gebe
  1. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Karar alma mekanızmanınızı gelıstırın

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında AskinAy tarafından paylaşıldı.

"KOTU BIRSEY OLDUGUNDA, DURUMU DUZELTMEK ICIN HAREKETE GECMENIZ GEREKIR"

KARARLARI TEK BASINIZA ALIN

Karar alma yetinizi gelistirmek icin, bir hafta boyunca karar verirken kimseden yardim almayin. ne is konusunda ne de monuden yemek secerken...

TEK BASINIZA SEYAHATE CIKIN

Hafta sonunda yasadiginiz yerden uzaklasin. Guven ortaminizdan uzaktayken, karar alma hedefine kendinizi tam olarak vereceksiniz...

SU AN ICIN KARAR VERIN

"Ya soyle olursa..."diye dusunmekten vazgecin. Her karar gelecege donuk bir domino etkisine sahip degildir, bulundugunuz ana odaklanin....

ZIHNINIZIN SINIRLARINI ASIN

Icgudulerinize acik oldugunuzda daha iyi karar alabilirsiniz. Icgudulerinize ulasmanizi saglayacak fiziksel sinyallere kulak verin....

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Karar alma mekanızmanınızı gelıstırın
    bence de doğru yaklaşım olur en azından keşke kendimi dinleseydim dememek adına...

Karar alma mekanızmanınızı gelıstırın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kararlar kibrittir..

kararlar kibrittir..

Adamin biri bilge bir kral olmakla un salmis olan kralin yanina gider. Krala sunu sorar 'Efendim soyleyin bana hayatta ozgurluk var midir? 'Kral 'Elbette' der,'Kac bacagin var senin? 'Adam soruya sasirarak 'Iki efendim' der. Kral 'Pekala, tek bacaginin ustunde durabilir misin? ''Elbette' diye cevap verir adam. Kral 'O halde hangi bacagin ustunde duracagina karar ver'. Adam biraz dusunur ve...
  2. Koltuk almaya mı karar verdiniz? nelere d ikkat edeceksiniz

Koltuk almaya mı karar verdiniz? nelere d ikkat edeceksiniz

teflon kumaş koltuk O halde ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir koltuk alabilmeniz ve aldıktan sonra pişman olmamanız için size bir kaç önerimiz var. Ne tür bir koltuğa ihtiyacınız olduğuna karar verin Yeni koltuk takımı alırken ağacının sağlamlığı, boyutları, döşemesinin rengi, deseni, işlevselliği ve de fiyatı önemlidir. Çok ucuz olup kullanışsız, çok güzel olup...
  3. Koltuk almaya mı karar verdiniz?

Koltuk almaya mı karar verdiniz?

O halde ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir koltuk alabilmeniz ve aldıktan sonra pişman olmamanız için size bir kaç önerimiz var... Ne tür bir koltuğa ihtiyacınız olduğuna karar verin Yeni koltuk takımı alırken ağacının sağlamlığı, boyutları, döşemesinin rengi, deseni, işlevselliği ve de fiyatı önemlidir. Çok ucuz olup kullanışsız, çok güzel olup fahiş fiyatlara mobilya almak mümkün. Öncelikle...
  4. Evlilik kararı almadan önce iyi düşünün

Evlilik kararı almadan önce iyi düşünün

Âşık olduğumuz insanla evlenmeyi hepimiz isteriz… Ancak bu kararı almak o kadar da kolay değil. Sorumluluklar, özgürlüklerin kısıtlanması… Ve daha birçok neden, kafanızı karıştırabilir. Bu yüzden kararınızı vermeden önce çok iyi düşünmeli ve gerçekten istiyorsanız evlenmelisiniz. İşte, evlilik kararı vermeden önce kendinize sormanız gereken sorular… Bu işe inanıyor musunuz? Evliliğe inanıyor...
  5. koruma kararı

koruma kararı

merhaba ben 2 aylık evliyim evliliğimin 1. ayında eşimden şiddet görmem, eşimin beni zorla yanında tutması ve tehdit gerekçeleriyle eşim hakkında suç duyurusunda bbulundum ve o tarihten sonra ayrı yaşamaya başladık .ben şikayet dilekçemden 2 gün sonra pişman olup şikayetimi geri çekmek istedim ancak şikayette bulunduğum savcılık dilekçeyi merkeze gönderdiğini söyledi ve ben dilekçe yazıp...

Sayfayı Paylaş