gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Ben Ve Dünya

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dünya bana gülümsedi ona karşı dik durdum Onu bulamadan önce hep kaybettim durdum Dünya beni kucakladı ona karşı ezik oldum
    Bir çok insan arasında kendimi arar buldum

Bir gün gelir de ağlarsan ayna önünde beni hatırla
    Vazgeçti benden tüm dünya

Sen tuttun ben bıraktım
    Bu aşk bizi hep yaşattı
    Ben tuttum sen bıraktın
    Ateş bizi baştan yarattı

Dünya beni selamladı
    Almadan Önce ver diye
    Aşk önce acı verdi
    Yalnız olmak onur diye

Kargo - Ben Ve Dünya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TÜrkİye'de Ve DÜnyada İlkler

TÜrkİye'de Ve DÜnyada İlkler

dünyada ilkler türkiyede ilkler türkiyenin kadın ilkleri türkiyede kadın eğitim ve sağlık alanında ün yapmış türk bilim adamı TÜRK TARİHİNE İMZA ATAN KADINLAR TÜRKİYE'DE VE DÜNYADA İLKLER Bir arkadaş Kadınların erkekler kadar üretemediğini söylemişti. Örnek teşkil etsin...Ben başladım siz devamını getirin ki kadınların hiçbir zaman kayatı kıyısından izlemediğini birileri öğrensin ve birileri...
  2. Kargo - Fani Dünya

Kargo - Fani Dünya

O dağların arkasına saklansan ne olur Kendini hep suçlamaktan vazgeçsen ne olur İnsanoğlu dönmüş durmuş istese de kaçamaz Gerçeklerden, özlerinden, sözlerinden kaçamaz Önce sen vardın Bu fani dünyada Korkma ne olur Korkma burada Karanlıkta yürümekten kaçmazsan ne olur Beklemekten kim ölmüş ki sabretsen ne olur Düşlerini kimler çaldı hepsi sende üzülme Sesler ne der kalbindeki sesler ne...
  3. Kargo - Ateş ve Su

Kargo - Ateş ve Su

Kalbimdeki bu acı Yüzüme yansıyor Kan kırmızı gökyüzü Üstüme damlıyor Etrafımda bir hüzün Dalgası alıp gitmiş Kar beyaz hayallerim Kül olup bitmiş.... İçimde bu Alevler su İsterler ki Sönebilsinler Ateş gibi bedenler Bir birine kaynıyor Beklenmedik bir anda Beni de çağırıyor Her şey çok anlamsız Geliyor istemeden Bu yangını ancak Sen durdurabilirsin İçimde bu Alevler su İsterler ki...
  4. Türkiyede ve Dünyada Üniversite

Türkiyede ve Dünyada Üniversite

dünyadaki üniversiteler DÜNYADA VE TÜRKİYEDE ÜNİVERSİTE Fatoş T. Yarman Vural İnsanlık tarihinin en eski ve köklü kurumlarından birisi olan üniversitenin bunca yıl dimdik ayakta duruşunun en temel nedenlerinden birisi, hem kendisini hem de içinde bulunduğu toplumu değiştirmedeki becerisidir. Şimdi, geçmişte kısa bir tur atarak, kendimize pay çıkaralım: Bilim tarihçileri,...
  5. Dünyadaki boğazlar ve kanallar

Dünyadaki boğazlar ve kanallar

boğazlar ve kanallar dünyadaki boğazlar ve kanallar dünyadaki özellikleri kanalların özellikleri dünyadaki boğazlar ve kanallar, özellikleri hakkında bilgiler bu yazımızda arkadaşlar. Dünyada ki boğazlar ve kanallar hakkında merak ettiğiniz bilgiler bu yazımızda içermektedir Melek'ler. DÜNYA ÜZERİNDE ÖNEMLİ BOĞAZLAR VE KANALLAR İSMİ İstanbul Boğazı Çanakkale Boğazı Cebeli Tarık Boğazı...

Sayfayı Paylaş