gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Kararı Yanlış Anladı Şimdi Cezaevinde

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

güncel haberler, en yeni, mahkeme ile ilgili, kavga haberleri burada
    Kararı yanlış anladı, cezaevine girdi meleklerim. Nasıl bir durumdur bu gülelim mi ağlayalım mı anlayamadım ben ..

OTOMOBİLİNİN aküsünü çalan hırsızları dövmekten tutuksuz yargılandığı mahkemede, kadın hakimin ’hükmün açıklanmasının 5 yıl ertelenmesi’ kararını yanlış anlayan ve 5 yıl hapis yatacağını sanarak, ’sizin de mahkemenizin de’ diye bağırıp, duruşma tutanaklarını yırtan ’Pala Yasin’ lakaplı boksör Yasin Aytekin tutuklandı.
    Büyükşehir Belediyesine bağlı taşeron temizlik şirketinde çalışan ve boks sporuyla uğraşan 23 yaşındaki Yasin Aytekin, kendisine ait otomobilin aküsünü çaldıkları iddiasıyla 4 kişiden şikayetçi oldu. Polisin hırsızların izine ulaşamaması üzerine aküyü çalan 4 kişiyi bulan Aytekin, cezalarını dayakla verdi. İddiaya göre hırsızlık yapanları yumrukları ile hastanelik eden Yasin Aytekin, dayak yiyenlerin şikayeti üzerine gözaltına alındı. Hakkında dava açılan Aytekin’in tutuksuz yargılanmasına başlandı.KARARI YANLIŞ ANLAYINCA OLAN OLDU3’ncü Sulh Ceza Mahkemesi’nde 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan Yasin Aytekin, 8 Haziran günü karar duruşmasına çıktı. Duruşma sonunda Hakim Hülya Akar, Yasin Aytekin’le ilgili mahkemenin verdiği hükmün açıklanmasının 5 yıl ertelendiğini açıkladı. Aytekin ise iddiaya göre erteleme kararını yanlış anladı ve 5 yıl hapis yatacağını sandı. Öfkelenen Aytekin hakime, "Sizin de, mahkemenizin de. Ben bir daha gelmem" diye bağırarak, verilen duruşma tutunaklarını yırttı. Ayrıca Hakim Hülya Akar’a yöresel şiveyle "Hele sufatına (yüzüne) bak şunun" diye hakaret etti.Hakim Hülya Akar’ın şikayeti üzerine duruşma çıkışı gözaltına alınan Yasin Aytekin, Cumhuriyet Savcılığı’nın tutuklama talebiyle nöbetçi 2’nci Sulh Ceza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Yasin Aytekin, ’mahkemenin huzurunu bozmak ve görevli hakime hakaret’ suçlarından tutuklanarak Erzurum E Tipi Cezaevi’ne gönderildi.

[h=1][/h]

Kararı Yanlış Anladı Şimdi Cezaevinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anladım..

Anladım..

ANLADIM.... Bunca zaman bana anlatmaya çalistigini, kendimi buldugumda anladim. Herkesin mutlu olmak için baska bir yolu varmis, Kendi yolumu cizdigimde anladim.. Bir tek yaşanarak ögrenilirmis hayat, okuyarak,dinleyerek degil.. Bildiklerini bana neden anlatmadıgını anladım.. Yüreginde ask olmadan gecen her gun kayipmis, Ask pesinden neden yalinayak kostugunu anladim.. Aci doruga...
  2. Cezaevi

Cezaevi

Bakınız; Hapishane.Sıkıntı anlamına gelir. Kişinin önünde sorunlar belireceğine işarettir.Rüyada tutuklanarak cezaevine girdiginizi görmek, yaptiginiz bir iste basarili olup, san ve seref kazanacaginiza isarettir.
  3. aNLADIM

aNLADIM

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ya şundadır, ya bunda! Karar veremiyorum

Ya şundadır, ya bunda! Karar veremiyorum

Biliyor musunuz özgürlüğün en zor tarafı karar verme zorunluluğudur. Başkalarının doğruları ile hareket etmek onların yolundan yürümek her zaman daha kolay gibi. En azından ben de herkes gibi yaptım diyebilir insan. Uyum içinde kendini bir süre daha güvencede hissedebilir. Sorumluluk taşımaya da pek gerek kalmaz. Sanırım birçok insan böyle yaşıyor. Sonra birden özel hayatımızla ilgili kritik...
  5. anladım......

anladım......

Can yücelin şiiri Çok güzel herkes okusun istedim.. Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığını, kendimi bulduğumda anladım. Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış, Kendi yolumu çizdiğimde anladım.. Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat, okuyarak,dinleyerek değil.. Bildiklerini bana neden anlatmadığını, anladım.. Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmış, Aşk peşinden neden...

Sayfayı Paylaş