ardıma bakmadan çekip gitmiştim
    hem neyim varki bu şehirde vazgeçemeyecegim..

bu gidiş niye bu kadar acıtıyor yüregimi
    niye lal olmuş dilim
    niye susmuş yüregim....

ben her gece adına lanetler yagdırdıgım bu şehrin
    her karanlık boşlugunda ayrı bir intaharın eşliginde geçerdim uykuya..
    ve nefret ederdim dogan her günden

niye yakıyor
    nite yıkıyor
    bu terk ediş beni
    ...
    başka bir şehrin sabahındada sen dogmayacakmısın günüme
    b
    aşka bir şehrin gecesindede düşünle kapanmayacakmı gözlerim hayaline...

ben adına binlerce lanet yagdırdıgım bu şehrin
    ürkütücü ıssız boşlugunu senin düşünle sevdim
    her yagan yagmurda titreyen bu cılız yüregim
    bu şehre hap solmuş ellerim
    ellerinin sıcaklıgında dogdu hayata

her gecede ayrı bir düş
    her gece de ayrı bir düşüş
    yaşardı yüregim
    ama sen geldin geleli düşüme

bu yürekte
    bu bedende
    bu mevsimde