Karar çarkı testi ve oyunu

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

karar çarkı oyna karar çarkı oyunu oyna testi testi Karar veremeyen meleklerimiz için işte karşınızdaaaaa karar çarkı, ne istediğinizi yazın yada sorunuzu yazın yerinize o karar versin :D
    BURAYI TIKLAYIN

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye

buranın yasaklı siteleri arasında ühüü ben bakamadım benim yerimede tıklayın kıslar :D

3. orkide

orkide Aktif Üye

anamm ilginçç kaynanamla barışayımmı dedim hayır dedi hahahahahahahahahahah ayy koptumm makinada benim durumu anladı gerek duymadı ay sadmin çok yaşa emi hahahhaha hahahahahah

4. seni seviyorum askım

Karar çarkı testi ve oyunu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yüklenme Stres Testi - Eforlu EKG (Egzersiz Stres Testi)

kalp stres testi eforlu ekg eforlu ekg testi nasıl yapılır nasıl bağlanır Yüklenme Stres Testi - Eforlu EKG (Egzersiz Stres Testi) -------------------------------------------------------------------------------- Hazırlayan: Yrd. Doç.Dr. Hakan Yaman, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fak, Spor Hekimliği AD, Isparta Test nasıl yapılır? Teste hazırlık gerekir mi? Günlük yaşamda sağlıklı...
  2. Tüberküloz Testi PPD Tüberkülin testi

ppd testi nasıl yapılır ppd testi ppt sonucu tüberküloz ppt Tüberküloz Testi : PPD :Tüberkülin testi Vücudunuz işlevsel açıdan normal olduğunda, bakteri ve virüs gibi hastalık yapan mikroplara karşı çoğu zaman güçlü bir tepki gösterir. İlk temastan sonra, bağışıklık sistemi genellikle mikrobun özelliklerini “hatırlar”, böylece aynı tip bir mikropla tekrar karşılaştığında daha hızlı tepki...
  3. Kahreden karar

İkizleriyle bindiği kano devrildi. Baba sadece birini kurtarabileceğini anladı ve kahreden seçimi yaptı. İngiliz Ian Clayton ikizleriyle bindiği kano devrilince birini kurtarmak için seçim yapmak zorunda kaldı. Talihsiz baba oğlunu kurtardı, ancak kızı akıntıya kapılarak kayboldu. İngiltere'de Edward ve Billie adlı ikiz çocuklarıyla eğlence için nehirde bindiği kano alabora olan...
  4. Orman Testi (Çok Güzel Psikoloji Testi)

güzel testler psikoloji testi orman testi psikoloji testleri psikolojik orman Bize öğretmenimiz yapmıştı bu testi.Sizinle paylaşmak istedim. Gerçekten iyi bir test. Sadece teste yoğunlaşarak yaparsanız daha verimli olur meleklerim. Bu bilinen bir psikoloji testidir. Cevapların, değer verdiğimiz ideallerle ve kavramlarla bağlantılı olduğu ortaya konulmuştur. Aşağıdaki soruları okuyun ve...
  5. Zor karar

Hayatımın en zor kararrı idi 9 seneden sonra bir evlat daha doğurmak.İlk 4 ayım inanılmaz zor geçti.Daha sonraları daha iyiydim fakat rahat bir hamilelik yaşamak isterdim.İlk hamileliğimde pek iyi geçmedi buda.Ama olsun şimdi şunu daha iyi anlıyorumki kimsenin kimseye faydası yok malesef.Herkez iyi gün dostu.Biliyorum ki bir gün onlarda bana muhtaç olacak işte o zaman görüşücez:shootout:
  6. Kader Çarkı Falı

kader falı şans falı kader çarkı falına bak şans bak Yukardaki şekilde hazırlanan çarka numaralar veriliyor.. Ben aşağıda 2 şekilde olanını verdim. hangisini isterseniz uygulayabilirsiniz... Yuvarlaklardan biri üzerine rasgele isabet ettirdiginiz kalemin gösterecegi rakam merak ettiginiz konunun cevabini verecektir.. İş ve Kariyer için; l- Mesleginizle ilgili bir kaynaktan gelecek...
  7. ikili tarama testi , üçlü tarama testi veya dörtlü tarama testi yaptıranlar

ikili test yaptıranlar üçlü test yaptıranlar dörtlü tarama testi ikili oyunu oyunları bu testleri yaptıran hamişler sonuçlarımızı paylaşalım :)
  8. Karar Veremiyorummm

en iyi bebek arabası hangisi stokke bebek arabası stokke türkiye Bu uc renk arasinda kararsiz kaldim kizlar..Sizce hangisi guzel?
  9. Klavye Hız Testi Yazma Testi

Klavye Hızı Deneme Testi Klavye Hız Testi Yazma Testi Merhaba Sevgili Melek'ler ve "kalvye hız testi yapmak istiyorum, hızlı yazdığımı test etmek istiyorum" diyen tüm misafirler, sizler için bu yazımızda klavye hızı testi sunuyoruz :) Bu site yazma hızınızı test etmenizi sağlar. Sadece yazmaya başlayarak ne kadar hızlı yazdığınızı öğrenebilirsiniz. Hergün pratik yapıp hızınızı...
  10. Gebelik Testi Nedir? Ne Zaman Gebelik Testi Yapılır ?

hamilelik testi ne zaman yapılmalıdır,gebelik testi en erken ne zaman yapılır,hamilelik testi ne zaman yapılır,gebelik testi nasıl yapılır Hamilelik şüphesinde her anne adayı gebelik testi yaptırmayı aklından geçirir peki gebelik testi ne zaman ve nasıl yapılmalıdır. Hamilelik sonrası 4 günü geçmiş döllenmiş yumurta HCG adı verilen bir hormon salgılar.Bu HCG hormonuna insan koryon...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. karar çarkı

,
  2. karar çarkı oyunu oyna

,
  3. Evet Hayır Çarkı

,
  4. karar çark,
  5. karar çarkı msn,
  6. karar testi,
  7. MSN Karar Çarkı