Karar çarkı testi ve oyunu

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

karar çarkı oyna karar çarkı oyunu oyna testi testi Karar veremeyen meleklerimiz için işte karşınızdaaaaa karar çarkı, ne istediğinizi yazın yada sorunuzu yazın yerinize o karar versin :D
    BURAYI TIKLAYIN

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye

buranın yasaklı siteleri arasında ühüü ben bakamadım benim yerimede tıklayın kıslar :D

3. orkide

orkide Aktif Üye

anamm ilginçç kaynanamla barışayımmı dedim hayır dedi hahahahahahahahahahah ayy koptumm makinada benim durumu anladı gerek duymadı ay sadmin çok yaşa emi hahahhaha hahahahahah

4. seni seviyorum askım

Karar çarkı testi ve oyunu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. bence ......ve sence.....oyunu

sence oyun sence oyunları bence bu forum çok güzel sence...... bir alttaki arkadaş cevabı verdikten sonra bence diye tekrar sorusunu sorup sence diye bitirmeli tekrar;)
  2. Karbonat ve limonla gebelik testi

karbonatla gebelik testi limonla gebelik testi karbonatla nasıl yapılır limon limon nasıl yapılır Saçma demek yok amaaaaaaaaa :) Kızlar belki komik belki inanılmaz ama eskiler bunu uyguluyorlarmış, bir bardağa idrarı yapıp içine bir miktar karbonat atıp köpürürse hamile olduklarını anlıyorlarmış, yada limonun suyunu sıkıp tortuları dibe çökerse yine aynı şekilde hamile olduklarını...
  3. Isim ve güzellik testi :)

güzellik testleri güzellik testi testleri testi yap Önce isminizi 1 ile 9 arasındaki rakamların altına gelecek şekilde bir kağıda yazın. Her harfin bir karşılığı sayı var. Daha sonra bu sayıları toplayın eğer iki haneli bir sayı çıkarsa o iki sayıyıda bir birleri ile toplayın tek haneli sayıya erişin. İşte bu sizin güzellik sırrınızın sayısı! (1) Gururlu ve Hırslı Güzellik ve sağlık sizde...
  4. Ovulasyon testi ve bildikleriniz

Melekler ovulasyon testi hakkında bildiklerinizi paylaşırmısınız hamıle kaln varmı................
  5. kocam ve sevgili oyunu

bayanlar bana yardım edin ya eşim sürekli oyun oynuyor bende dogal olarak artık bunaldım :mad::mad::mad:işten gelir elini yüzünü yıkar hemen oturur ben sofrayı hazırlayana kadar akşam yemekten sonra tekrar ve gece 12 ye kadar devam eder. Lütfen zekice ve güzel fikirlerinize ihtiyacım var ben bu durumda ne yapmalıyım:grev:

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. karar çarkı

,
  2. karar çarkı oyunu oyna

,
  3. Evet Hayır Çarkı

,
  4. karar carki test,
  5. karar çarkı oyna,
  6. karat çarkı