gebe
  1. diyetçi melek

diyetçi melek Forum Okuru

karbonhidrat diyeti ile kilo verenler

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında diyetçi melek tarafından paylaşıldı.

karbonhidrat diyeti yapan varsa tecrübelerini paylaşabilirmi. Gerçekten karbonhidrat diyeti ile kilo vermek mümkünmü diyet ne kadar sürüyor ne kadar kilo veriliyor

karbonhidrat diyeti ile kilo verenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hollywood Diyeti İle Kilolarınızdan Kurtulun!

Hollywood Diyeti İle Kilolarınızdan Kurtulun!

Diyetin temeli, sıvı alımına dayanıyor. Haftanın 2 günü üst üste sadece meyve suyu içiliyor. Bu arada günde en az 8 bardak su da tüketiliyor. Hollywood Diyeti’nin mucidi Dr. Joel Fuhram, ani kilo kaybına karşın diyetin hiçbir sağlık sorunu yaratmadığını belirterek şöyle diyor: "Hem de çok sağlıklı’ "Bu diyet, meyve suları sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin...
  2. akdeniz diyeti, diyet programları ile kilo verme

akdeniz diyeti, diyet programları ile kilo verme

akdeniz diyeti ile 1 ayda 5 kilo Akdeniz diyeti Karbonhidratları ön plana çıkaran bir diyettir. Günlük kalorinin yüzde 55-56’sını ekmek ve makarna oluşturur. 1.Gün Kahvaltı 200 gr. greyfurt, 30 gr. kraker Ara Atıştırma 100 gr. elma Öğle Sebze salçasında makarna, fırında havuçlu pırasa Ara Atıştırma 125 gr. yoğurt, 30 gr. armut Akşam 30 gr. kepek ekmeği, sebzeli dana eti, zeytinli hindiba 2.Gün...
  3. Karbonhidrat Diyeti ile Zayıflayalım Hep Birlikte

Karbonhidrat Diyeti ile Zayıflayalım Hep Birlikte

Arkadaşlar 1,2 yıl önce bu diyeti bana bir arkadaşım söylemişti. Çok kilo aldığı zamanlarda bunu uyguladığını ve eski formuna geldiğini.ve bu diyetle aç kalmadan zayıfladığını belirtmişti. Denemekten ne çıkar diye denemiştim ozaman. 2,3 kilo vermiştim 2 haftada.geçen cuma yine başladım diyete.çünkü artık kilo vermem durmuştu.vücut herşeye alışmıştı.spor bile etki etmiyordu.57'ye...
  4. Simit Diyeti İle Kilo Verin!

Simit Diyeti İle Kilo Verin!

simit diyeti simit diyeti ile kaç kilo verilir Sevgili melekler, eğer siz de simit sevenmlerdenseniz, hem ağız tadınızı bozmadan hem de yeterli proteini alarak kilo verebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken diyet programını sizlerle paylaşıyoruz. (Her diyet öncesi mutlaka doktorunuza danışınız.) 1. Gün • Sabah: ½ simit, çay, kahve diyet içecekler • Öğle: 1 simit, yağsız salata (1...
  5. lahana diyeti yaparak kilo verenler

lahana diyeti yaparak kilo verenler

selam melekler aranızda lahana diyeti ile kilo veren varsa tecrübelerini ve lahana diyetinin nasıl yapıldığını bana anlatabilirmi. Lahana diyetinin yan etkileri varmı hakkaten lahana kilo verdiriyormu

Sayfayı Paylaş