gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Kardeşimin Kalp Ağrısı Var

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

kalp ağrısı ergenlik dönemi ağrıları kalpte sızı nedenleri burda melekler. Sevgili melekler benim bir dana kardeşim var :D:D 15 yaşında ve kalbim ağrıyor diyor sürekli hızlı çarpıyormuşş ağrıyormuşşş doktora gitti tahlil yaptılar ama sorun yok kalbinde

doktor psikoloğa git demiş psikolojik olabilirmişş:S panik atak olabilirmi acaba pek bilgimde yok ama bana akıl verin merak ediyorumm meleklerr:S

panik atak olanların kalbi ağrırmı acabaa:S yani kallp ağrısı yaparmıı panik atakk bilgisi olan melekelrden yorum bekliyorummm lutfen

elvin berfin bunu beğendi.
  2. jican

jican Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    cemoşcum bildiğim,okuduğum ve araştırdığım kadarıyla ayrıcada yakın arkadaşım olan aliye ablamdada panik atak var.bu bir piskolojik hastalıktır ve hiç beklemedikleri bir anda kalp çarpıntıları hızlanıyor ve kendilerini kalp lrizi geçiriyor sanıyorlar yada kalp sancısı olduğunu düşünüyorlar.ama inş.kardeşin panik atak değildir.genç insanların kalp basıncı yüksek olduğundan gerek heyecanlandığında gerekse strese girdiklerinde bu basınç artacağından kalp sancısı çektikleri oluyor.bu aşırı basınç aşırı olunca spazm oluşabiliyor.geçmiş olsun.canım

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    jican çok teşekkür ederim canımm evet durduk yere kalbi hızla atıyor ve ağrıyorr kalp şeriti falan çekildi bişe yok demişlerr kalp doktoruna gitcekler yarın falann bakalım tam ayrıntılıı baksınalr ne diyecek doktor

ben birde şöyle düşündümm ergenlik çağında göğüs genişliyordaa o yüzdenmi oluyorr kafam takıldıı çok:S

4. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    valla cemosum tam bana göre bir konu acmissin eline saglik diyeyim. daha bundaniki gün önce temizlik yapiyordum temizlikte yatagimin carsaflarini degistiyriyordum.kalbime bir sanci girdi kücük kizima bakip hemen tekbir getirdim ay ölecegim dedim kizim ne olacak ölümle burun burunaydim yani cooook korktum. sanki bicak saplar gibi oldum. ALLAH´a sükür yasiyorum.. ne oldugunuda bilmiyorum..

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    alal allaaa geçmiş olsun elvinn hemen doktora gitt valla kalp şakaya gelmiyorr eskidenn insanlar kalp hastasıydıı ilaç alırladıı falan bilirdik yanii

ama şimdii biri aniden ölüyor ne diyoruzz kalpp neymiş gizli kapll bu kaplten tırsar oldum valla sende ihmal etme doktora görünn allah şifa versin canım

Kardeşimin Kalp Ağrısı Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kardeşler ama 4 çocukları var

Kardeşler ama 4 çocukları var

Evlenerek dört çocuk yapan kardeşler yeni bir tartışmanın kapısını araladı. Almanya'nın Saksonya eyaletinde yaşayan Patrick S. ve Susan K. kardeş olmalarına rağmen evlenerek ortak dört çocuk sahibi oldu. Ülkede şimdi yakın akrabalar arasındaki evliliğin suç olup olmadığı tartışması yapılıyor. Almanya'da ensest ilişki yasalara göre suç sayılmasına rağmen ikili bu ilişkiden vazgeçmedi. Patrick...
  2. benimde itirazım var kardeşim..

benimde itirazım var kardeşim..

neden insanlar verdiği sözde durmuyorlar yaaaaaaaaa..yada yapamayacakları şeyler hakkında neden söz veriyorlar....bak asabileştim en sonunda...
  3. Kalp ağrısı

Kalp ağrısı

kalp ağrısı nereye vurur kalp hangi kola vurur kalp ağrısı, nedenleri, belirtileri, nasıl olur, nasıl geçer, nereye vurur, nefes darlığı, ne kadar sürer, neyin belirtileri, nerde olur Kalp ağrısı asla zaman kaybetmeden hastaneye gidilmesi gereken ciddi bir sağlık sorunudur Melek'ler. Kalp ağrısı zaman zaman başka ağrılarla karıştırılabiliyor. Bu nedenle hastanelere başvurmada gecikmeler...
  4. kalp ağrısı

kalp ağrısı

kalp ağrısı sırtın neresinde başlar?
  5. kıvanç tatlıtuğ kız kardeşi kardeşleri var mı

kıvanç tatlıtuğ kız kardeşi kardeşleri var mı

kıvanç tatlıtuğun kız kardeşleri var mı kızlar, yada resimleri kimdir bunlar merak ediyorum acaba güzeller mmi :)

Sayfayı Paylaş