gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Kardelen Ayşe

Konu, 'Egitim' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kardelen ayşe şarkı sözleri kardelen ayşe şarkısı sözleri şarkısı şarkı sözü Kardelen Ayşe, Kardelen Ayşe, Napıyorsun Bize Söyle...
    [​IMG]Öğrenciler: kardelen ayşeehhh, kardelen ayşeeehh. naapııyorsuun, biiiizeee söyleeeh!

Kardelen Ayşe: -hayalimiii yazıyorummm,öğretmeeen olmakk istiyorummm...

aradan yedi yıl geçer...

Öğrenciler: kardelen ayşeehhh, kardelen ayşeeehh. naapııyorsuun, biiiizeee söyleeeh!

Kardelen Ayşe: bugün öğretmen oldum ben,sınıfımda kardelenler...

Peki "200.000 Kardelen İşsiz" ne olacak?
    Her geçen gün umutsuzlukları artıyor. Onlar öğretmen olmak için okudular, ama atanmıyorlar. Ülkemizde öğretmen açıkları kapatılmıyor. Aksine saçma sapan politikalara imza atılıyor. Sözleşmeli, ücretli, vırt, zırt; öğretmenliğin kutsallığını zedeleyen politikalarla karşı karşıyalar. 200.000 işsiz öğretmen, öğretmenlik haklarını istiyor.

Kardelen Ayşe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Kardelen

Teoman - Kardelen

Bir telefon çığlığıyla Yalnız bir güne uyandım Bir an yanımdasın sandım. ''Dün'' de yok,''yarın'' da yok sonsuz bir şimdi içinde o an nefessiz kaldım Başka türlü birşey bu Yalnız seni isteyen Başka türlü birşey bu Sen gelsen aniden Kardelen,uçup gittin elimden Peki,yine döner misin? Sen kardelen,açıversen yeniden Beni hala ister misin? Aynı cümleyi on kere okurum Bir şey anlamam, çünkü...
  2. Kardelenin aşkı

Kardelenin aşkı

kardelenin aşk hikayesi kardelenin aşkı kardelenle ilgili mesajlar kardelen ile ilgili yazı Kardelenin aşkı güzel bir efsane... bu efsanenin kahramani bulundugu krallikta tüm genç delikanlilarin ve yakin tüm kralliklarda güzelligi duyulmus genç ve güzel kardelenin hayati... yüzünün güzelligi kadar kalbinin güzelligini bilmeyen yokmus... evlenme çagi gelsede bir türlü kalbinin sahini...
  3. (Kardelen resimleri )

(Kardelen resimleri )

kardelen resmi kardelen resimleri
  4. Kardelen vedası !

Kardelen vedası !

Kardelen vedası ! Saylan'ın kurucusu olduğu Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin kız çoçuklarını okula göndermek için yürüttüğü Kardelenler Projesi'ne büyük destek veren Sezen Aksu, Türkan Hoca'ya bir mektupla veda etti. İşte Sezen Aksu'nun mektubu: "Türkan Saylan Hoca'nın ardından... Sevgili Türkan Hocam, Bu gidişiniz insana elinde olmadan bir burukluk, bir öksüzlük duygusu yaşatıyor...

Sayfayı Paylaş