gebe
  1. Shutterbug

Shutterbug Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kararsızlıklarım,hatalarım yüzünden başlamadan bitti

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Shutterbug tarafından paylaşıldı.

Birisine platonik olarak aşıktım.Senelerdir tanışıyoruz,herşey güzel gidiyordu.Bana karşı davranışları,konuşmaları vs.. boş olmadığını belli ediyor gibiydi.Ta ki ben bir sebepten dolayı ona yargısız infaz yapana kadar.Belli bir zaman geçti aradan unutamadığımı anlayınca hatamı telafi etmek istedim,ettimde.Ama eskisi gibi olmadı aramız.Daha sonra aceleci davranıp bana karşı ne hissettiğini sordum.Net cevap vermedi.En son unutmaya çalışıyordum onu ki tekrar başa sardım ve unutamadığımı fark ettim.Ama gururumu çok incittim ve en önemlisi çok aceleci-kararsız davranışlarım oldu.Yinede onu seviyorum.Sizlere fikrinizi danışmak istedim.

Son düzenleme: 22 Nisan 2011
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bak canım seni anlıyorum ama hep aceleci davranmışsın orta yolu bulamamışsın ne sıkıcak nede boş bırakacaksın. Hayırlısı ne is onu yaşarsın inş.

3. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    bir daha aramamalısın bence belkide o seni arayacak.bence gururunu kybeden insan ölü insandır.

4. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Canım yazını okudum.ilk başta yargısız infaz yaptığını yazmışsın amaaa bunun arkasında sevgin olduğu için fazla duramamışsın oda normall ama fazlada taviz verme silip eklemişsin silmişsin bence bırak bakalım o ne yapcak sana değer veriosa tekrar bi iletişime geçersin artık bişi yapmaa böylece değerini anlarsın ona göre davranırsın.

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ekle sil sil ekle cocuk oyuncağı gibi olmuş biraz.bunu bana birisi yapsa ben daha hiç takmam :) karşındakide benim gibi düşünüyosa bilemem oda net cevap verseydi zaten şuan silmek zorundada kalmazsn ama sende tam olarak ne istediğini bilmiyosun heralde kararsız kalmışsın düşünmden hareket etmişsin biraz :S

6. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    sende çok kararsız davranmışsın bence buda onun sana karşı tutumundan dolayı olmuş ama arama boşver..........

Kararsızlıklarım,hatalarım yüzünden başlamadan bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilikleri Ebru yüzünden mi bitti?

Evlilikleri Ebru yüzünden mi bitti?

Evlilikleri Ebru yüzünden mi bitti? Eşinden boşanan Osmantan Erkır'ın Ebru Gündeş ile aşk yaşadığı söylentisinin çıkmasının ardından akıllara bu soru geldi. 'Popstar Alaturka' yarışmasının jüri üyesi Ebru Gündeş ile programın yapımcı ve sunucusu Osmantan Erkır'ın üç haftadır aşk yaşadığı, hatta Londra'da baş başa beş gün geçirip 'Chicago'...
  2. kararsızlık......

kararsızlık......

selam melekler.....sıze bır konuda danısmak ıstıyorum fıkırlerınızı beklıyorum.....allah ızın verırse yaklasık 2ay sonra kızımı kucagım alacagım...ama su ısım konusu bayagı kafamızı kurcalıyor,cok ısım bulduk ama hep bısey cıktı ıcımıze sınen bır ısımde bulusamadık esımle.....suan aklımızda bır ısım var ve kımılerI begenmıyor kımılerı guzel dıyor.....onemlı olan bızım begenmemız tabıkı ama ben...
  3. İdo Melisa Aslı Pamuk aşkı başlamadan bitti

İdo Melisa Aslı Pamuk aşkı başlamadan bitti

ido sevgilisi melisa aslı pamuk aşkı ayrılığı ayrıldılar resimleri haberleri burada arkadaşlar. Babası İbrahim Tatlıses, vurulduktan sonra magazin dünyasında haber olan, gerek http://www.meleklermekani.com/magazin/197903-idonun-dovmesi.html?amp;goto=newpost ile gerek ise http://www.meleklermekani.com/magazin/197988-ido-ve-sevgilisi.html başlıkları ile gündeme gelen İdo, Melisa Aslı Pamuk'a...
  4. survivor bitti yüzü düzeldi

survivor bitti yüzü düzeldi

survivor bitti yüzü düzeldi sibel tüzün haberleri geçtiğimiz haftalardan survivordan elenen sibel tüzün makyajsız haliyle gündeme gelmişti şimdi ise makyajlı haliyle gündemde. Survivor yarışmasından elenen ünlü popçu Sibel Tüzün'ün 'Survivor'a gitmeden çektiği klibi 'Çok', müzik kanallarında dönmeye başladı. Klipte altı farklı kadın karakterine bürünen Sibel Tüzün, “Kadınlar farklı olsa...
  5. kararsızlık

kararsızlık

Nerden başlasam bilemiyorum 1 senelik bir ilişkin vardı ve uzun zaman önce bitti bende kendi okulumdan eğlenebildiğim arkadaş ortamımız iyi olan birisiyle devam ettim aylar sonra ama eski sevgilim gelip aklımı karıştırınca şuanki çocuğu bıraktım ama hoşlanıyorum hala ondan çünkü eski sevgilim her konuda sıkıcıdır ve eğlenemem onunla ama şuan ki çocuğa aklım karıştığı için bir kez daha aynı...

Sayfayı Paylaş