gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kardeşlikle ilgili yeni nikler arıyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar, geçirdiğimiz şu hassas günlerde kardeşliği anlatan nikler istiyorum sizden faceden paylaşmak üzere :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hayat yaşamayı, Mutluluk gülümsemeyi, sevgi Haketmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk;paylaşmayı bilen için vardır.

Eğer bir dostu severseniz ona bağlanın sakın bırakmayın, eğer nefret ederseniz ona bağlanmaya çalışın bilinki sevgi dostluğun temelidir.

Karanlık aydınlıktan, yalan gerçekten kaçar.güneş yanlız olsada etrafa ışık saçar.üzülme doğruların kaderidir yanlızlık,kargalar sürüyle,kartallar yanlız uçar.

Eğer gerçekten birini seversen, Onu özgür bırak! Sana ait olmak isterse bir gün mutlaka geri Gelecektir Gelmezse de boşa peşinden koşma Asla da senin olmayacaktır.

Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar. aşk kendinden emin bir şekilde sorar: ben senden daha candan ve daha yakınım. sen niye varsın ki bu dünyada? arkadaşlık cevap verir: sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için…

Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcak bir kucaksa ve dostluk için ateşe atılmaksa, dünya durana, can bedenden çıkana dek sevdiğimsin.

Kuşlar gibi uçmasını, balıklar gibi yüzmesini öğrendik; ama bu arada çok basit bir sanatı unuttuk: Kardeş olarak yaşamayı..

Bu Dünyadaki Herkez kardeştir önemli olan O kardeşlik bağını Bulmaktır.

Kardeşinle mücadele etme, onunla alay etme, ona verdiğinden sözden dönme

Kardeşlik sadece Kan Bağı iLe oLmaz Din Bağıda Kardeşliğe An Açık örnektir.

Hiçbiriniz kendi nefsi için istediğini (mü’min) kardeşi için de istemedikçe tam mümin olamaz

Kardeşlik Son Bulmayan Arkadaşlıklardan Doğar.

İyi hareketler güzel davranışlar kardeşlik bağlarınının temellerini atar.

Kardeşlik Sözlerde Biten Bir Cümle Değil Kalpte Atan Bir Sevgi Çemberi Olmalıdır.

Müslüman müslümanın kardeşidir, onu terk ve ihmal etmez.

Kimi Kardeşin olarak görüyorsan ya ona benze yada kardeşin gibi gördüğün insanı kendine benzetki görenler sizden örnek alsın.

Hakiki arkadaşlık sıhatten farksızdır,kiymeti elden gittikten sonra anlaşılır

Yalnızca bizim gibi insanlar,benim gibi yaşama delicesine aşık olanlar ve mücadelemize ve eskisinden çok daha iyi olan çalışmaya aşık olan insanlar- amacı doğru olarak olduğu gibi görünmeye başlayan ancak bizim gibi insanlar- bize kalmış tek bir şans bile olsa dostlarını terk etmezler.

Kalbin hangi arzuların özlemi ile çarpıyorsa hayat rüzgarların seni ona kavuştursun

Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.

kardeşlikle ilgili yeni nikler arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Misafir İle İlgili Atasözleri arıyorum

Misafir İle İlgili Atasözleri arıyorum

Misafir İle İlgili Atasözleri lazım bana eğer aranızda bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlarım varsa lütfen Misafir İle İlgili Atasözleri yazsın:)
  2. Kardeşlikle İlgili Mesajlar arıyorum

Kardeşlikle İlgili Mesajlar arıyorum

Merhaba arkadaşlar sizlerden bir ricam olacak kardeşim gibi sevdiğim hatta kardeşten de öte olduğum iki arkadaşım için Kardeşlikle İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
  3. Nazarla İlgili Mesajlar arıyorum ben

Nazarla İlgili Mesajlar arıyorum ben

Merhaba arkadaşlar nazara inanır mısınız bilmiyorum ama ben çok inanırım. Hatta rahmetli anneannem mezarda yatanların çoğu nazardan ölmüştür derdi ben küçükken belki de o kulağımda kaldı diye inanıyorum:) Sizden de Nazarla İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
  4. yeni nikler lazım 2013

yeni nikler lazım 2013

Arkadaşlar face twitter msn ve forumlarda kullanabileceğim yepyeni nikler arıyorum hiç kullanılmamış ya da az kullanılmış ta olabilir :D
  5. ibadetle ilgili ayetler arıyorum

ibadetle ilgili ayetler arıyorum

Selamlar melekler mekanı.Sitenizde çok faydalı konulara değiniyorsunuz teşekkür ederim. Ben ibadetle alakalı ayetleri yazmanızı rica ediyorum sizlerden..:)

Sayfayı Paylaş