gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Bana Ruh Ver

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bana ruh ver bana özgürlük Önce hükmet sonra üstünlük Bana can ver ya da cansızlık
    Önce tat ver sonra yanlışlık
    Bana ruh ver bana güçsüzlük
    Önce sev biraz sonra öksüzlük
    Önce hisset beni : işte karanlık
    Sonra yıprat beni :bu kez aydınlık
    Nefretle an beni uzak tut kendinden
    Bana aşk ver bana soysuzluk
    Önce kin tut sonra huysuzluk
    Bana ruh ver bana durgunluk
    Bana yüz ver sonra mutsuzluk
    Bana kan ver bana yorgunluk
    Önce söz ver sonra suskunluk
    Önce hisset beni: işte karanlık
    Sonra yıprat beni :bu kez aydınlık
    Nefretle an beni uzak tut kendinden

Kargo - Bana Ruh Ver konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evinize bir ruh verin...

Evinize bir ruh verin...

Ev bir çok kişi için sığınabildiği bir sığınak gibidir. Evinizin kapısından girdikten sonra artık dışarısı ve dışarıdaki problemler ertelenmiştir. Bazen evler sahiplerini hiç yansıtmaz. Eve geldiğinizde yaptığınız ilk şey bilgisayarı açıp sohbet etmek ya da televizyon izlemekse, evinizin bir ruha ihtiyacı var demektir. Evinize nasıl mı bir ruh kazandıracaksınız? Çok basit....
  2. Ruh

Ruh

Ruhla ilgili rüyayı Efendimiz Aleyhisselam ahiret kısmeti ile tevil buyurmuşlardır; Ruh baht açıklığına, devlete ve saadete, anne babaya, mal ve şerefe; Ruhun cesetten çıktığını görmek emanetleri sahiplerine vermeye, hastanın veya hapisteki kimsenin kurttulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonra görüşmeye delalet eder.Rüyada bir ruhun sizinle konuştuğunu gördüyseniz, gizli...
  3. Kargo - Sonbahar

Kargo - Sonbahar

Yapraklar solmuş Yerlerde ölü yatarken Yağmurun altında Şemsiye misali ıslanırken Soranlar oldu Nerede bu yalnız sonbahar Günler geçti Sonra geldi sonbahar Uyudum uyandım Geldi sonbahar Dilimin ucunda Bu mevsim seni beklerken Umurumda mı dünya Kalbini hissederken Soranlar oldu Nerede bu yalnız sonbahar Günler geçti Sonra geldi sonbahar Uyudum uyandım Geldi sonbahar
  4. Kargo - Sanı

Kargo - Sanı

Eğer seyrediyorsan son kez olanları Düzensizlerin düzeni,mantığıyla Kararmış,tozlu,eski bir yastıkta Ya da terli bir baletin kollarında Sanı Geride kalan küçük bir anı Gerçek Bir büyük yanılgı Niye hiçbir zaman yatırmazlar Giyotinin altına icat edeni Döndürüp yüzünü yine kendine Sorarsın aynaların rengini ... Acı ise Küçük bir anının olmadığı
  5. Kargo - Elmas

Kargo - Elmas

Görgüsüz ve densiz Bencil olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Kırmızı ve mavi Moru olmasaydı O elbiseyi sana Beşer beşer almak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler Bugüne kadar sana aldığım şeyler Yokolup gittiler Görgüsüz ve densiz İnatçı olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler...

Sayfayı Paylaş