gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Kargo - Adem'le Havva

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Sevimsiz bir gündü, arada kalmış Hiç yok yere hayatımı almış. Renklerin içinde sadece gri kalmış.
    Yeşille mavi resimlerde kalmış.

Kaderle oynanmaz ki
    Baştan yasaklanmış.
    Ademle Havva elmayı ısırmış
    Bir an olur ki gerçek bana çarpmış

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kargo - Adem'le Havva
    paylasim icin tskler

Kargo - Adem'le Havva konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Yüzleşme

Kargo - Yüzleşme

Hiç kimseyi sevemem Sevgi dürüst olmadıkça Hiç kimseyi sevemem Kimse içten öpmedikçe Hiç kimseye gülemem Kimse bana gülmedikçe Hiç kimseye vuramam Kimse bana vurmadıkça Sebepsiz yere söylediğim Tüm yalanlar aklımda Hiç istemeden kırdığım Tüm insanlar karşımda Hiç kimseye bakamam Gözler yalan söyledikçe Hiç kimseyi aldatmam Çılgın sözler duymadıkça Hiç kimseye inanmam Ruhum kabul etmedikçe
  2. Kargo - Sonunda

Kargo - Sonunda

İstersen annem ol ister bir fahişe İstersen kardeşim ol Sevgilim olduğunu söyleme Sonunda İstersen ağaç ol hava su cazibe İstersen dostum ol Sevgilim olduğunu söyleme Sonunda sonunda Sevgim saygım senden yana Artık benim olmasan da İstersen görüşme mektup bile yazma bana Düşünmen yeter beni Sevgilim olmasan da Sonunda sonunda
  3. Kargo - Ortaköy

Kargo - Ortaköy

Akşam işten döndüm yorgun argın Ama icim heyecan heyecan dolu Televizyonu açtım bana uyan birşeyler aradım Ama yok Ne yapmalı dedim çıkıp dolaşmalı Ortaköy ün barlarında Islak sokaklar ve bira Son paramı vermişim çoktan Dolaştım durdum tüm gece bütün gece İçmişim delice ama farkında bile değilim Sabah sızıp kalmışım bir köşede yalnız İşim bitti kovuldum gitti Anladım şimdi hayatın...
  4. Kargo - Gözleri

Kargo - Gözleri

Hiç bir şey uyaramaz İçimizdeki sessizliği Ne bir söz ne bir kelime Hiç bir şey Başka değil anlaşıyoruz böylece Yaprağın daha bir yaprağa değdiği O kadar yakın o kadar uysal Elleri getirin elleri Gözleri getirin gözleri Bir şeye karşı koymaktır aşk Salıverin iki tek gölgeyi
  5. Havva mı Toprak mı ?

Havva mı Toprak mı ?

birce akalay havva mı toprak mı toprak ve havva Meleklerim sizce Yusuf hangisiyle evlenmeli ve hangisi daha güzel? Havva'yla mı yoksa Toprak'la mı ? Ben Havva diyorum siz ne diyorsunuz bakalım... HAVVA TOPRAK

Sayfayı Paylaş