Karbonat ve limonla gebelik testi

Konu, 'Gebelik' kısmında LALEZAR tarafından paylaşıldı.

1. LALEZAR

LALEZAR Well-Known Member

karbonatla gebelik testi limonla gebelik testi karbonatla nasıl yapılır limon limon nasıl yapılır
    Saçma demek yok amaaaaaaaaa :)

Kızlar belki komik belki inanılmaz ama eskiler bunu uyguluyorlarmış, bir bardağa idrarı yapıp içine bir miktar karbonat atıp köpürürse hamile olduklarını anlıyorlarmış, yada limonun suyunu sıkıp tortuları dibe çökerse yine aynı şekilde hamile olduklarını düşünüyorlarmış, aslında merak edip bende denedim benim adetime birkaç günüm daha var ama 2 gün önce silik çizgi görmüştüm... Karbonatlı olan kenarlardan biraz köpürür gibi oldu, limonlu olanda tortular dipte idi...
    Hamile olan arkadaşlar yada yeni hamile olan arkadaşmar bir deneyebilirse belki doğruluk payını bulabiliriz...:tik:

2. eminegelin

eminegelin New Member

tam yazcaktim, bi dene diye, zaten denemisin :)
    Insallah hamilesindir yaaa, ve bence hamilesinnn, yoksa test silik cikmazdi, kabonat köpürmezdi, limonun tortulari inmezdi. :)
    sirada Kürba testi ve kan testi var.... onlarida yapta kesinle$sin :)
    ayyy heycanladim... insallah melegin gelmistir ve allahim sana bagislar.....

3. LALEZAR

:) kız duyarımda denemeden durur muyum hiç ...

4. MaWiM

MaWiM ♥Sadminin Aşkısı♥ Yetkili Kişi

aaa çok ilginç :)) ee eskiden testmi varmış bu tür yöntemlerle gebelikler öğreniliyomuş emeğine sağlık canım:)

5. LALEZAR

Evet eskiden test falan yokmuş böyle şeylerle öğreniyorlarmış, geçen bir yerde de okumuştum, adete yakın vajinaya parmak sokarak da anlaşılabiyormuş, eğer eline birşey gelirse hamile değilmişsin, gelmezse hamile olabilirmişsin... :)

Karbonat ve limonla gebelik testi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi

[FONT=Arial][FONT=Times New Roman][COLOR=#800000][FONT=Arial][COLOR=#792a6e]Gebelik testi[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT] Embryo transferinden 12 gün sonra hasta gebelik testi için yeniden kliniğe çağırılır. Burada ilk önce idrarda daha sonra ise kanda gebelik testi (beta-hCG) yapılır. Kanda yapılan testin sonucuna göre gebelik olup olmadığına karar verilir. Test...
  2. kanda gebelik testi ve farlutal

farlutal farlutal hamilelik ve gebelik ne işe yarar ilişki üzerinden 20 gün geçtikten sonra kanda hamilelik testi yaptırdım ve negatif çıktı bunun üzerine farlutal isimli adet söktürücüyü kullanarak adet oldum.rengi ve miktarı normaldi ama kafamı kurcalayan bir konu var hamile olmama rağmen ilacın etkisiyle adet görmüş olabilir miyim?internette okuduğum bilgilerde eğer gebelik varsa...
  3. gebelik testi

beninm regli olmama 7 gün var. çok merak ediyorumm beklemek istemiyom...
  4. Buğday ve arpayla gebelik testi yapanlar

buğday ve arpayla yapılan gebelik testi doğrumu,buğday ve arpayla hamilelik testi nasıl yapılır,buğday ve arpayla bebeğin cinsiyetini belirle,buğday ve arpayla gebelik testi hakkında bilgiler [ATTACH=full]34876[/ATTACH] Erciyes Üniversitesi Gevher Nesibe Tıp Tarihi Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Ahmet Hulusi Köker, M.Ö. 2200 ile 2000 yıllarında Mısırlıların, buğday ve arpa kullanarak gebelik...
  5. limonla gebelik testi yapanlar

merhaba melekler limonla yapılan bir gebelik testi varmış diye duydum hakkaten böyle birşey varmı varsa nasıl yapılıyor ve kesin sonuç veriyormu aranızda limonla gebelik testi yaparak olumlu sonuç alan oldumu

Sayfayı Paylaş