gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kardeş katili Adolf Hitler

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Adolf Hitlerin binlerce kişinin katili olduğu kadar öz krdeşininde bile katili olduğunu biliyormuydunuz? [​IMG] Almanların ünlü diktatörü ve malum herkez tarafından bilinen bir yazar!!! olan adolf hitler, yahudilere soykırım yaptığı dönemlerde kendisinden daha hassas ve insancıl olan kardeşiyle konuşuyorlardı. ama adolf hitler kardeşini her zaman bir düşman olarak görmekten kendini alıkoyamıyordu. neredeyse yahudilerden farksızdı hatta onlardan bile tehlikeliydi gözünde. adolf hitler kardeşiyle masada yemek yerken birden belinden silahını çekti ve masanın üstüne koydu.
    kardeşine;
    - al bu silahı ve beni vur!!!

kardeşi şaşkın bir şekilde;
    - ama sen benim ağabeyimsin neden seni öldüreyimki

adolf hitler çok sakin ve soğukkanlı bir şekilde;
    - çünkü sen beni öldürmezsen ben seni öldürücem
    çünkü senin bir gün beni devirip alman ordusunun başına geçme olasılığı uykularımı kaçırıyo.

kardeşi;
    - hayır ne senin yerine geçmek gibi bir düşüncem var nede şu an seni öldürmek

iyi peki der adolf hitler ve hiç düşünmeden silahı masadan alır ve öz kardeşini şakağından vurarak öldürür.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Kötü bir durum kardeş katli yasallaşmıştı bi ara

Kardeş katili Adolf Hitler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hİtlerİn 405,000 KİŞİlİk Stadi...

Hİtlerİn 405,000 KİŞİlİk Stadi...

Şimdi biz en büyük stadları Güney Amerikada falan sanıyoduk. Ama Eğer Nazi Almanyası yok olmasaydı en büyük stadyum şu an Nurnberg - Almanya'da olacaktı! Hitler ünlü mimarı Albert Speer'e görkemli bir stadyum maketi yapmasını istemişti. Speer da bunu gerçekleştirdi ki: Hitler'in hep mimariye merakı vardı son gününe kadar savaşta sonra Gökdelenlerin, Alışveriş Merkezlerinin, devasa devlet...
  2. Çakılı Silgi Katili Hitler

Çakılı Silgi Katili Hitler

katil bebek çaki izle katil bebek çaki filmini izle caki filmi çakinin filimleri Lisedeyiz, manyak bir tane Almanca hocamız var... Fiziksel tarifini nasıl versem dedim ama eşgali bile korkunçtu hani :D Sınıf mevcudumuz az zaten ama hocamız tedbiri elden bırakmıyor, 12 kişiyiz, indirdi bizi yemekhaneye dağıttı dört bir tarafa. Biz durur muyuz, silgi alışverişiydi, kalemtraştı derken adamın...
  3. Adolf Schreyer - Arap Atları

Adolf Schreyer - Arap Atları

arap ressamlar Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x585 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x585 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x585 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x585 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x585 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin (...
  4. cehennemden hit parcalar

cehennemden hit parcalar

Cehennemde Çalınan Şarkılar mazhar alanson - yandım kayahan - allah'ım neydi günahım orhan gencebay - batsın bu dunya muslum gurses - son pısmanlık nalan - afffettt yanıyorum affettt banu alkan - neremi neremi kayahan - cehennemde yansın bu dilim bir yemin ettimki dönemem duman - beni yak, kendini yak megadeath - welcome to hell sertab erener'den - yanarım...
  5. 'Başbakan Hitler yöntemleri kullanıyor'

'Başbakan Hitler yöntemleri kullanıyor'

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 'Hitler' yöntemlerini kullandığını ileri sürdü. DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, seçim çalışmaları kapsamında bulunduğu Edirne’deki temaslarının ardından Tekirdağ’a geçti. "KOLTUK KAVGASI YAPAN SİYASETÇİLER" Sezer, “Bu ülkede, sıkıntıları görmeyip, algılamayıp sadece koltuk kavgası yapan siyasetçiler var. Biri Başbakan...

Sayfayı Paylaş