Karar çarkı testi ve oyunu

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    901
    Ödül Puanları:
    113
    karar çarkı oyna karar çarkı oyunu oyna testi testi
    Karar veremeyen meleklerimiz için işte karşınızdaaaaa karar çarkı, ne istediğinizi yazın yada sorunuzu yazın yerinize o karar versin :D
    BURAYI TIKLAYIN

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    126
    Ödül Puanları:
    0
    buranın yasaklı siteleri arasında ühüü ben bakamadım
    benim yerimede tıklayın kıslar :D

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    anamm ilginçç kaynanamla barışayımmı dedim hayır dedi hahahahahahahahahahah ayy koptumm makinada benim durumu anladı gerek duymadı ay sadmin çok yaşa emi hahahhaha hahahahahah

4. seni seviyorum askım

Karar çarkı testi ve oyunu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Grev ve lokavt kararlarının tebliği

Madde 28 - 27 nci madde uyarınca alınan grev ve lokavt kararları, karar tarihinden itibaren altı işgünü içinde karşı tarafa tebliğ edilmek üzere notere ve kararın birer örneği görevli makama tevdi edilir. Grev ve lokavt kararı işyerinde veya işyerlerinde kararı alan tarafça derhal ilân edilir.
  2. Ve kararlar birer kibritti...

Adamın biri bilge bir kral olmakla ün salmış kralın yanına gider. Krala şunu sorar "Efendim söyleyin bana hayatta özgürlük var mıdır?" Kral "Elbette" der."Kaç bacağın var senin?" Adam soruya şaşırarak "İki efendim" der. Kral "Pekala, tek bacağının üstünde durabilir misin?" "Elbette" diye cevap verir adam. Kral "O halde hangi...
  3. Isim ve güzellik testi :)

güzellik testleri güzellik testi testleri testi yap Önce isminizi 1 ile 9 arasındaki rakamların altına gelecek şekilde bir kağıda yazın. Her harfin bir karşılığı sayı var. Daha sonra bu sayıları toplayın eğer iki haneli bir sayı çıkarsa o iki sayıyıda bir birleri ile toplayın tek haneli sayıya erişin. İşte bu sizin güzellik sırrınızın sayısı! (1) Gururlu ve Hırslı Güzellik ve sağlık sizde...
  4. Ovulasyon testi ve bildikleriniz

Melekler ovulasyon testi hakkında bildiklerinizi paylaşırmısınız hamıle kaln varmı................
  5. Menopoz testi ve değerleri

Menopoz şüphesi olan bir kadında hormon düzeyleri adetin 3. günü yapılan kan tahlilleri ile değerlendirilir. Hastanın aç veya tok olması bu tahlil sonuçlarını etkilemez. Hasta aylardır adet görmüyorsa hormon tahlilleri herhangi bir gün yapılabilir. Menopoz teşhisi amacıyla bakılan hormon testleri: FSH Menopoz teşhisi açısından en değerli hormon FSH hormonudur. FSH hormonu beyinde hipofiz...

Sayfayı Paylaş