gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Kardeşini seç Kampanyası

Konu, 'Melekler Yardımlaşma' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

kardeşini seç kampanyası kardeş seç kampanyası melek kartı kardeşini kardesini sec Minik bir yüreği sevindirmek, ona eğitim hayatında destek olmak için www.kardesinisec.com'u ziyaret edin, siz de bir kardeş edinin...
    Bir defter, bir kalem, bir mont, bir bot kardeşlerimiz için dünyalara bedel... Onları en çok mutlu edense yüreğinizden kopup gelen mektuplar... Untumayın, bu kamyanya sizlerin desteğiyle büyüyecek...

Kardeşini seç Kampanyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kardeş Kardeş Zirveye Doğru

Kardeş Kardeş Zirveye Doğru

Türk basketbolunun yetmişli ve seksenli yıllardaki efsane guardlarından Necati Güler'in oğulları Muratcan ve Sinan Güler, Basketbol Ligi'nde iki farklı takımda ancak "aynı hedefe", şampiyonluğa doğru koşuyorlar. 26 yaşında olmasına karşın 10 yıldır Türkiye Ligi'nde boy gösteren Muratcan, Türk Telekom forması altında zirve yarışını sürdürürken, kardeşi 23 yaşındaki Sinan da Beşiktaş...
  2. Kardeşini seç kampanyası

Kardeşini seç kampanyası

Arkadaşlar nette gezinirken çok güzel ve çok özel bir site buldum..Öncelikle duyarlı yaklaşımından dolayı siteyi kurmakta emeği geçen herkese şahsım adına teşekkür ederim.. orda bir köy var uzakta..o köy bizim köyümüzdür Gitmesekte ...görmesekte.. o köy bizim köyümüzdür.. TIKLA Site kurucusu hakkında ufak bir bilgi arkadaşlarım. www.kardesinisec.com 1 Ekim 1944 İzmir doğumluyum. Arkeolog...
  3. 4 kardeş

4 kardeş

Bu dünyada 4 kardeş varmış. Bu kardeşlerin üçü doğru yolu seçmişler namazını niyazını orucunu tutup Allah için hayırlı işler yapmışlar. Diğer bir kardeşleri ise kendini şaraba vermiş, hergün içip günah defterini rekorlar kitabına doğru sokmaya çalışıyormuş. Uzun süre sonra bu 4 kardeş ecelleri gelip ölmüşler. Kardeşler bir arada toplanıp sorguya çekilmişler. Doğru yolu seçen kardeşlerden...
  4. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...
  5. Dergi Kampanyası

Dergi Kampanyası

hanımlar, sehir firsatinda indirim gordum bir sürü dergi var. hatta abonelikte de baya indirim yapmıslar. ben cosmo'ya abone olurum valla :) sizle de paylasayim dedim Cosmopolitan'dan Marie Claire'e, Esquire'den Forbes'a 33 Dergi Groupon'da!

Sayfayı Paylaş