gebe
  1. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

kararsızım....

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında cadi_91 tarafından paylaşıldı.

hemen konuya giriyorum... ben 19 yaşındayım 27 yaşında biri var ciddi düşünüyo... dün buluştuk üstüme titriyo aşırı iyi biri ama yaş farkı kafama takılıyo. onunla ilişkiye başlarsam sonuç evlilik olcak buna eminim ama onu sevgili olarak göremiyorum. ya abi yada bi eş olabilir bana... karar veremiyorum kafam karışık. beni mutlu edeceğine de inanıyorum. düşüncelerinizi merak ediyorum ben karar veremedim

2. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    zor bi soru..bu işin çinden çıkman için kendini sorgulaman lazım..benim hayattan beklentim ne ....bu kadar ciddi bi ilişkiyi kaldırabilir miyim buna hazır mırım...ailem ne düşünür...bu kişinin elinden tutup herkese evleneceğim insan bu diyecek kadar seviyor muyum...ne kadar zamandır bu kişiyi tanıyorum...benim için en yaptı...kendine böyle sorular sor işte hatta yaz bi kağıda aklına takılan tüm soruları sonrada cevapla düşüncelerini daha net görmeni sağlar...ona göre bi karar alırsın...
    bana sorarsan daha yaşın küçük hiç girme bu ilişkiye çok yıpranırsın

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim yas farki bazen o kadar da onemli olmuyor,hatta en az 4 yas fark olmasi gerekli bence ve normali de bu.Erkekler daha gec olgunlasiyor yinede karar veerecek olan sensin ve sen bu karar icin cok gencsin,hayirlisi olsun.Evlilik icin erken degil mi canim.

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    erken evet :( offffffff

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    başkası ne der diye değil beni mutlu eder mi diye sormak önemli değilmi?

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım mutlu edip etmeyeceği yaşıyla alakalı değil bunu sen anlayacaksın biz ne desek boş şu an adamı da tanımıyoruz sonuçta ama yaşı asla kriter olarak alma benim de eşimle aramda 8 yaş var ama aynı yaş gibiyiz.Sonuçta erkekler geç olgunlaşıyo .:)

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ne konuda üzerine titriyor simdiden herseyine karısmaya basladıysa bence biraz frenlemessini söyle..

8. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emin ol evliliklerde ailenin ne dediği de çok önemli onlar tecrübeli oldukları için bizim göremediklerimizi görüyolar o yüzden dedim

9. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Tatlım yaş farkınız çok değil fakat düşünceleri anlayışı sana göre mi?Ve zaten seviyorsan yaş farkını göz önüne alma derim.

10. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yaşı sorun ediyorum başka sorun yok :) teşekkür ederim canlarım en güzeli biraz tanımaya çalışalım bakalım nasıl olcak :) üstüme titriyo derken bana çok değer veriyo :)

11. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    doğru aynı benim kafadan o da :) saol bitanem

12. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım aile çok önemli ben başka kişiler anlamında dedim ;)

13. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    güzelll cadımm benim bu soruyu yalnız sen bilebilirsin yaş farkı denmez ki aranızdaki farka hani 10 15 yaş olsa aranızda anlarım daa birde abi arkadaş görüyorum demişsin ...birini böle gören biri sevgiyi yaşamaz evet mutlu edebilir seni ama pekii sevgii en önemlii soruu onu sevebilir misin abi arkadaş görmekten cokk sevgilii eşş yapacak mısın ayrıca dha küçüksünn canım az yaşa hayatı ne bu acele evililk falan bunları bu yaşta düşünme bence balım....

kararsızım.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Kararsız Esmer

Yıldız Tilbe - Kararsız Esmer

Sabah vakti ilk göz açtığında ben olsam Ellerini yıkadığın su havlu olsam Utanmadan,sıkılmadan,kimselere danışmadan Kalbinde dolaşan ilk ve son olsam Beni sevmiyorsan halimden anla Aşkımın yolunu keser gibisin Beni benden alıp gider gibisin Yavaş konuş aklım karışabilir Öyle bakma kalbim kırılabilir Oynama benimle merhamet göster Neyin olacağım kararsız esmer Yavaş yürü yollar tutuşabilir...
  2. Ercan Saatçi - Kararsız Geceler

Ercan Saatçi - Kararsız Geceler

Hiç soran olmaz ki Derdin ne diye Ağlıyormusun gülüyormusun Bu ne hal niye Ah geceler yine puslu ve suçlu Ben ne aşklar gördüm suçlu Yine yalnızım yine dargınım İçiyorum yine Kararsız yine geceler Yaz gunu yalnızlık çeker Doyamadan ayrıldık Kader mi gönül mü gider
  3. çok kararsızım:(

çok kararsızım:(

mrb arkadaşlar.yina anlatack kmsem olmadığı için brdayım baya uzun olcak o yzden ilgilenmeyeblrsinz ama şimdiden çok tşk ederim. lise3. sınıftayım kütahya emet anadolu lisesinde okuyorm ve emetliyim.sorun sınfımda ki arkadaşlarım.sınıfta herkes tarafından ilgi gören sevilen biriyim.hiç kimseyle sorunum yoktu taki o iki kızla arkadaş olana kadar.bizim sınıftaki herkesin o arkadaş olduğum iki...
  4. lütfen yadım çok kararsızım:(

lütfen yadım çok kararsızım:(

mrb arkadaşlar.yina anlatack kmsem olmadığı için brdayım baya uzun olcak o yzden ilgilenmeyeblrsinz ama şimdiden çok tşk ederim. o arkadaş olduğum iki kişyle derdi sorunu var.hemde affedilmeyecek suçlar yaptılar diğerlerine karşı.bnm onların yanında yer almamla herşey başladı.o iki kız arkadaşıma edilen laflara karşılık diğer çok yakın olduğum arkadaşlarımınn gözünde kötü oldum.(aslında...

Sayfayı Paylaş