gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Karatay Diyetini Ulgulayanlar Kullananlar Bu başlıktan yazabilirler

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aslında bu beslenme şeklini ortaya atan ve 5. baskısı ile 50 bin adet kitap satan M. Canan Efendigil Karatay bu beslenmenin aslında diyet değilde bir yaşam şekli haline getirilmesi gerektiğini söylüyor. Ve ekliyor " bu bir diyet değil beslenme ve yaşam şekli " diyor. Söylediklerini düşündükçe ne kadar haklı olduğunu görebiliyoruz. Karatay Diyeti ile onlarca yüzlerce kişi sağlıklı kilo vermiş ve bir daha almamış arkadaşlarım. Sizlere daha önceden http://www.meleklermekani.com/diyet...ratay-diyeti-ile-kesin-zayiflamak-mumkun.html ile alakalı yazımızda bu durumdah bahsetmiştik.

Bunu beslenme şekli yapıp kullanan meleklerimizden paylaşımlarını bizlere yazmasını rica ediyoruz. Gerçekten uyguladınız mı ve kilo verdiniz mi ?

Sevgiler sağlıklı günler.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben 2 gün bu diyeti uyguladım :D sonra bayram başladı bıraktım.Şunu söylemek istiyorum gerçekten tok tutuyor.Yapmanız gereken tek şey,şekeri-tuzu-unu hayatınızdan kaldıracaksınız.Ha bide makarna ve pilav yemesenizde olur yiyecekseniz 2 çorba kaşığı falan.Zaten git gide mide küçülüyor sonra.Aç kalmadan kilo veriyorsunuz mükemmel bir şey.Yarın yine başlıyorum.İlk bir haftadan etkisini gösteren bu diyete bence herkes başlamalı...

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sadece 2 gün yapmışsınız diyeti. 2 günde nasıl bu tespitleri yapabildiniz anlamadım. 2 gündemi mizdeniz küçüldü ve kilo verdiniz.

Karatay Diyetini Ulgulayanlar Kullananlar Bu başlıktan yazabilirler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunun başlığını siz bulun...

Bunun başlığını siz bulun...

Ilık rüzgarla gelen bir müzik sesiyle dalıverdim uzaklara; "Aşık olmak günahsa ben bir günahkarım, pişman değilim tanrım…" diyordu yumuşak bir ses… bir sızı saplandı ilk önce kalbime… sensizlik yüreğimi yakıyordu, sana hasrettim… sarı kurumuş yapraklar arasında yürürken rüzgarın yüzüme vurmasıyla kokunu duydum sanki… yalnızdım… mutsuzdum, sen yoktun… ebediyen gitmiştin… Şimdi yanımda...
  2. İhbarlarınız Bu Başlık Altından

İhbarlarınız Bu Başlık Altından

Sevgili Melekler Mekanı üyeleri, Forumumuz içerisinde mesajlarda rastladığınız - Ölü caps (Görülmeyen, link'i ölen resimler) olan konuları - Reklam İçerikli, reklam amacıyla link verilmiş konuları - Daha önce açılmış olan konuları - Kurallara aykırı mesajları - Aykırı kelimeler - ifadeler içeren konuları buradan bizlere bildirebilirsiniz. Daha önce açılmış olan tekrar...
  3. Karatay Diyeti İle Kesin Zayıflamak Mümkün

Karatay Diyeti İle Kesin Zayıflamak Mümkün

Az önce Saba Tümer'in proğramına konuk olan M. Canan Efendigil Karatay bu diyeti açıkladı meleklerim. Kendisi aslında Profesörmüş. Biraz bilgi verelim sizlere. M. Canan Efendigil Karatay, ömrünün 50 yılını hekimlik hizmetine adamış, birçok ünlü isme hocalık yapmış, değerli bir kardiyoloji profesörü. Prof. Dr. Canan Karatay Efendigil Türkiye’de ilk kez uyluk artar damarı yoluyla koroner...
  4. Ramazanda Karatay Diyeti yapmaya ne dersiniz?

Ramazanda Karatay Diyeti yapmaya ne dersiniz?

Ramazanda Karatay Diyeti Yapılırmı Karatay Diyeti Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Ramazan Ayı'nda zayıflamanızı sağlıyacak ve oruçluyken sizi tok tutacak sahurda beslenme önerilerinde bulunmuştuk. Şimdi ise Ramazan Ayı'nda kilo vermek isteyenler için etkili ve faydalı bir diyet önerisinde bulunuyor ve Karatay diyeti nasıl yapılır diye bilgiler aktarıyoruz. Türk...
  5. Ella kullandım lütfen kullananlar hamile kalanlar yazabilir mi ?

Ella kullandım lütfen kullananlar hamile kalanlar yazabilir mi ?

Merhaba ben ilişkiden sonra 5.ci günü Ella kullandım fakat adetimden 18 gün geçti hala adet olmadım karnım çok şişti miğdem bulanıyo sizde hamile kalmış olabilirmiyim yoksa ellanın yan etkilerimidir ?

Sayfayı Paylaş