gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Kardeşim!!!ve Nişanlım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

nişanlıma sözler erkek kardeşime sözler Çok asi ve yaramaz bi erkek kardeşim var orta 1. sınıfa gdiyo 12 yaşında.Ve bende nişanlıyım kardeşim nişanlımı hiç istemiyo çok kıskanç evlenmemizi hele düşünmek istemiyo o buraya gelindiğinde garip nişanlıma kaşınma yapmadığını bırakmıyo hakaret ediyo dövüyo kovuyo aklınıza ne gelirse artık o çocuk değil annem babam bunun doğal bişey olduğunu her insanın evlenmesi gerektiğini anlatsakta bunu kabul etmiyo.Benimle hiç arası yok ama birbirimiz çok seviyoruz kardeşim o benim beni kıskandığı için yapıyo ama bu normal değil hiç başınıza böle bişey geldimi nluuuurr bi yardım edin bi fikir verin napmalıyım nası davranmalıyım.Normaldede pek kimseyle anlaşamayan bi çocuk asi şımarık ama bu konuda çok daha huzursuzluk veriyo insanlara annem babamda artık söz geçiremiyo :uhu:Kızsakta iyi konuşsakta yok anlamıyo dinlemiyo

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim bunlar üzülünecek şeyler değil....
    Aynısı bnm kuzenimin başına geldi...Hatta kuzenimin kardeşi damadımızı oklavayla dövdü bile düşün...

Tek derdi ablasını o adamla paylaşmak istememesi...Ama emin ol siz evlenince hiçbiri kalmayacak...Bakacak ki o adam ablasını çok seviyor çok koruyor... bu defa o adam abisi olacak...İnan bana

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ewlenince onu sevmeyeceğini sanıyo

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kardeşin tahmin ettiğim gibi oldukça sorunlu bir çocuk heralde... Bence bir pedagoga götürmelisiniz, uzman yardımı almalısınız. Aksi halde gelecekte, ruh sağlığı oldukça bozuk biri olur:S ALLAH yardımcınız olsun ne diyelim...

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    senin nişanlına yapılıyo bu benm eşime ne hakaretler ne sözler eşim askerdeyken ben anneme gittiğimde abim benim onunla görüştürmemi engelliyodu
    canım benim küçük daha kardeşin biraz büyüyünce anlayacaktır

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah düzelir ya saol uarada canım

7. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Evet oldukça sorunlu birisi psk. yardımıda alıyo ama düzelme yok malesef amin allah yardımcımız olsun

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    allah allah :S neden böyle yapıyor acaba?
    ilgi hep sizde diye olabilir bence

9. Mira

Mira Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    aynı sorunu bende yaşadım inanamıyorum demek benim kardeşim istisna değil :) ben neler çektim istemeye geldiklerinde insanları evden kovmaya kalktı ağlama krizlerine girdi.o zman daha 7 yaşındaydı..evlenince sorun bitmedi tabi.eşim ne yapsa yaranamıyo garibim :D bebeğim olunca hep çıldırdı asıl o zaman daha zor..bebeğime zarar verebilir diye hiç onları yalnız bırakmadım..böyle kıskançlık sonucunda neler oluyo duyuyoruz..neyse bebeğim şimdi 9 aylık ve bizim çılgın ufaklık bebeğime çok bağlandı.ondanda karşılık alıyo.herşey rayına oturdu..bebek daha çok sıkıntı olacak sandım ama bebeğim doğduktan 1-2 ay sonra düzeldi herşey..sende aynımı olur bilemiyorum canım..senin kardeşin epey büyük sayılır.kabullenecek oda eminim hatta bugünleri konuşup güleceksiniz birlikte..biraz daha sabırlı ve anlayışlı olmaktan başka yapacak bi şey yok..

10. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Senin kardeşin küçükmüş benimki büyük kabullenir inş. ya:küstüm:

11. Mira

Mira Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    evet canım cidden senin kardeşin benim kardeşimden büyük ama yinede bir çocuk..senindemi yaşın küçük canım,evliliğin erken olduğunu düşünüyo olabilirmi.belki seninle daha fazla zaman geçirmek istiyodur..sevgini paylaşamıyodur..ne olursa olsun kabullenmek zorunda bunu oda anlayacak..

12. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Evet o yüzden galiba inş. da kabullenir :(

13. CoLoRfuL~~éCém

CoLoRfuL~~éCém Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aßla bana sorarsanız yani kardeşinizde neredeyse benle aynı yaşta onu az anlıyorum.ßnce kardeşinizi dinlemenizde fayda var blki bi bildiği vardır veya bu yaşlar ergenlk dönmi olduğu için bir şeye sıkılmıştır bunuda size yansıtmış olabilir bnm pek ilgim deildir ama yani bu yaşlarda olur böyle şeyler ama sakın üstüne gitmeyin ona hep ilgi gösterin konuşun . Derdi var mı sorun .

14. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim yaaa sen bu yazınla beni güldürdün yaa allahta seni güldürsün inş...
    güldüm çünkü aynısı bende de var senin kardeşin daha cocuk yaa benimkine ne demeli 19 yaşında hiç cekemiyorr....fukara aşkım ne eziyetlere ugruyorr :))) bunlar tatlı şeyler yaa gecer zamanla diye düşünüyorum sen bence benim gibi yap bırak onları kendi haline aralarında halletsin emin ol o zaman biraz daha ii oluyor herşey....

he sana benden bir ipucu kardeşinle nişanlını bir araya getir onlara bilgisayar oyunu al bırak gerisini onlara ....

Kardeşim!!!ve Nişanlım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nişanlınızı Kaçırın

Nişanlınızı Kaçırın

Nişanlınızı Kaçırın Evlenmek için gelinlik alamıyormusunuz..İşte gelinlikçinin önerisi camda yazıyor..:D:D:D
  2. üç kardeş ve hakediş...

üç kardeş ve hakediş...

Arızam 'ım kör sağır dilsizi kadar olmasada kafa kurcalıcak bi soru .. ewet meleklerim sorum şu: Üç kardeş köylerinde fakirlikten canları sıkılır ve düşünüp bir karara varmışlar.yapacakları şey üç kardeşte farklı ülkelere gidip on yıl boyunca çalışıp kazandıklarını getirip bir yerde buluşacaklar ve bu paraları üçe bölecekler.on yıl gecer kardeşler kazandıklarınıda yanlarına alır tam...
  3. Olsen kardeşler ve stilleri

Olsen kardeşler ve stilleri

Farklı stilleriyle ve kendine özgü stilleriyle Olsen kardeşler...
  4. nişanlım uzak ve soğuk.bu ise aklımı çeliyo

nişanlım uzak ve soğuk.bu ise aklımı çeliyo

demin konuyu kısaca yazdım dinlemeden herkes direk suçluyo.ben doğruyum demedim ki direk.sıkıntı var ki yazıyrum.dinlemek akıl almk istiyorum tenkit değil.nişanlım benim peşimden 1 yıl koştu.onun çin aile dostu olan izmirde oturan bi pilottan bile vazgeçtm.evlenmk istyodu.nişanlımla 7 ay çıktım.çok sevdik.iyi anlaşıyduk.bizde sıkıntı yok.evlenilecek biri dedim.güvendm.annestyle fln da...
  5. kardeşim ve onun sınıfı

kardeşim ve onun sınıfı

karderşim sınıfında dışlanıyor malesef. evet onu fazla sevmediğmi biliyorum ama o benm kardeşiim ve ne olursa olsun onun sınıfda dışlanmasını istemiyorum. sınıfında iki kız var sürekli ona kötü davrınıyor ve sınıfta kimse ile konuşmuyor. bugün okuluna gittim o iki kız yaşlarına bakmadan bana bakıp bakıp gülüolar. şimdi 8. sınıf öğrencileri dövsem döverim ama daha sonra sınıfta kardeşime ne...

Sayfayı Paylaş