gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Karbonat Dişleri Beyazlatıyor mu?

Konu, 'Ağız ve Diş Sağlığı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

diş beyazlatma, karbonatla diş beyazlatma, dişler nasıl beyazlatılır

Sevgili melekler, sağlıkla ilgili olarak kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek kötü sonuçlara sebebiyet verebiliyor. Halk arsında pek çok doğru bilinen yanlışlar var. Bunlardan pek çoğu da diş bakımıyla ilgili. Mesela küçüklüğümüzden beri karbonatla dişleri fırçalamanın dişleri beyazlatacağı yönündeki inanış son derece yanlış bir uygulama. İşte Diş Hekimi Aslı Ercanlı'dan diş sağlığıyla ilgili doğru bilinen yanlışlar...

dişler.jpeg

Karbonat Dişleri Beyazlatıyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dişlerinizi Düzenli Fırçalıyor musunuz?

Dişlerinizi Düzenli Fırçalıyor musunuz?

Şimdi dürüst oluyoruz melekler, dişlerinizi hergün düzenli olarak fırçalar mısınız?
  2. Karbonatın Faydaları

Karbonatın Faydaları

karbonat karbonatın faydaları karbonat faydaları karbonatin faydalari ne işe yarar Karbonatın bisürü faydası varmış kızlar çoğunu ilk defa duydum bende... * Evinizdeki halıları süpürseniz de silseniz de zamanla kokmaya başlar. Halı yıkamacılara verdiğiniz halı bilin ki, en kötü kimyasal deterjanla, yerlerde araba yıkanır gibi yıkanmaktadır. Oysa kokuyu çıkarmak için şunu yapabilirsiniz....
  3. Oruçluyken diş fırçalanır mı bu mekruh mudur ?

Oruçluyken diş fırçalanır mı bu mekruh mudur ?

Oruçlu iken de dişimi fırçalıyorum bana göre bir sorun yok gibi olsada geçen arkadaşım oruçlu iken diş fırçalanır mı ya dedi. Ne bilim içimde bi şey kaldı acaba bununla ilgili bir bilgi var mı teşekkür ediyorum.
  4. diş tedavisini sigorta karşılıyor mu

diş tedavisini sigorta karşılıyor mu

Kızlar selamlar. Dişlerimden tedavi olmama gerekiyor ama sormak istiyorum sigorta bunu karşılıyor mu ? Para vermeden diş tedavimi yaptırabilir miyim ?
  5. Diş Beyazlatma yapılırken ağrı olur mu?

Diş Beyazlatma yapılırken ağrı olur mu?

diş beyazlatma ağrılı bir işlemmi,diş beyazlatma tedavisi acılı bir işlemmi,diş beyazlatılırken ağrı olurmu,diş beyazlatma tedavisi hakkında bilgiler iş beyazlatma (bleaching) işlemi sırasında diş ağrısı olma olasılığı çok düşüktür. Fakat nadiren de olsa diş beyazlatma da kullanılan jel madde bazı durumlarda dişetinize sızabilmektedir. BU durumda beyazlatma jelinin dişetine temas eden...

Sayfayı Paylaş