gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Karen Walker’s 2010 2011 koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Karen Walkers'ın tasarımlarını şahsen yakından takip edip bilmiyorum ancak gördüğüm ve incelediklerim kadarıyla canlı renkler ve hareketli kesimler gençlerin göz ardı edemeyeceği kadar hoş :) stil sahibi hanımlar gençler ve genç kalmak isteyenler bu koleksiyona bir göz atalım diyorum

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Emeğine sağlık hayatım çok hoş hepsi..

Karen Walker’s 2010 2011 koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavi jeans 2010/2011 sonbahar kış koleksiyonu

Mavi jeans 2010/2011 sonbahar kış koleksiyonu

mavi jeans 2010 2011 mavi jeans 2010 sonbahar kış 2011 kış koleksiyonu koleksiyonu Jeans markalarının vazgeçilmezlerinden biri olan Mavi jeans 2010/2011 sonbahar kış modasına bomba gibi modellerini bir defileyle tanıtarak giriş yaptı.Yazın sıcağında kavrulduğumuz şu günlerde içinizi biraz serinletmek adına bu sonbahar kış modası defilesine şimdi sizleri götürüyorum.)
  2. Gucci 2010/2011 sonbahar&Kış koleksiyonu

Gucci 2010/2011 sonbahar&Kış koleksiyonu

gucci çizme modelleri stefanel kürk Gucci 2010/2011 Sonbahar&Kış koleksiyonu gerçekten çok şık ve sıradışı tasarımlardan oluşmuş.Geçen sene ortaya çıkan diz üstü çizme modası gucci koleksiyonuyla yeni sezondada moda olacağının sinyallerini bize veriyor.Koleksiyondan dikkatimi çeken bir başka ayrıntı ise kürk detayı...Leopar desenlerede oldukça yer veren Gucci yine şıklığına ve kaliteye...
  3. Mavi Jeans 2010-2011 sonbahar-kış koleksiyonu

Mavi Jeans 2010-2011 sonbahar-kış koleksiyonu

mavi jeans kış sezonu mavi jeans 2010 kış koleksiyonu Ünlü markaların vazgeçilmezi mavi jeans ürünlerini tanıtmaya başladı.2011-2011 sonbahar-kış ürünlerini tanıtan bu koleksiyonu sizlerle paylaşıyorum meleklerim.
  4. Adil Işık 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Adil Işık 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Adil Işık Türkiye’de bayanların ilk uğrak yerleri arasında olmayı başarmış bir marka.90 yılların izlerini taşımak isteyenler için oldukça hoş bir koleksiyon hazırlamış.Üstelik bu yılların izlerini taşımak için aksesuarlarınızında önemi büyük.:tik:
  5. Adil ışık 2010 2011 Sonbahar Kış koleksiyonu

Adil ışık 2010 2011 Sonbahar Kış koleksiyonu

.Modern klasik arasında ki çizgiyi yakalamak isteyenler için oldukça fazla alternatifler sunuyor. Adil Işık 2010 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonunda etek ve pantolon tkaımlar ile nostaljik hava yakalanmış..Etekler, dizlere uzanan ince montlar, deri yelekler gibi birçok model 2011 Adil Işık koleksiyonunu tamamlayan şıklıkta Hepsi birbirinden şık mod. umarım beğenirsiniz :tik:.

Sayfayı Paylaş