gebe
  1. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kardeşler ama 4 çocukları var

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında meleğim_rüzgarım tarafından paylaşıldı.

Evlenerek dört çocuk yapan kardeşler yeni bir tartışmanın kapısını araladı.
    Almanya'nın Saksonya eyaletinde yaşayan Patrick S. ve Susan K. kardeş olmalarına rağmen evlenerek ortak dört çocuk sahibi oldu. Ülkede şimdi yakın akrabalar arasındaki evliliğin suç olup olmadığı tartışması yapılıyor. Almanya'da ensest ilişki yasalara göre suç sayılmasına rağmen ikili bu ilişkiden vazgeçmedi. Patrick S. ensest ilişki nedeniyle iki yıl hapis yattı. Çift ilişkilerinde bir yanlışlık olmadığını savunuyor.

Ancak şu anda Almanya'da değişik bir tartışma yaşanıyor. Ensest ilişki gerçekten suç mu? Dava şimdi anayasa mahkemensinde görülecek. Anayasa mahkemesinin vereceği karar merakla bekleniyor.

Eğer mahkeme ensest ilişkinin suç olmadığı yönünde bir karar verirse, Alman yasalarına göre akrabaların birbirleriyle ilişkiye girmeleri de suç olmaktan çıkmış olacak.
    (Hürriyet)

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kardeşler ama 4 çocukları var
    tovbe yarabbim..........sen yolundan ayirma yarab...........

3. meleğim_rüzgarım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bole bısı nasıl olur yaa ımkansız yanı

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

allahım sen aklımıza mukayet ol kıyamet alametleri bunlar emeğine sağlık canım

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

allahım sen bu ınsanlara akıl fıkır ver insanlar şaşırmış olmalı

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

töbe töbe dur bakalım daha neler duyacağız aman Allahım sapıklık resmen yaaa

7. meleğim_rüzgarım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sasırmıs bunlar valla sasırmıslar sankı dunyada evlenıcek baska kımse kalmadı

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

insanın nasıl olurda aynı kanı taşıyan heleki kardeşini nefsi çekebilir...dünyanın resmen sonu geliyor hala insanlar uyuyor haberimiz yok...

9. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

dehşetle okudum sonumuz ne olur bu gidişle bilmm allah çocuklarımızı hayırlı insanlarla karşılaştırsın

10. meleğim_rüzgarım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ecelın dedıgın gıbı cnm ya nasıl bole bısı nefıs ya anlamadım

Kardeşler ama 4 çocukları var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zencefilin faydaları çok ama zararıda var özellikle çocuklara

Zencefilin faydaları çok ama zararıda var özellikle çocuklara

çocuklara zencefil zencefil çocuk çocuklarda bebeklerde zencefılın faydaları Zencefilin çok faydasını duydum.Ama 2 yaşın altında ki çocuklar için zararını ilkkez duyuyorum.Neden diye merak ettim ama öğrendim.Buyrunuz.. Zencefil her ne kadar mucizevi bir bitki de olsa 2 yaşın altındaki çocuklarda kesinlikle kullanılmamalıdır. Buna çok dikkat edilmelidir. Zencefil bitkisi son zamanlarda...
  2. 4 kardeş

4 kardeş

Bu dünyada 4 kardeş varmış. Bu kardeşlerin üçü doğru yolu seçmişler namazını niyazını orucunu tutup Allah için hayırlı işler yapmışlar. Diğer bir kardeşleri ise kendini şaraba vermiş, hergün içip günah defterini rekorlar kitabına doğru sokmaya çalışıyormuş. Uzun süre sonra bu 4 kardeş ecelleri gelip ölmüşler. Kardeşler bir arada toplanıp sorguya çekilmişler. Doğru yolu seçen kardeşlerden...
  3. benim 4 zayıfım var ama ortalamam tutuyo

benim 4 zayıfım var ama ortalamam tutuyo

arkadaşlar ben 10. sınıfa gidiyorum 3 tane alttan dersim var diyelimki benim 4 zayıfım var ama ortalamam tutuyo o 4 tane ders alttaki derslere ekleniyomu yoksa doğrudanmı geçiliyo??
  4. Çocuğunuz Kardeşe Hazır mı?

Çocuğunuz Kardeşe Hazır mı?

Çocuğunuza Kardeş Çocuğunuz Kardeşe Hazır mı Her çocuk biraz olsun yeni doğacak olan kardeşini kıskanır...Bunun dengesini sağlamak da sizin elinizde nasıl mı? Bakalım çocuğunuz yeni kardeş istiyor mu? Bakalım hazır mı bu sürece?? Çocuğunuzu kardeşe alıştırma süreci biraz zaman alabilir ama buna katlanmanız gerek ve çocuğunuzun da isteklerini göz önünde bulundurmanız gerekir... Aileye yeni...
  5. Çocuklar Kardeşlerini Neden Kıskanır?

Çocuklar Kardeşlerini Neden Kıskanır?

Bu konu; Çocuklar Kardeşlerini Neden Kıskanır haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birden fazla çocuğu olanlar bilirler, umumiyetle ne kadar yok öyle birşey denilse de, büyük çocuk ne kadar da olgun çağda olsa da büyük çocuklar her zaman küçükleri kıskanır. Bu kıskançlığın dozajını ise ebeveynlerin olaya hakimiyet sınırları belirler. Eğer uygun şekilde büyük çocuğa...

Sayfayı Paylaş