gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Arabik Fahişe

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

fahişe arıyorum fahişeçom fahişe com Ben arabic fahişeyim İyi öpüşür dans ederim
    Suda yaprağım
    İçki masasında mezeyim

Anam babam bulmasın beni
    Oryantal bedenin dili
    Ben oryantal fahişeyim
    Aklın değil etin peşindeyim…………

Yertsiz yurtsuz fahişe
    Dertsiz dinsiz fahişe
    Suçsuz arabic fahişe için
    Dünden oryantal çal

Ben oryantal fahişeyim Islağım suyum terim
    İstenince gider Bırakınca gelirim
    Ruhum tibetli rahip Kentin loş caddelerinde
    Kalbim kuduz bir köpek Pasteur'ün dizlerinde

Yertsiz yurtsuz fahişe
    Dertsiz dinsiz fahişe
    Suçsuz arabic fahişe için
    Dünden oryantal çal……….

Kargo - Arabik Fahişe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Sürgün

Kargo - Sürgün

Evinde yalnız bir aşık çölde bir damla su Garip bir görev ve yalnız bir yabancı gibi Zaman sessiz bir iğne hayat bir dantel Yarışta sakat bir atlet kader pusuda beklerken O bu günü yaşıyor Dünü unutmaya hevesli aklında bir silahla Sokakta aç bir kurt kaypak bir yan sözünde Kör bir umut ve anlamsız bir fal var öyküsünde Zor bir soru için güvensiz bakışlar Basit bir sırrı var ,ama hiç...
  2. Kargo - Söyle

Kargo - Söyle

Cinsel moral yok, dostça bir ses yok Otoriter devlet yok,sıcak bir dokunma yok Aşka taviz yok, yüksek adrenalin yok Söze temas yok, gece içinde gündüz yok O zaman kendi kendinle kalırsın İçindeki hayvanla tanışırsın O zaman yalnızlığı anlarsın İçindeki süpheyle yarışırsın Söyle, söyle söyle ah söyle söyle yalnız kalırmıydın yine? Suça teşvik yok, bütün bir ailen yok Dine inancın...
  3. Kargo - Fırtına

Kargo - Fırtına

Fırtına dinmek bilmedi bu gece Dışarıda yağmur içimde sen Cevapsız sorular arasındayım yine Zaman ilaç değil sensiz olmuyor Şimdi yanımda olsan Benimle kalsan sabaha kadar Uçsak gecenin ötesine seninle, korkmadan Islak sokaklarda gölgeler gibi Hayalin dansediyor düşlerimde ... Sonsuz değil bitecek elbet bu fırtına Güneş ve sevgi bizi bekliyor Gecenin sonunda Biliyorum duyuyorsun...
  4. Kargo - Elmas

Kargo - Elmas

Görgüsüz ve densiz Bencil olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Kırmızı ve mavi Moru olmasaydı O elbiseyi sana Beşer beşer almak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler Bugüne kadar sana aldığım şeyler Yokolup gittiler Görgüsüz ve densiz İnatçı olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler...
  5. Dr. Fikret fahişe rolünde

Dr. Fikret fahişe rolünde

faişe oyunları doktorlar dizisi fikret faişe oyunu fahişe oyunları yeşim ceren bozoğlu ayak Doktorlar dizisini sert dokturu fikret neden zayıflıyor.......... 25 KİLO VERDİ FAHİŞEYİ OYNADI! AZMEDİP 2.5 YILDA 25 KİLO VEREN BOZOĞLU’NUN, BİR FAHİŞEYİ CANLANDIRDIĞI “OYUN” FİLMİ CANNES FİLM FESTİVALİ YOLCUSU... Doktorlar dizisinde Gestapo lakaplı Dr. Fikret’i oynayan Yeşim Ceren Bozoğlu üç sene...

Sayfayı Paylaş