gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Aşk Olunca

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yepyeni bir gün sensiz Yepyeni bir yaşam mı bu? Yepyeni bir ben sensiz
    Yepyeni bir umut mu bu?
    Yepyeni bir söz sensiz
    Yepyeni bir yalan mı bu?
    Yepyeni bir yol sensiz
    Yepyeni bir kader mi bu?
    Sen sen olunca
    Ben ben olunca
    Aşk olunca
    Yepyeni bir yüz sensiz
    Yepyeni bir oyun mu bu?
    Yepyeni bir düş sensiz
    Yepyeni bir suç mu bu?
    Yepyeni bir renk sensiz
    Yepyeni bir aşk mi bu?
    Yepyeni bir kış sensiz
    Yepyeni bir ölüm mü bu?

Kargo - Aşk Olunca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Sonbahar

Kargo - Sonbahar

Yapraklar solmuş Yerlerde ölü yatarken Yağmurun altında Şemsiye misali ıslanırken Soranlar oldu Nerede bu yalnız sonbahar Günler geçti Sonra geldi sonbahar Uyudum uyandım Geldi sonbahar Dilimin ucunda Bu mevsim seni beklerken Umurumda mı dünya Kalbini hissederken Soranlar oldu Nerede bu yalnız sonbahar Günler geçti Sonra geldi sonbahar Uyudum uyandım Geldi sonbahar
  2. Kargo - Sanı

Kargo - Sanı

Eğer seyrediyorsan son kez olanları Düzensizlerin düzeni,mantığıyla Kararmış,tozlu,eski bir yastıkta Ya da terli bir baletin kollarında Sanı Geride kalan küçük bir anı Gerçek Bir büyük yanılgı Niye hiçbir zaman yatırmazlar Giyotinin altına icat edeni Döndürüp yüzünü yine kendine Sorarsın aynaların rengini ... Acı ise Küçük bir anının olmadığı
  3. Kargo - Elmas

Kargo - Elmas

Görgüsüz ve densiz Bencil olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Kırmızı ve mavi Moru olmasaydı O elbiseyi sana Beşer beşer almak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler Bugüne kadar sana aldığım şeyler Yokolup gittiler Görgüsüz ve densiz İnatçı olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler...
  4. Kargo - Ayrılmam

Kargo - Ayrılmam

Sona ermekte gün yine seninle Akşamlar böyledir hep sessiz Eşyalar başka yerde, ben bir yerde Gölgen dolaşır gibi, sanki peşimde Işıkları yakın nedir bu giz Yokluğun da, sen de varsa, sen bu evde Ayrılmam, sarılırım hayallere Ayrılmam, sevişirim özleminle Hava ağır sıkıntıda sokaklar Sensin kaldırımlardaki bu iz Alışmaya çalıştıkça öfke gibi Hasret büyüyor göğsümde, sinsi, sessiz
  5. Kargo - Al Bu Şarkı Senin Olsun

Kargo - Al Bu Şarkı Senin Olsun

al bu gözler,yine senin olsun al bu kalbim,yine senin olsun al bu sözler,yine senin olsun al bu eller,yine senin olsun ben senin kölenim sen benim efendim al bu şarkı yine senin olsun dans et benimle dans et benimle

Sayfayı Paylaş