gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Ağlama Değmez Hayat

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüya gibi her hatıra Her yaşantı bana Ne bulduysa kaybetti
    Gönül aşktan yana
    Ömür çiçek kadar narin
    Bir gün kadar kısa
    Ağlama değmez hayat
    Bu gözyaşlarına
    Ağlama değmez hayat
    Bu gözyaşlarına
    Her damla yaş oyuk oyuk
    İz bırakır kalbimde
    Hayat şarap gibidir
    Keder de var neşe de
    Ömür çiçek kadar narin
    Bir gün kadar kısa
    Ağlama değmez hayat
    Bu gözyaşlarına
    Ağlama değmez hayat
    Bu gözyaşlarına...

Kargo - Ağlama Değmez Hayat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Elmas

Kargo - Elmas

Görgüsüz ve densiz Bencil olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Kırmızı ve mavi Moru olmasaydı O elbiseyi sana Beşer beşer almak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler Bugüne kadar sana aldığım şeyler Yokolup gittiler Görgüsüz ve densiz İnatçı olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler...
  2. Yalın - Değmez

Yalın - Değmez

Söz aşka gelmişken iki yabancıyız hala Duygular uçuşurken gizleniyoruz yanında Ayrılalım unutalım Hep üzüldük biraz durulalım Genceceik kalbimiz yıllandı sonunda Değmez değmez zorlamaya Değmez değmez dayanmaya Değmez değmez ağlamaya Değmez değmez gözyaşına değmez Yazık değil mi eridik tükendik Kandırdık kendimizi aylarca
  3. Değmez Bu Hayat

Değmez Bu Hayat

. arkadaşlar az ve öz bir paylaşım umarım beğenirsiniz .
  4. sana değmez

sana değmez

Benden sana dert olmaz bunu bil Nasıl güllerin pembe dilleri varsa Senin gülden bedenin var bunu bil Boş yere etme şikayet tutar ahım Bir kere insan yerine koy aşkımı Sevdim anlatamadım Sana değmez.. Bu sitemler sana değmez Beni aldattın bunu bile bile kahrettin Sana kızmıyorum Sana son sözüm... UNUT GİTSİN...
  5. değmezmiş ona

değmezmiş ona

değmezmiş ona artık anladım çokk yazıkk...nerden başlıycamm bilemiyorumm içim okadar dolu ki :18: ama herşeyin yalan olduğunu anlamak boş yere emek verip kendinden vazgeçmek ve sonunda kaybetmek hatta pişman olmak :18: çoğumuz hep aynı şeyleri yaşıyoruz...neden sebep aramıyorum çünkü ben seçtim.onu sevmekle hata yaptım hatamı kabul ediyorum sadece geçen 3 yılıma ve kaybettiklerime yanıyorum...

Sayfayı Paylaş