gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Kareli İş Yerine Özel Elbiseler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

dizayn, bayan giyim, kareli elbiseler, modelleri, klasik, 2011 sezon kıyafetleri burada bulabilirsiniz

Dizayn bayan giyim kareli elbiseleriyle hem kaliteyi hemde şıklıkğı birlikte yaşamak isteyen hanımlar için yenis ezon elbiselerini sunuyorum.

2. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    hepsi cok hos: )

Kareli İş Yerine Özel Elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelere Özel Şık Elbiseler

Hamilelere Özel Şık Elbiseler

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 664x503 px Ve Boyutu 85KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 668x503 px Ve Boyutu 71KB.
  2. iş yerinde

iş yerinde

patronunuza sinirlendiğinizde yüzüne ne haykırmak isterdiniz? :sin:
  3. Çok hoş kareLi eLbiseLer...

Çok hoş kareLi eLbiseLer...

kareli elbiseler kareli elbise modelleri takım elbise
  4. İş Yerine Özel Takım Elbiseler

İş Yerine Özel Takım Elbiseler

bayan takım elbise modelleri etek ceket modelleri kadın takım elbise elbiseler etek ceket 2011 Çalışan hanımlar! Benim gibi iş yerinde sürekli takım, etek, ceket, pantolon giymek zorunda kalan melekler... sizlere güzel bir defile hazırladım.. etekli takımlar, pantolonlu takımlar hepside birbirinden şık .. buyrun:) Bu benim :) çok beğendim:) ne kadan mikemmel.. cok güzel ya .....
  5. Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Katılacağınız bir davet,mezunuyet balosu yada sizin için çok özel bir gecede giyebileceğiniz harika modellere yer veriyorum Meleklerim. Şıklığın ve zerafetin çok güzel anlatıldı bu modellerden de anlaşılıyor zaten.Hepsi birbirinden hoş...Sade ve şık olmanızı sağlayacak harika elbiseleri sizlere sunuyorum... Size yakışan rengide seçtikten sonra özel günlerinizin en gözdesi siz olacaksınız;)...

Sayfayı Paylaş