gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

karaya vurmuş balina

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

hiç karaya vurmuş bir balina gördünüz müü :dil: :dil: :dil: [​IMG]

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: karaya vurmuş balina
    şimdi görmüş oldum:haha:emeğine sağlık

3. ormangülü

ormangülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gercek bir balinayla karsilasagimi zannediyordum :laugh: Tesekkürler arkadasim.

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

ufffffffffffsssssss bu ne :)

5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    balina işte sizeeeeee he heeeeee

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

böyle bir balinayı ilk kez görüyorum HARİKA

karaya vurmuş balina konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balta

Balta

Ağaç kesmekte kullanılan keskin balta can yakmaya, geçim işlerinde çetinliğe; Odun baltasıyla yaş ağacı kesmek şerre, belaya duçar olmaya; kış mevsiminde kuru odun kesmek yahut parçalamak mal ve paraya, sıhhat ve afiyete delalet eder. (Toprak baltası iççin Bakınız; Kazma.)Rüyada balta görmek, sıkıntıda olunan konuda yardım geleceğini, hastalık varsa, tekrar sağlığına kavuşacağını belirtir....
  2. Balina

Balina

rüyada yavru balina görmek rüyada yavrusu görmek balinalarda yavru bakımı karaya vurmuş Balina büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır. Balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder. Balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur.Rüyada balina görmek, o yil içinde çok büyük...
  3. Baldır

Baldır

Rüyada baldir görmek, insanin ömür ve geçiminde güvenip inandigi ve dayandigi yerdir. Baldirinin demirden yapilmis oldugunu görmek, ömrünün uzun olacagina; sirçadan yapildigini görmek ecelinin yakin bulunduguna; bir erkek bir ka-dinin baldirini görüp, onu tanimis olsa, çok yakin birisi ile veya ta-nidigi bir kadin ile evlenecegine delalet eder.
  4. Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözü

Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözü

Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözü - Arkadaşlar selam Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözlerini rica etsem bu sayfadan bana yazar mısınız acaba?
  5. Tamer Karan Vursalar Beni Sözleri

Tamer Karan Vursalar Beni Sözleri

Tamer Karan Vursalar Beni Sözleri Tamer Karan Vursalar Beni Şarkısı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Tamer Karan hayarın olan tüm misafirler, bu yazımızda Tamer Karan'ın Vursalar Beni adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. İçimde yeni bir sevda Nereye gitsem bilemem Aklım dağınık bulanık Açılsam sana derdimi döksem Nasıl bunca yıl sustuğumu İçimde söndürdüğüm ateşimi...

Sayfayı Paylaş