gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

kardeşim için dua..

Konu, 'Çöplük' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

bu yıl sınava girecek kardeşim ona ayrdımcı olabilmek adıan bildiğiniz başarı zeka duaları avrsa paylaşırsanız çok sevinirim..

kardeşim için dua.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alttaki kardeşine dua et...

alttaki kardeşine dua et...

arkadaşlar birbirimize dua edelim rabbim dualarımızı şimdiden kabul eylesin.... YA Rabbim alttaki kardesimi,senden utanmayi begendigin her söze kosmayi nasip eyle. En cok sevdigin kimse,bu kardesimi onunla tanistir. Ya Rabbim onun ibadetlerini eksigiyle noksani ile kabul buyur. Cennetle Cemalinle müjdele. YA Rabbim kardesime RIZANA uygun bütün islerinde basarilar eyle. Onu...
  2. Mümin kardeşlerimiz için dua...

Mümin kardeşlerimiz için dua...

Mü'minler İçin Duâ Ebû Hüreyre radıyallahu anh'den rivâyet olunduğuna göre, Nebiyy-i Ekrem -sallallahu aleyhi ve sellem- şöyle dua etmişlerdir: "Yâ Rabb! Ben hangi bir mü'mine onu üzecek ve gönlüne ağır gelecek bir söz söylemişsem kıyamet gününde o sözü onun için sana kurbiyyet eyle; yani o sözden müteessir olduğu kadar onu sana yaklaştır. " (18)
  3. Nazar İçin Okunacak Dua

Nazar İçin Okunacak Dua

nazar için okunacak dua dua nazar için okunacak dualar nazar duası, nedir, nasıl okunmalıdır, nazarlık, nazara karşı okunacak dua için yazımıza buyrun arkadaşlar. ben nazara çok inanırım. babanem nazar dağları bile devirir inan kızım derdi hep. peki naza için hangi dua okunmalıdır ? Nazar için ne okumalı? Hz.Peygamber (s.a.v) bu şekilde söylerdi. Nazar değmemesi için çocuklara...
  4. hamile kalabilmek için dua

hamile kalabilmek için dua

selam kızlar. ben her zaman yazmıyorum ama sürekli okuyorum forumdakileri. ve hamilelik haberlerini görünce gerçekten mutlu oluyorum. internette geçen şahmeran duası buldum allahın tüm isimlerini barındıran bir dua. her gün 7 defa ikindi namazından sonra 21 gün boyunc okuyorsunuz, ilk gün iki rekat hacet namazı kılınıp, duanızı edip şahmern duasına başlıyorsunuz. tüm dilekler için allahın...
  5. Yağmur Yağması İçin Dua

Yağmur Yağması İçin Dua

Yağmur Yağması İçin Dua paylaşırsanız çok sevinirim arkadaşlar, şimdiden paylaşımınız için tşklerimi sunuyorum:

Sayfayı Paylaş