gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Ateş ve Su

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kalbimdeki bu acı Yüzüme yansıyor Kan kırmızı gökyüzü
    Üstüme damlıyor

Etrafımda bir hüzün
    Dalgası alıp gitmiş
    Kar beyaz hayallerim
    Kül olup bitmiş....

İçimde bu
    Alevler su
    İsterler ki
    Sönebilsinler

Ateş gibi bedenler
    Bir birine kaynıyor
    Beklenmedik bir anda
    Beni de çağırıyor

Her şey çok anlamsız
    Geliyor istemeden
    Bu yangını ancak
    Sen durdurabilirsin

İçimde bu
    Alevler su
    İsterler ki
    Sönebilsinler
    x 2

Kargo - Ateş ve Su konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su ve su içmek

Su ve su içmek

rüyada birine su vermek rüyada ölmüş birine su vermek ölen ölmüş içirmek icirmek Rüyada her hangi sekilde akarsa aksin, su görmek, rizk, geçim, rahat, temizlik, menfaat, nimet, safa, ölüm, keder, çocuk, adalet, fitne, ganimet, toplu mal, ucuzluk ile tabir olunur. Ibni Sirin'e göre; rüyada su görmek, hayattir. Rüyasinda su içen, güzel bir hayata kavusur. Su görmek, saf ve berrak olursa, hayir...
  2. Kargo - Ben Ve Dünya

Kargo - Ben Ve Dünya

Dünya bana gülümsedi ona karşı dik durdum Onu bulamadan önce hep kaybettim durdum Dünya beni kucakladı ona karşı ezik oldum Bir çok insan arasında kendimi arar buldum Bir gün gelir de ağlarsan ayna önünde beni hatırla Vazgeçti benden tüm dünya Sen tuttun ben bıraktım Bu aşk bizi hep yaşattı Ben tuttum sen bıraktın Ateş bizi baştan yarattı Dünya beni selamladı Almadan Önce ver diye Aşk önce...
  3. Suların Sertliği ve sert sular

Suların Sertliği ve sert sular

türkiye su sertlik haritası suların sertliğinin giderilmesi yolları suların sertliğinin giderilmesinin yolları suyun giderilmesi giderilme *Sert Sular ve Sertlik *Suya Sertlik Yapan Cisimler *Serlik Çeşitleri *Su sertliğini belirtme metodu *Bouton-Boudet Metodu *Ayarlı sabun eriyiği ile belirtmesi *Potasyum palmitat metodu *Su arıtma (yumuşatma) metodları Sert Sular ve Sertlik Kolaylıkla...
  4. Su ve Mürekkep Falı

Su ve Mürekkep Falı

mürekkep falı online su falı facebook fal facebook falları mavi fal Şimdi de fal meraklıları için su ve mürekkep falına nasıl bakılır onla ilgili bilgileri paylaşmak istiyorum arkadaşlar bakalım fal sizin için neler söylüyormuş:) Berrak bir cam kase veya geniş ve derin bir beyaz kase ve her renkte bulabileceğiniz, doğrudan suya damlatabileceğiniz kaligrafi mürekkebi veya kalıcı mürekkep...
  5. Tuz ve Su

Tuz ve Su

Tuz ve Su Hintli bir yaşlı usta, çırağının herşeyden sürekli şikayet etmesinden bıkmıştı. Bir gün çırağını tuz almaya gönderdi. Yaşamındaki herşeyden mutsuz olan çırak döndüğünde, yaşlı usta ona, bir avuç tuzu, bir bardak suya atıp içmesini söyledi. Çırak, yaşlı adamın söylediğini yaptı ama içer içmez ağzındakileri tükürmeye başladı. "Tadı nasıl?" diye soran yaşlı adama...

Sayfayı Paylaş